Mistrzostwa Województwa Juniorek
|
|
|
3.04.2016 Chełmno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Pkt
|
|
1.
|
Szymczak
|
Julia
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2000
|
90
|
awans z
listy kraj.
|
2.
|
Łożyńska
|
Agata
|
UZTS
Barcin
|
2000
|
85
|
awans z
listy kraj.
|
3-4
|
Hennig
|
Katarzyna
|
LUKS
Chełmno
|
1999
|
79
|
awans z
listy kraj.
|
|
Szczuka
|
Agata
|
LUKS
Chełmno
|
2000
|
79
|
awans z
listy kraj.
|
5-8
|
Gaca
|
Alicja
|
UZTS
Barcin
|
2000
|
71
|
|
|
Baczyńska
|
Marika
|
UZTS
Barcin
|
1999
|
71
|
|
|
Hermanowska
|
Weronika
|
IKTS Noteć Inowrocław
|
2000
|
71
|
|
|
Rink
|
Oliwia
|
Krajna
Sępólno
|
1999
|
71
|
|
9.
|
Reszko
|
Jolanta
|
Tytan 65
Bydgoszcz
|
2000
|
65
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje do MP
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Pkt
|
|
1.
|
Gaca
|
Alicja
|
UZTS
Barcin
|
2000
|
|
awans do
MP
|
2.
|
Baczyńska
|
Marika
|
UZTS
Barcin
|
1999
|
|
awans do
MP
|
3.
|
Rink
|
Oliwia
|
Krajna
Sępólno
|
1999
|
|
|
4.
|
Hermanowska
|
Weronika
|
IKTS Noteć Inowrocław
|
2000
|
|
|
5-8
|
Reszko
|
Jolanta
|
Tytan 65
Bydgoszcz
|
2000
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
Gaca -
Łożyńska
|
UZTS
Barcin
|
|
|
|
|
2.
|
Szymczak -
Baczyńska
|
IKTS Noteć
Ino - UZTS Barcin
|
|
|
|
|
3-4
|
Szczuka -
Hennig
|
LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
|
Płachta -
Szatkowska
|
LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
5
|
Hermanowska-Reszko
|
IKTS Noteć
Ino-Tytan 65 Bydg.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Mieszana
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
Grela -
Szczuka
|
Olimpia-LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
2.
|
Piotrowski
Mik.-Szymczak
|
Gwiazda
Bydg.- IKTS Noteć Ino
|
|
|
|
|
3-4
|
Gronowski-Hennig
|
LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
|
Majchrzak
- Łożyńska
|
Gwiazda
Bydg.-UZTS Barcin
|
|
|
|
|
5-8
|
Jackowiak
- Gaca
|
Gwiazda
Bydg.-UZTS Barcin
|
|
|
|
|
|
Urbanowicz-Szatkowska
|
Energa
Manekin-LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
|
Byczkowski-Baczyńska
|
Emdek-UZTS
Barcin
|
|
|
|
|
|
Kotowski -
Reszko
|
Energa
Manekin-Tytan 65 Bydg.
|
|
|
|
|
9-11
|
Dziadek-Hermanowska
|
Olimpia-IKTS
Noteć Inowrocław
|
|
|
|
|
|
Makowski-Płachta
|
Energa
Manekin-LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
|
Thomas -
Rink
|
Krajna
Sępólno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drużynowo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
LUKS
Chełmno
|
Hennig
Katarzyna
|
Szczuka
Agata
|
|
|
awans z
listy kraj.
|
2.
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
Hermanowska
Weronika
|
Szymczak
Julia
|
|
|
awans z
listy kraj.
|
3-4
|
UZTS
Barcin
|
Gaca
Alicja
|
Łożyńska
Agata
|
Baczyńska
Marika
|
|
awans z
listy kraj.
|
|
LUKS II
Chełmno
|
Szatkowska
Natalia
|
Płachta
Kinga
|
|
|
awans do
MP
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|