Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj23
tydzień79
miesiąc580
wszystkie323882

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2015 arrow MW Kadet 2015
MW Kadet 2015 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

 

28.03.2015 Chełmno

       
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

75

2.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

71

3-4

Olszewski

Marcin

EMDEK Bydgoszcz

2001

65

 

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

65

5-8

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

59

 

Szymański

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2000

59

 

Glica

Rafał

Top Solec Kuj.

2001

59

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

59

9.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

54

           

Eliminacje do MP

           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur

Punkty

1-2

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

awans do MP

 

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

awans do MP

3-4

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

 

 

Glica

Rafał

Top Solec Kuj.

2001

 

5-8

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

 

 

Szymański

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2000

 

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

 

 

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

 

9-16

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

47

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

47

 

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

47

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

47

 

Behrendt

Karol

Olimpia Unia Grudziądz

2000

47

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

47

 

Sikora

Michał

Olimpia Unia Grudziądz

2000

47

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

47

17-24

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

31

 

Ziólkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

31

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

31

 

Tobolski

Krzysztof

Olimpia Unia Grudziądz

2000

31

 

Reniecki

Adrian

niestow.

2000

31

 

Ostrowski

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2000

31

 

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

31

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

31

25-28

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

19

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

19

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

19

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

19

           
 

Gra Podwójna

       
           

1.

Repke - Mikulski

Emdek Bydgoszcz

 

   

2.

Olszewski-Jackowiak

Emdek-Gwiazda Bydg.

 

   

3-4

Szymański - Thomas

Olimpia - Krajna

 

   

 

Rybowicz - Rumiński

LZS Jastrzębie, Piast Łasin

 

   

5-8

Morawski-Matuszkiewicz

Start Lubraniec

 

   

 

Stypka - Glica

Gwiazda B,-TOP Solec Kuj,

 

   

 

Cichoracki-Sikora

Energa-Olimpia

 

   

 

Malicki-Behrendt

Olimpia Grudziądz

 

   

9-14

Szynka - Tobolski

Gwiazda B. Olimpia Gr.

 

   

 

Ligmanowski-Ziółkowski

Kusy Laskowice

 

   

 

Reniecki - Ostrowski

Niestow.-Olimpia Gr.

 

   

 

Suchocki - Kubiak

Sokół Gniewkowo

 

   

 

Kawczyński - Garlik

Piast Kruszwica

 

   

 

Winowiecki - Hochel

Krajna Sępólno

 

   
           
 

Gra Mieszana

       
           

1.

Jackowiak - Szymczak

Gwiazda B.- IKTS Noteć Ino

 

   

2.

Olszewski - Błażejewicz

Emdek- LUKS Chełmno

 

   

3.

Szymański - Szczuka

Olimpia - LUKS Chełmno

 

   

4.

Repke - Rybacka

Emdek - Krajna

 

   

5-8

Thomas - Kała

Krajna Sępólno

 

   

 

Rybowicz - Łożynska

LZS Jastrzębie-UZTS Barcin

 

   

 

Malicki - Gaca

Olimpia - UZTS Barcin

 

   

 

Sikora - Wojciechowska

Olimpia-Energa Manekin Tor.

 

   

9-16

Rumiński - Wszelaki

Piast Łasin-UZTS Barcin

 

   

 

Behrendt-Kwiatkowska Al..

Olimpia - LUKS Chełmno

 

   

 

Stypka - Wesołowska

Gwiazda B. UZTS Barcin

 

   

 

Cichoracki - Olech

Energa Manekin Toruń

 

   

 

Matuszkiewicz-Hermanowska

Start Lubraniec-IKTS Noteć

 

   

 

Winowiecki - Gamelska

Krajna - UZTS Barcin

 

   

 

Glica - Jackowska

TOP Solec Kuj-UZTS Barcin

 

   

 

Tobolski - Lichocka

Olimpia - Emdek Bydgoszcz

 

   

17-21

Morawski - Błaszak

Start Lubraniec-IKTS Noteć

 

   

 

Szynka - Orłowska Paulina

Gwiazda B-- UZTS Barcin

 

   

 

Reniecki-Baprawska

Niestow.- Energa Manekin T.

 

   

 

Hochel - Kotuniak

Krajna Sępólno

 

   

 

Kubiak - Czajkowska

Sokól - UZTS Barcin

 

   

 

Mikulski-Orłowska Małgorz.

Emdek Bydgoszcz

 

   

 

Woźniak - Reszko

Start Lubraniec-Tytan 65 Bydg.

 

   

 

Suchocki - Zakrzewska

Sokół Gniewkowo

 

   
           
 

Drużynowo

       
 

26.04.2015 Grudziądz

       
           

1.

Emdek Bydgoszcz

Olszewski Marcin

Repke Mateusz

Mikulski Radosław

 

2.

Gwiazda Bydgoszcz

Jackowiak Karol

Stypka Filip

Szynka Bartosz

awans do MP

3.

Olimpia I Grudziądz

Malicki Tomasz

Szymański Paweł

 

 

4.

Olimpia II Grudziądz

Behrendt Karol

Ostrowski Piotr

Wyżga Łukasz

 

5-8

Energa-Manekin Toruń

Cichoracki Miłosz

Kotlowski Piotr

Kosiński Bartłomiej

 

 

LZS Jastrzębie

Rybowicz Krystian

Prajwos Eryk

 

 

 

Krajna Sępólno

Thomas Jacek

Winowiecki Przemysław

 

 

 

Start Lubraniec

Matuszkiewicz Mateusz

Morawski Jakub

 

 

9-10

Piast Kruszwica

Garlik Piotr

Kawczyński Miłosz

 

 

 

Kusy Laskowice

Ligmanowski Aleksander

Ziółkowski Radosław

Wydef Daniel

 

11-12

Sokół I Gniewkowo

Suchocki Sebastian

Sobczak Szymon

 

 

 

Sokół II Gniewkowo

Kubiak Marcin

Kujawa Adrian

 

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA