Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień51
miesiąc414
wszystkie329259

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2016 arrow MW Junior 2016
MW Junior 2016 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Juniorów

 
 

3.04.2016 Chełmno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

 

1.

Kotowski

Tomasz

Energa Manekin Toruń

1998

90

awans z listy kraj.

2.

Węderlich

Damian

Energa Manekin Toruń

1998

85

awans z listy kraj.

3-4

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

79

awans z listy kraj.

 

Urbanowicz

Kamil

KST Energa- Manekin Toruń

1999

79

awans z listy kraj.

5-8

Grela

Artur

Olimpia Unia Grudziądz

2000

71

awans z listy kraj.

 

Makowski

Kacper

Energa Manekin Toruń

1998

71

awans z listy kraj.

 

Dziadek

Kamil

Olimpia Unia Grudziądz

2000

71

awans z listy kraj.

 

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

71

 

9-12

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

62

 

 

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

62

 

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

62

 

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

62

 
             
 

Eliminacje do Mistrzostw Polski

       
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

Pkt.

 

1.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

 

awans do MP

2.

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

 

awans do MP

3.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

 

 

4.

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

 

 

5.

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

 

 

6.

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

1998

57

 

7-8

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

53

 

 

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

53

 

9-12

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

44

 

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

44

 

 

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

44

 

 

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

1998

44

 

13-16

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

36

 

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

1999

36

 

 

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

1999

36

 

 

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

36

 

17-20

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

27

 

 

Jordan

Dawid

LUKS Chełmno

1998

27

 

 

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

27

 

 

Gnutek

Michał

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

27

 
             
 

Gra Podwójna

         
             

1.

Kotowski-Urbanowicz

Energa Manekin Toruń

       

2.

Makowski-Węderlich

Energa Manekin Toruń

       

3-4

Grela - Dziadek

Olimpia Grudziądz

       

 

Piotrowski - Majchrzak

Gwiazda Bydgoszcz

       

5-8

Szymański-Malicki

Olimpia Grudziądz

       

 

Strychalski-Gronowski

LUKS Chełmno

       

 

Jackowiak-Zawadziński

Gwiazda Bydg-Emdek Bydgoszcz

       

 

Chrubczyński-Byczkowski

Emdek Bydgoszcz

       

9-14

Prajwos-Rybowicz

LZS Jastrzębie

       

 

Jaszewski-Thomas

Piast Łasin-Krajna Sępólno

       

 

Miszczyk-Słomski

Sokół-LZS Jastrzębie

       

9-14

Kalaczyński - Jordan

Gwiazda Bydg.-LUKS Chełmno

       

 

Gnutek - Frosin

Tytan 65 Bydgoszcz

       
             
 

Gra Mieszana

         
             

1.

Grela - Szczuka

Olimpia-LUKS Chełmno

       

2.

Piotrowski Mik.-Szymczak

Gwiazda Bydg.- IKTS Noteć Ino

       

3-4

Gronowski-Hennig

LUKS Chełmno

       

 

Majchrzak - Łożyńska

Gwiazda Bydg.-UZTS Barcin

       

5-8

Jackowiak - Gaca

Gwiazda Bydg.-UZTS Barcin

       

 

Urbanowicz-Szatkowska

Energa Manekin-LUKS Chełmno

       

 

Byczkowski-Baczyńska

Emdek-UZTS Barcin

       

 

Kotowski - Reszko

Energa Manekin-Tytan 65 Bydg.

       

9-11

Dziadek-Hermanowska

Olimpia-IKTS Noteć Inowrocław

       

 

Makowski-Płachta

Energa Manekin-LUKS Chełmno

       

 

Thomas - Rink

Krajna Sępólno

       
             
 

Drużynowo

         
             

1.

Olimpia Grudziądz

Kamil Dziadek

Artur Grela

Tomasz Malicki

Paweł Szymański

awans z listy kraj.

2.

Energa Manekin Toruń

Kamil Urbanowicz

Damian Węderlich

Tomasz Kotowski

Kacper Makowski

awans z listy kraj.

3-4

LUKS Chełmno

Wojciech Gronowski

Filip Strychalski

Dawid Jordan

 

awans z listy kraj.

 

Gwiazda Bydgoszcz

Mikołaj Piotrowski

Michał Majchrzak

Karol Jackowiak

Szymon Kalaczyński

awans z listy kraj.

5.

Emdek Bydgoszcz

Michał Byczkowski

Paweł Zawadziński

Kamil Chrubczyński

 

awans do MP

6.

LZS Jastrzębie

Eryk Prajwos

Krystian Rybowicz

Bartosz Słomski

 

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA