Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj22
tydzień0
miesiąc491
wszystkie325833

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2016 arrow MW Seniorka 2016
MW Seniorka 2016 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Seniorek

   
 

21.02.2016 Sępólno Kraj.

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

 

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

120

 

2.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

115

 

3-4

Sitarska

Agnieszka

LUKS Chełmno

1987

107

 

 

Kocoń

Anika

LUKS Chełmno

1992

107

 

5-8

Nowocin

Katarzyna

LUKS Chełmno

1994

98

 

 

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

98

 

 

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

98

 

 

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

98

 

9

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

92

 
             
 

 Eliminacje do Mistrzostw Polski

     
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

 

1-2

Kocoń

Anika

LUKS Chełmno

1992

 

awans do MP

 

Sitarska

Agnieszka

LUKS Chełmno

1987

 

awans do MP

3.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

 

 

4.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

 

 

5-6

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

 

 

 

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

 

 

7-8

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

 

 

 

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

 

 

9-16

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

83

 

 

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

83

 

 

Bukolt

Beata

Krajna Sępólno

1989

83

 

 

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

83

 

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

83

 

 

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

83

 

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

83

 

 

Jędrzejewska

Anna

Emdek Bydgoszcz

1996

83

 

17-20

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

68

 

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

68

 

 

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

68

 

 

Jarzębińska

Magdalena

Krajna Sępólno

1994

68

 
             
 

Gra Podwójna

       
             

1.

Palacz - Bukolt

 

 IKTS Noteć Ino-Krajna Sępólno

     

2.

Nowocin - Kocoń

 

LUKS Chełmno

     

3-4

Hennig - Szczuka

 

LUKS Chełmno

     

 

Błażejewicz - Sitarska

 

LUKS Chełmno

     

5-8

Rink - Jarzębińska

 

Krajna Sępólno

     

 

Jędrzejewska-Baczyńska

 

Emdek - UZTS Barcin

     

 

Ciemna - Szymczak

IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Łożyńska-Gaca

UZTS Barcin

     

9-10

Hermanowska - Błaszak

 

IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Rybacka - Jackowska

Krajna Sępólno-UZTS Barcin

     
             
 

Gra Mieszana

         
             

1.

Kotowski - Nowocin

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

     

2.

Węderlich - Sitarska

Energa Manekin-LUKS Chełmno

     

3-4

Białek - Kocoń

 

Gwiazda Bydg.-LUKS Chełmno

     

 

Gronowski - Hennig

 

LUKS Chełmno

     

5-8

Dzikowski-Palacz

UKS TOP Solec Kuj-IKTS Noteć

     

 

Makowski - Szczuka

Energa Manekin- LUKS Chełmno

     

 

Piotrowski Mikołaj- Szymczak

 

Gwiazda Bydg.-IKTS Noreć

     

 

Urbanowicz - Błażejewicz

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

     

9-16

Kurtyka - Rink

 

Energa Manekin-Krajna

     

 

Wiśniewski-Rybacka

 

Energa Manekin-Krajna

     

 

Piotrowski Krz,,-Bukolt

Energa Manekin-Krajna

     

 

Byczkowski-Baczyńska

 

Emdek-UZTS Barcin

     

 

Lisowski-Jarzębińska

UKS TOP Solec Kuj-Krajna

     

 

Chrubczyński-Jędrzejewska

 

Emdek Bydgoszcz

     

 

Maćkowiak-Ciemna

Olimpia-IKTS Noteć Ino.

     

 

Olszewski-Gaca

Emdek-UZTS Barcin

     

17-21

Repke - Łożyńska

Emdek-UZTS Barcin

     

 

Maciaszek-Błaszak

Krajna-IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Łukaszewski-Jackowska

Pogoń Mogilno-UZTS Barcin

     

 

Lemański-Lemańska

Krajna Sępólno

     

 

Thomas - Hermanowska

Krajna-IKTS Noteć Inowrocław

     

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA