Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień56
miesiąc470
wszystkie322407

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2015 arrow MW Żaczka 2015
MW Żaczka 2015 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek

 
 

1.05.2015 Sępólno Krajeńskie

       
             

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

45

 

2.

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

42

 

3-4

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

39

 

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

39

 

5-8

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

34

 

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

34

 

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

34

 

 

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

34

 
             

Eliminacje do Mistrzostw Polski  Żaczek

 
             

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

awans do MP

 

2.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

awans do MP

 

3-4

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

 

 

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

 

 

5-8

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

 

 

 

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

 

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

31

 

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

31

 

9-16

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

27

 

 

Firlit

Agnieszka

Piast Łasin

2004

27

 

 

Papiernik

Laura

IKTS Noteć Inowrocław

2006

27

 

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

27

 

 

Śmigiel

Majka

UKS Kusy Laskowice

2004

27

 

 

Sikorska

Julia

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

27

 

 

Skibińska

Małgorzata

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

27

 

 

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

27

 

17-20

Kapczyńska

Oliwia

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

20

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

20

 

 

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

20

 

 

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

20

 
             
 

Gra podwójna

         
             

1.

Kocoń

Piłat

LUKS Chełmno

     

2.

Błach

Lemańska

Kusy Laskowice-Krajna Sępólno

     

3-4

Drąg

Oller

LUKS Chełmno

     

 

Nogalska

Korzeńska

LUKS Chełmno

     

5-8

Dąbrzał

Papiernik Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Sikorska

Skibińska

Emdek-LZS Victoria Kołaczkowo

     

 

Wycichowska

Maruszak

KST Energa Manekin Toruń

     

 

Dajewska

Firlit

LUKS Chełmno-Piast Łasin

     

9-11

Pacholak

Michalowa

LUKS Chełmno

     

 

Kapczyńska

Śmigiel

LZS Victoria-Kusy Laskowice

     

 

Górska

Papiernik Laura

IKTS Noteć Inowrocław

     
             

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodziczek-rocznik 2004 i młodsi

   
 

1.05.2015 Sępólno Krajeńskie

       
             

1.

LUKS I  Chełmno

Agnieszka Piłat

Roksana Kocoń

Martyna Pacholak

   

2.

LUKS III  Chełmno

Daria Oller

Marta Drąg

Weronika Dajewska

   

3-4

Kusy I Laskowice

Amelia Błach

Majka Śmigiel

 

   

 

LUKS II  Chełmno

Małgorzata Korzeńska

Agata Nogalska

Kinga Michalowa

   

5-8

IKTS Noteć II Inowrocław

Nadia Papiernik

Zuzanna Dąbrzał

 

   

 

Energa Manekin Toruń

Emilia Maruszak

Amelia Wycichowska

 

   

 

IKTS Noteć I Inowrocław

Laura Papiernik

Anna Górska

 

   

 

LZS Victoria  Kołaczkowo

Oliwia Kapczyńska

Małgorzata Skibińska

 

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA