Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzie56
miesi帷470
wszystkie322407

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2015 arrow MW M這dzik 2015
MW M這dzik 2015 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dzików

       
 

12.04.2015 Laskowice

               
                   

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

       

1.

Jarz帳kowski

Pawe

KST Energa-Manekin Toru

2002

60

       

2.

Cio趾owski

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2002

56

       

3-4

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toru

2002

52

       

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

52

       

5-8

Paczkowski

Rafa

Emdek Bydgoszcz

2003

46

       

 

Szyc

Hubert

Krajna S瘼ólno

2002

46

       

 

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

46

       

 

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

46

       
                   

Eliminacje do Mistrzostw Polski

       

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

       

1-2

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

 

awans do MP

     

 

Cio趾owski

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2002

 

awans do MP

     

3-4

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

 

       

 

Szyc

Hubert

Krajna S瘼ólno

2002

 

       

5-8

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

41

       

 

Paczkowski

Rafa

Emdek Bydgoszcz

2003

 

       

 

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

 

       

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Che軛no

2002

41

       

9-16

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

36

       

 

Go鎍zewski

Kacper

Olimpia Grudzi康z

2002

36

       

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2003

36

       

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

36

       

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

36

       

 

Kaczan

Stanis豉w

UKS TOP Solec Kuj.

2004

36

       

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

36

       

 

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

36

       

17-24

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

24

       

 

D帳rowski

Antoni

LUKS Che軛no

2005

24

       

 

Stecze

Miko豉j

LUKS Che軛no

2003

24

       

 

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toru

2005

24

       

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa-Manekin Toru

2002

24

       

 

Wo幡iak

Bartosz

LUKS Che軛no

2003

24

       

 

Stró篡雟ki

Miko豉j

Emdek Bydgoszcz

2003

24

       

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

24

       

25-29

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

13

       

 

Schmidt

Patryk

Kusy Laskowice

2003

13

       

 

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

13

       

 

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

13

       

 

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

13

       
                   
 

Gra Podwójna

               
                   

1.

Marchlewski-Maruszak

Energa Manekin Toru

             

2.

Lema雟ki-Jarz帳kowski

Krajna S瘼ólno-Energa Manekin

             

3-4

Szyc - Kopczyk

Krajna S瘼ólno-LUKS Che軛no

             

 

Go鎍zewski-Cio趾owski

Olimpia Grudzi康z

             

5-8

Stró篡nski - Paczkowski

Emdek Bydgoszcz

             

 

Kubiak - Adamczyk

LUKS Che軛no-Olimpia

             

 

Kwa郾ik-Staszewski

Sokó Gniewkowo-Start Lubraniec

             

 

Wo幡iak-Stecze

LUKS Che軛no 

             

9-15

D帳rowski-Jagodzi雟ki

LUKS Che軛no 

             

 

Nowakowski-Zakrzewski

Start Lubraniec-Sokó Gniewkowo

             

 

Schmidt-Bartoszak

Kusy Laskowice-Sokó Gniewkowo

             

 

Zawacki-Marcinkowski

Piast ζsin

             

 

Chudecki-Lutowski

Kusy Laskowice 

             

 

Zgli雟ki-Kaczan

Energa ManekinUKS TOP Solec Kuj

             

 

Lewandowski-Biarda

Energa Manekin Toru

             
                   
                   

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików

       
 

28.03.2015 Che軛no

               
         

Pkt

       

1.

Energa Manekin I Toru

Jarz帳kowski Pawe

Maruszak Jakub

Marchlewski Kacper

360

     

awans z listy kraj.

2.

Krajna  S瘼ólno

Lema雟ki Stanislaw

Szyc Hubert

 

340

     

awans do MP

3.

Olimpia I Grudzi康z

Cio趾owski Pawe

Adamczyk Krystian

Go鎍zewski Kacper

320

       

4.

LUKS I Che軛no

Kopczyk Dawid

Kubiak J璠rzej

 

300

       

5-8

Start Lubraniec

Staszewski Daniel

Nowakowski Kacper

 

245

       

 

Sokó I Gniewkowo

Kwa郾ik Micha

Zakrzewski Bartosz

 

245

       

 

Gwiazda Bydgoszcz

Majchrzak Aleksander

Makarewicz Mateusz

Krause Maciej

245

       

 

Energa Manekin II Toru

Lewandowski Mateusz

Zgli雟ki Antoni

 

245

       

9-12

Emdek  Bydgoszcz

Paczkowski Rafa

Stró篡雟ki Miko豉j

 

170

       

 

Kusy I Laskowice

Lutowski Jakub

Chudecki Patryk

 

170

       

 

LUKS II Che軛no

Stecze Miko豉j

Wo幡iak Bartosz

 

170

       

 

LUKS III Che軛no

D帳rowski Antoni

Jagodzi雟ki Mateusz

 

170

       

13-16

Kusy III Laskowice

Weso這wski Mateusz

B豉chowicz Miko豉j

 

100

       

 

Kusy IV Laskowice

Kocik Fryderyk

Konieczka Igor

 

100

       

 

Sokó II Gniewkowo

Bartoszak Kacper

Stachowiak Maksym

 

100

       

 

IKTS Note Inowroc豉w

ㄆkaszewski Miko豉j

Kaszuba Patryk

 

100

       

17

Kusy II Laskowice

Schmidt Patryk

Warczak Patryk

 

40

       
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA