Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień56
miesiąc470
wszystkie322407

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2016 arrow MW Senior 2016
MW Senior 2016 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Seniorów

   
 

21.02.2016   Sępólno Kraj.

           
               
 

 Mistrzostwa Województwa

         
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

   

1.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

120

   

2.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

115

   

3-4

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

94

107

   

 

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

97

107

   

5-8

Dzikowski

Mateusz

UKS TOP Solec Kuj.

94

98

   

 

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

98

   

 

Lisowski

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

94

98

   

 

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

98

   
               
 

 Eliminacje do Mistrzostw Polski

       
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

   

1-2

Dzikowski

Mateusz

UKS TOP Solec Kuj.

94

 

awans do MP

 

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

97

 

awans do MP

3.

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

 

   

4.

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

 

   

5-6

Lisowski

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

94

 

   

 

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

94

 

   

7-8

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

91

   

 

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

91

   

9-16

Urbanowicz

Kamil

KST Energa-Manekin Toruń

99

83

   

 

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

84

83

   

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

83

   

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

83

   

 

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

83

   

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

83

   

 

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

83

   

 

Łukaszewski

Krystian

Pogoń Mogilno

87

83

   

17-24

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

63

   

 

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

63

   

 

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

98

63

   

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

63

   

 

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

97

63

   

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

63

   

 

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

63

   

 

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

63

   

25-27

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

49

   

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

49

   

 

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

49

   
               
 

Gra Podwójna

           
               

1.

Węderlich-Makowski

KST Energa-Manekin Toruń

       

2.

Białek-Piotrowski Mikołaj

 

Gwiazda Bydgoszcz

       

3-4

Urbanowicz-Wiśniewski

 

KST Energa-Manekin Toruń

       

 

Kurtyka-Kotowski

 

KST Energa-Manekin Toruń

       

5-8

Dzikowski-Lisowski

 

UKS TOP Solec Kuj.

       

 

Repke-Chrubczyński

Emdek Bydgoszcz

       

 

Maćkowiak-Piotrowski Krz.

 

Olimpia-Energa Manekin Toruń

       

 

Bończak-Łukaszewski

 

Piast Kruszwica-Pogoń Mogilno

       

9-14

Jackowiak - Olszewski

Gwiazda-Emdek Bydg.

       

 

Gronowski-Leszczyński Krz.

LUKS Chełmno-Gwiazda Bydg.

       

 

Lemański-Majewski Mat.

 

Krajna-Piast Kruszwica

       

 

Thomas-Maciaszek

Krajna Sępólno

       

 

Szramowski-Ufnal

 

Gwiazda Bydgoszcz

       

 

Byczkowski-Zawadziński

Emdek Bydgoszcz

       
               
 

Gra Mieszana

           
               

1.

Kotowski - Nowocin

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

       

2.

Węderlich - Sitarska

Energa Manekin-LUKS Chełmno

       

3-4

Białek - Kocoń

 

Gwiazda Bydg.-LUKS Chełmno

       

 

Gronowski - Hennig

 

LUKS Chełmno

       

5-8

Dzikowski-Palacz

UKS TOP Solec Kuj-IKTS Noteć

       

 

Makowski - Szczuka

Energa Manekin- LUKS Chełmno

       

 

Piotrowski Mikołaj- Szymczak

 

Gwiazda Bydg.-IKTS Noreć

       

 

Urbanowicz - Błażejewicz

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

       

9-16

Kurtyka - Rink

 

Energa Manekin-Krajna

       

 

Wiśniewski-Rybacka

 

Energa Manekin-Krajna

       

 

Piotrowski Krz,,-Bukolt

Energa Manekin-Krajna

       

 

Byczkowski-Baczyńska

 

Emdek-UZTS Barcin

       

 

Lisowski-Jarzębińska

UKS TOP Solec Kuj-Krajna

       

 

Chrubczyński-Jędrzejewska

 

Emdek Bydgoszcz

       

 

Maćkowiak-Ciemna

Olimpia-IKTS Noteć Ino.

       

 

Olszewski-Gaca

Emdek-UZTS Barcin

       

17-21

Repke - Łożyńska

Emdek-UZTS Barcin

       

 

Maciaszek-Błaszak

Krajna-IKTS Noteć Inowrocław

       

 

Łukaszewski-Jackowska

Pogoń Mogilno-UZTS Barcin

       

 

Lemański-Lemańska

Krajna Sępólno

       

 

Thomas - Hermanowska

Krajna-IKTS Noteć Inowrocław

       

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA