Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj22
tydzień0
miesiąc491
wszystkie325833

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2015 arrow MW Kadetka 2015
MW Kadetka 2015 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

 

28.03.2015 Chełmno

       
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

75

2.

Błazejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

71

3-4

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

65

 

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

65

5-8

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

59

 

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

59

 

Rybacka

Patrycja

Krajna Sepólno

2001

59

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

59

9

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

54

           

Eliminacje do MP

           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur

Punkty

1.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

awans do MP

2.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sepólno

2001

awans do MP

3-4

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

 

 

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

52

5-8

Lichocka

Antonina

EMDEK Bydgoszcz

2001

43

 

Kała

Julia

Krajna Sepólno

2001

43

 

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

43

 

Olech

Aleksandra

KST Energa Manekin Toruń

2001

43

9-16

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

31

 

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

31

 

Wesołowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

31

 

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

31

 

Orłowska

Paulina

UZTS Barcin

2000

31

 

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

31

 

Orłowska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2001

31

 

Czajkowska

Angelika

UZTS Barcin

2000

31

17-19

Reszko

Jolanta

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

27

 

Wszelaki

Martyna

UZTS Barcin

2000

27

 

Kotuniak

Karolina

Krajna Sepólno

2001

27

           
 

Gra Podwójna

       
           

1.

Błażejewicz - Szczuka

LUKS Chełmno

 

   

2.

Szymczak - Rybacka

IKTS Noteć Ino-Krajna Sępólno

 

   

3.

Gaca - Łożyńska

UZTS Barcin

 

   

4.

Jackowska - Kała

UZTS Barcin-Krajna Sępólno

 

   

5-8

Kotuniak - Zakrzewska

Krajna Sępółno-Sokół Gniewkowo

 

   

 

Gamelska-Kwiatkowska Al..

UZTS Barcin-LUKS Chełmno

 

   

 

Lichocka-Orłowska Małg.

Emdek Bydgoszcz

 

   

 

Wojciechowska - Olech

Energa Manekin Toruń

 

   

9-12

Wesołowska-Orłowska Paul

UZTS Barcin

 

   

 

Reszko - Baprawska

Tytan Bydg-Energa Manekin

 

   

 

Hermanowska-Błaszak

IKTS Inowrocław

 

   

 

Wszelaki - Czajkowska

UZTS Barcin

 

   
           
 

Gra Mieszana

       
           

1.

Jackowiak - Szymczak

Gwiazda B.- IKTS Noteć Ino

     

2.

Olszewski - Błażejewicz

Emdek- LUKS Chełmno

     

3.

Szymański - Szczuka

Olimpia - LUKS Chełmno

     

4.

Repke - Rybacka

Emdek - Krajna

     

5-8

Thomas - Kała

Krajna Sępólno

     

 

Rybowicz - Łożynska

LZS Jastrzębie-UZTS Barcin

     

 

Malicki - Gaca

Olimpia - UZTS Barcin

     

 

Sikora - Wojciechowska

Olimpia-Energa Manekin Tor.

     

9-16

Rumiński - Wszelaki

Piast Łasin-UZTS Barcin

     

 

Behrendt-Kwiatkowska Al..

Olimpia - LUKS Chełmno

     

 

Stypka - Wesołowska

Gwiazda B. UZTS Barcin

     

 

Cichoracki - Olech

Energa Manekin Toruń

     

 

Matuszkiewicz-Hermanowska

Start Lubraniec-IKTS Noteć

     

 

Winowiecki - Gamelska

Krajna - UZTS Barcin

     

 

Glica - Jackowska

TOP Solec Kuj-UZTS Barcin

     

 

Tobolski - Lichocka

Olimpia - Emdek Bydgoszcz

     

17-21

Morawski - Błaszak

Start Lubraniec-IKTS Noteć

     

 

Szynka - Orłowska Paulina

Gwiazda B-- UZTS Barcin

     

 

Reniecki-Baprawska

Niestow.- Energa Manekin T.

     

 

Hochel - Kotuniak

Krajna Sępólno

     

 

Kubiak - Czajkowska

Sokól - UZTS Barcin

     

 

Mikulski-Orłowska Małgorz.

Emdek Bydgoszcz

     

 

Woźniak - Reszko

Start Lubraniec-Tytan 65 Bydg.

     

 

Suchocki - Zakrzewska

Sokół Gniewkowo

     
           
 

Drużynowo

       
 

26.04.2015 Grudziądz

       
           

1.

UZTS I Barcin

Gaca Alicja

Łożyńska Agata

Jackowska Julia

 

2.

IKTS Noteć Inowrocław

Szymczak Julia

Hermanowska Weronika

Błaszak Justyna

 

3.

Krajna Sępólno

Rybacka Patrycja

Kała Julia

Kotuniak Karolina

awans do MP

4.

Energa-Manekin Toruń

Wojciechowska Matryna

Olech Aleksandra

Baprawska Izabela

 

5.

Emdek Bydgoszcz

Lichocka Antonina

Orłowska Małgorzata

 

 

6.

UZTS II Barcin

Gamelska Julia

Wesołowska Magdalena

 

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA