Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień78
miesiąc579
wszystkie323881

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2016 arrow MW Kadet 2016
MW Kadet 2016 Drukuj

 

         

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

 

10.04.2016 Chełmno

       
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

75

2.

Olszewski

Marcin

EMDEK Bydgoszcz

2001

71

3-4

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

65

 

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

65

5-8

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

59

 

Glica

Rafał

Top Solec Kuj.

2001

59

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

59

 

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

59

           

Eliminacje do MP

           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur

Punkty

1.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

awans do MP

2.

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

awans do MP

3.

Glica

Rafał

Top Solec Kuj.

2001

 

4.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

 

5-6

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

 

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

 

7-8

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

53

 

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

53

9-24

Gończewski

Kacper

Olimpia Unia Grudziądz

2002

39

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

39

 

Szyc

Hubert

MGLKS Tarpan Mrocza

2002

39

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

39

 

Bleja

Mikołaj

Top Solec Kuj.

2001

39

 

Rafalski

Szymon

Olimpia Unia Grudziądz

2002

39

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

39

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

39

 

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

39

 

Pawlikowski

Paweł

Kusy Laskowice

2002

39

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

39

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

39

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

39

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

39

 

Ziólkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

39

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

39

25-27

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

19

 

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

19

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

19

           
 

Gra Podwójna

       
           

1.

Glica-Jarząbkowski

Energa Manekin Toruń

 

   

2.

Olszewski-Repke

Emdek Bydgoszcz

 

   

3-4

Stypka - Mikulski

Gwiazda - Emdek

 

   

 

Ciołkowski- Rumiński

Olimpia- Piast Łasin

 

   

5-8

Maćkowski-Bleja

OSiR Brodnica-TOP Solec K

 

   

 

Maruszak-Cichoracki

Energa Manekin Toruń

 

   

 

Pawlikowski-Ziółkowski

Kusy Laskowice

 

   

 

Szyc-Hochel

Tarpan Mrocza-Krajna Sęp.

 

   

9-14

Przybytkowski-Kopczyk

LUKS Chełmno

 

   

 

Lutowski-Chudecki

Kusy Laskowice

 

   

 

Kubiak-Woźniak

Sokół-Start Lubraniec

 

   

 

Dyhid-Makarewicz

Gwiazda Bydgoszcz

 

   

 

Matuszkiewicz-Nowakowski

Start Lubraniec

 

   

 

Lewandowski-Gończewski

Energa Manekin-Olimpia

 

   
           
 

Gra Mieszana

       
           

1.

Olszewski - Błażejewicz

Emdek- LUKS Chełmno

 

   

2.

Jarząbkowski-Rybacka

Energa-Krajna Sępólno

 

   

3-4

Repke - Adamska

Emdek

 

   

 

Ciołkowski - Kała

Olimpia-Krajna Sępólno

 

   

5-8

Kopczyk-Panek

LUKS Chełmno

 

   

 

Maruszak-Wojciechowska

Energa Manekin Toruń

 

   

 

Mikulski-Orłowska Małgorz.

Emdek Bydgoszcz

 

   

 

Glica - Jackowska

Energa Manekin-UZTS Barcin

 

   

9-14

Lutowski-Ligmanowska

Kusy Laskowice

 

   

 

Szyc-Lichocka

Tarpan Mrocza-Emdek

 

   

 

Chudecki-Kilanowska

Kusy Laskowice

 

   

 

Pawlikowski-Grzybowska

Kusy Laskowice

 

   

 

Cichoracki-Baprawska

Energa Manekin Toruń

 

   

 

Ziółkowski-Rujner

Kusy Laskowice

 

   
           
 

Drużynowo

       
           

1.

Emdek Bydgoszcz

Olszewski Marcin

Repke Mateusz

Mikulski Radosław

 

2.

Energa I Manekin Toruń

Jarząbkowski Paweł

Glica Rafał

Maruszak Jakub

awans do MP

3-4

Gwiazda Bydgoszcz

Stypka Filip

Dyhid Dominik

Makarewicz Mateusz

 

 

Start Lubraniec

Matuszkiewicz Mateusz

Nowakowski Kacper

Woźniak Bartłomiej

 

5-8

Kusy I Laskowice

Pawlikowski Paweł

Ziółkowski Radosław

 

 

 

Kusy II Laskowice

Lutowski Jakub

Chudecki Patryk

 

 

 

Energa II Manekin Toruń

Lewandowski Mateusz

Cichoracki Miłosz

 

 

 

Olimpia Grudziądz

Gończewski Kacper

Rafalski Szymon

 

 

9

LUKS Chełmno

Kopczyk Dawid

Przybytkowski Mateusz

 

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA