Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj22
tydzie2
miesi帷493
wszystkie325835

Go軼imy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2016 arrow MW M這dzik 2016
MW M這dzik 2016 Drukuj

 

      

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dzików

 
 

23.04.2016 Laskowice

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

60

 

2.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

56

 

3-4

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

52

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

52

 

5-8

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

46

 

 

Krause

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2003

46

 

 

Staszczyk

Konrad

IKTS Note Inowroc豉w

2004

46

 

 

Ma鎥owski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

46

 
             

Eliminacje do Mistrzostw Polski

 

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

Staszczyk

Konrad

IKTS Note Inowroc豉w

2004

 

awans do MP

2.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

 

awans do MP

3.

Krause

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2003

 

 

4.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

 

 

5-6

Ma鎥owski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

 

 

 

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

 

 

7-8

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

41

 

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2004

41

 

9-16

Afryka雟ki

Bartosz

KST Energa-Manekin Toru

2006

36

 

 

Stró篡雟ki

Miko豉j

Emdek Bydgoszcz

2003

36

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna S瘼ólno

2005

36

 

 

D帳rowski

Antoni

LUKS Che軛no

2005

36

 

 

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

36

 

 

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

36

 

 

Kaczan

Stanis豉w

UKS TOP Solec Kuj.

2004

36

 

 

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

36

 

17-24

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

24

 

 

Ró篡cki

Szymon

KST Energa-Manekin Toru

2003

24

 

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

24

 

 

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

24

 

 

Kubiak

Miko豉j

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

24

 

 

Wo這d嶔o

Filip

KST Energa-Manekin Toru

2004

24

 

 

B豉chowicz

Miko豉j

Kusy Laskowice

2003

24

 

 

Schmidt

Patryk

Kusy Laskowice

2003

24

 

25-32

Weso這wski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

13

 

 

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2003

13

 

 

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

13

 

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

13

 

 

Stachowiak

Maksym

Sokó Gniewkowo

2004

13

 

 

Modliszewski

Pawe

Kusy Laskowice

2003

13

 

 

Kwiatkowski

Mateusz

UKS TOP Solec Kuj.

2004

13

 

 

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

13

 
             
 

Gra Podwójna

         
             

1.

Marchlewski-Lema雟ki

Energa Manekin Toru-Krajna

       

2.

Zawacki-Ma鎥owski

Piast ζsin-Piast Kruszwica

       

3-4

Zgli雟ki-Kaczan

Energa ManekinUKS TOP Solec Kuj

       

 

Kwa郾ik-Zakrzewski

Sokó Gniewkowo

       

5-8

D帳rowski-Jagodzi雟ki

LUKS Che軛no 

       

 

Stró篡雟ki - Adamczyk

Emdek Bydgoszcz-Olimpia Grudz.

       

 

Majchrzak - Krause

Gwiazda Bydgoszcz

       

 

Staszczyk-Bielunkiewicz

IKTS Note-Gwiazda Bydgoszcz

       

9-16

Derengowski-B豉chowicz

Kusy Laskowice

       

 

Kaszuba-Janikowski

IKTS Note-Krajna S瘼ólno

       

 

Wo這d嶔o-Ró篡cki

Energa Manekin Toru 

       

 

Schmidt-Weso這wski

Kusy Laskowice

       

 

Kwiatkowski-Afryka雟ki

UKS TOP Solec-Energa Manekin

       

 

Stachowiak-Bartoszak

Sokó Gniewkowo

       

 

Kubiak-Januszewski

Victoria Ko豉czkowo

       

 

Koniarski-Modliszewski

Kusy Laskowice

       

17

Domek-Pilarski

Krajna S瘼ólno- Kusy Laskowice

       
             
 

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików

       
 

24.04.2016 Laskowice

         
         

Pkt

 

1.

Sokó I Gniewkowo

Kwa郾ik Micha

Zakrzewski Bartosz

 

360

awans do MP

2.

Krajna  I S瘼ólno

Lema雟ki Stanislaw

Janikowski Antoni

 

340

 

3-4

Energa Manekin I Toru

Marchlewski Kacper

Zgli雟ki Antoni

 

320

 

 

Gwiazda Bydgoszcz

Majchrzak Aleksander

Krause Maciej

 

300

 

5-8

Sokó II Gniewkowo

Bartoszak Kacper

Stachowiak Maksym

 

245

 

 

LUKS  Che軛no

D帳rowski Antoni

Jagodzi雟ki Mateusz

 

245

 

 

Kusy II Laskowice

Weso這wski Mateusz

Schmidt Patryk

 

245

 

 

Energa Manekin II Toru

Ró篡cki Szymon

Wo這d嶔o Filip

 

245

 

9-12

Kusy I Laskowice

Modliszewski Pawe

Koniarski Igor

 

170

 

 

Tytan I Bydgoszcz

Ratusi雟ki Robert

υpacki Jakub

 

170

 

 

Kusy IV Laskowice

Warczak Patryk

Derengowski Oskar

 

170

 

 

Krajna  II S瘼ólno

Aderjahn Nikodem

Domek Kacper

 

170

 

13-15

Kusy III Laskowice

Pilarski Tobiasz

B豉chowicz Miko豉j

 

100

 

 

Krajna III S瘼ólno

Jesse Mateusz

Bartoszek Micha

 

100

 

 

Tytan II Bydgoszcz

Przes豉wski Maksymilian

Poliwodzi雟ki Mateusz

 

100

 

 

             
         
             
             
       

 

   
       

 

   
       

 

   
       

 

   
       

 

   
       

 

   
       

 

   
       

 

   
       

 

   
       

 

   
       

 

   
       

 

   
       

 

   
       

 

   

 

Tytan II Bydgoszcz

Przes豉wski Maksymilian

Poliwodzi雟ki Mateusz

 

100

 
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA