Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj22
tydzień2
miesiąc493
wszystkie325835

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2015 arrow MW Żak 2015
MW Żak 2015 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków

 

1.05.2015 Sępólno Krajeńskie

     
           

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

45

2.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

42

3-4

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

39

 

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

39

5-8

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

34

 

Kaczan

Stanisław

TOP Solec Kuj.

2004

34

 

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

34

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

34

           

Eliminacje do Mistrzostw Polski

           

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1-2

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

awans do MP

 

Kaczan

Stanisław

TOP Solec Kuj.

2004

awans do MP

3-4

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

 

 

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

 

5-8

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

 

 

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

 

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

31

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

31

9-16

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

27

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

27

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

27

 

Staszczyk

Konrad

IKTS Noteć Inowrocław

2004

27

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

27

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

27

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

27

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

27

17-24

Obrębski

Marcel

LZS Victoria Kołaczkowo

2004

18

 

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

18

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

18

 

Kalaczyński

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2005

18

 

Afrykański

Bartosz

KST Energa-Manekin Toruń

2006

18

 

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

18

 

Rogalski

Ignacy

Gwiazda Bydgoszcz

2006

18

 

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

18

25-30

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

10

 

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

10

 

Bajfus

Sebastian

KST Energa-Manekin Toruń

2006

10

 

Boliński

Kacper

Sokół Gniewkowo

2004

10

 

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

10

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

10

           
 

Gra podwójna

       
           

1.

Zgliński

Kaczan

KST Energa-Manekin Toruń-TOP Solec Kuj.

   

2.

Błachnio

Majchrzak

Piast Łasin - Gwiazda Bydgoszcz

   

3-4

Biarda

Mańkowski

KST Energa-Manekin Toruń-Piast Kruszwica

   

 

Zawacki

Marcinkowki

Piast Łasin 

   

5-8

Kubiak

Januszewski

LZS Victoria Kołaczkowo

   

 

Zakrzewski

Stachowiak

Sokół Gniewkowo

   

 

Dąbrowski

Jagodziński

LUKS Chełmno

   

 

Kalaczyński

Rogalski

Gwiazda Bydgoszcz

   

9-16

Bajfus

Afrykański

KST Energa-Manekin Toruń

   

 

Łukaszewski

Kaszuba

IKTS Noteć Inowrocław

   

 

Janikowski

Domek

Krajna Sępólno

   

 

Wesołowski

Staszczyk

UKS Kusy Laskowice-IKTS Noteć Inowrocław

   

 

Bielunkiewicz

Chabowski

Gwiazda Bydgoszcz

   

 

Małecki

Obrębski

LZS Victoria Kołaczkowo

   

 

Grobelski

Szymański

LZS Victoria Kołaczkowo

   

 

Boliński

Aderjahn

Sokół Gniewkowo-Krajna Sępólno

   
           

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mlodzików - rocznik 2004 i młodsi

   
 

1.05.2015  Sępólno Krajeńskie

     
           

1.

Energa Manekin Toruń

Piotr Biarda

Antoni Zgliński

 

 

2.

Piast Łasin

Jacek Zawacki

Olaf Marcinkowski

 

 

3.

Sokół Gniewkowo

Bartosz Zakrzewski

Maksym Stachowiak

 

 

4.

Gwiazda Bydgoszcz

Aleksander Majchrzak

Konrad Kalaczyński

Ignacy Rogalski

 

5-8

LZS Victoria I Kołaczkowo

Bartosz Januszewski

Mikołaj Kubiak

 

 

 

LUKS  Chełmno

Antoni Dąbrowski

Mateusz Jagodziński

 

 

 

LZS Victoria II Kołaczkowo

Szymon Grobelski

Filip Szymański

 

 

 

IKTS Noteć Inowrocław

Łukaszewski Mikołaj

Kaszuba Patryk

Konrad Staszczyk

 

9-12

Krajna Sępólno

Kacper Domek

Antoni Janikowski

Nikodem Aderjahn

 

 

Emdek Bydgoszcz

Filip Bielunkiewicz

Kamil Chabowski

 

 

 

Energa Manekin II Toruń

Bartosz Afrykański

Sebastian Bajfus

 

 

 

LZS Victoria III Kołaczkowo

Patryk Małecki

Marcel Obrębski

 

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA