Indywidualne Mistrzostwa Województwa M³odziczek
|
|
|
23.04.2016
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nazwisko
|
Imiê
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
1.
|
Pi³at
|
Agnieszka
|
LUKS
Che³mno
|
2004
|
60
|
|
2.
|
B³ach
|
Amelia
|
Kusy
Laskowice
|
2004
|
56
|
|
3-4
|
Lemañska
|
Klara
|
Krajna
Sêpólno
|
2006
|
52
|
|
|
Kocoñ
|
Roksana
|
LUKS
Che³mno
|
2004
|
52
|
|
5-8
|
D±brza³
|
Zuzanna
|
IKTS Noteæ
Inowroc³aw
|
2006
|
46
|
|
|
Nogalska
|
Agata
|
LUKS
Che³mno
|
2004
|
46
|
|
|
Bujak
|
Oliwia
|
IKTS Noteæ
Inowroc³aw
|
2003
|
46
|
|
|
Korzeñska
|
Ma³gorzata
|
LUKS
Che³mno
|
2004
|
46
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje do Mistrzostw Polski
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nazwisko
|
Imiê
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
1.
|
Lemañska
|
Klara
|
Krajna
Sêpólno
|
2006
|
|
awans do
MP
|
2.
|
Kocoñ
|
Roksana
|
LUKS
Che³mno
|
2004
|
|
awans do
MP
|
3.
|
Korzeñska
|
Ma³gorzata
|
LUKS
Che³mno
|
2004
|
|
|
4.
|
Bujak
|
Oliwia
|
IKTS Noteæ
Inowroc³aw
|
2003
|
|
|
5-6
|
D±brza³
|
Zuzanna
|
IKTS Noteæ
Inowroc³aw
|
2006
|
|
|
|
Nogalska
|
Agata
|
LUKS
Che³mno
|
2004
|
|
|
7-8
|
Oller
|
Daria
|
LUKS
Che³mno
|
2004
|
41
|
|
|
Sikorska
|
Julia
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2004
|
41
|
|
9-16
|
£acka
|
Julia
|
UZTS
Barcin
|
2003
|
36
|
|
|
Babiliñska
|
Katarzyna
|
Kusy
Laskowice
|
2003
|
36
|
|
|
Papierowska
|
Andzelika
|
Kusy
Laskowice
|
2003
|
36
|
|
|
Wycichowska
|
Amelia
|
KST Energa
Manekin Toruñ
|
2007
|
36
|
|
|
Papiernik
|
Nadia
|
IKTS Noteæ
Inowroc³aw
|
2006
|
36
|
|
|
Dr±g
|
Marta
|
LUKS
Che³mno
|
2005
|
36
|
|
|
¦migiel
|
Majka
|
Kusy
Laskowice
|
2003
|
36
|
|
|
Pacholak
|
Martyna
|
LUKS
Che³mno
|
2004
|
36
|
|
17-26
|
Przybytkowska
|
Wiktoria
|
LUKS
Che³mno
|
2007
|
20
|
|
|
Bêdz³owicz
|
Agnieszka
|
Kusy
Laskowice
|
2005
|
20
|
|
|
Suchomska
|
Ma³gorzata
|
Kusy
Laskowice
|
2003
|
20
|
|
|
Zara¶
|
Oktawia
|
Kusy
Laskowice
|
2004
|
20
|
|
|
Radzimska
|
Natalia
|
Kusy
Laskowice
|
2003
|
20
|
|
|
Rujner
|
Martyna
|
Kusy
Laskowice
|
2002
|
20
|
|
|
Najdowska
|
Oliwia
|
Kusy
Laskowice
|
2005
|
20
|
|
|
Smykowska
|
Julia
|
Kusy
Laskowice
|
2005
|
20
|
|
|
Samulska
|
Natalia
|
IKTS Noteæ
Inowroc³aw
|
2006
|
20
|
|
|
Wachowska
|
Sara
|
UZTS
Barcin
|
2003
|
20
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
B³ach-Lemañska
|
Kusy
Laskowice-Krajna
|
|
|
|
|
2
|
Kocoñ-Pi³at
|
LUKS
Che³mno
|
|
|
|
|
3-4
|
Dr±g-Korzeñska
|
LUKS
Che³mno
|
|
|
|
|
|
Oller-Nogalska
|
LUKS
Che³mno
|
|
|
|
|
5-8
|
Wachowska-Samulska
|
UZTS
Barcin-IKTS Noteæ
|
|
|
|
|
|
£±cka-Bujak
|
UZTS
Barcin-IKTS Noteæ
|
|
|
|
|
|
Papierowska-Babiliñska
|
Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
D±brza³-Papiernik
Nadia
|
IKTS Notec
Inowroc³aw
|
|
|
|
|
9-14
|
Sikorska-Wycichowska
|
Emdek-Energa
Manekin
|
|
|
|
|
|
Smykowska-¦migiel
|
Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
Zara¶-Najdowska
|
Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
Bêdzlowicz-Rujner
|
Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
Pacholak-Przybytkowska
|
LUKS
Che³mno
|
|
|
|
|
|
Suchomska-Radzimska
|
Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dru¿ynowe
Mistrzostwa Województwa M³odziczek
|
|
|
|
|
|
24.04.2016
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pkt
|
|
1.
|
LUKS I
Che³mno
|
Pi³at
Agnieszka
|
Kocoñ
Roksana
|
Pacholak
Martyna
|
360
|
awans z
listy kraj.
|
2.
|
Kusy I
Laskowice
|
B³ach
Amelia
|
Papierowska
Andzelika
|
|
340
|
awans
do MP
|
3-4
|
LUKS III
Che³mno
|
Dr±g Marta
|
Korzeñska
Ma³gorzata
|
Przybytkowska
Wiktoria
|
320
|
|
|
IKTS Noteæ
I Inowroc³aw
|
D±brza³
Zuzanna
|
Bujak
Oliwia
|
|
300
|
|
5-8
|
Kusy II
Laskowice
|
Radzimska
Natalia
|
Babiliñska
Katarzyna
|
|
245
|
|
|
UZTS I
Barcin
|
Wachowska
Sara
|
£±cka
Julia
|
|
245
|
|
|
LUKS II
Che³mno
|
Oller
Daria
|
Nogalska
Agata
|
|
245
|
|
|
Energa
Manekin Toruñ
|
Wycichowska
Amelia
|
Maruszak
Emilia
|
Kurzawska
Maja
|
245
|
|
9-11
|
IKTS Noteæ
II Inowroc³aw
|
Papiernik
Nadia
|
Samulska
Natalia
|
|
170
|
|
|
Kusy IV
Laskowice
|
Rujner
Liliana
|
Smykowska
Julia
|
Bêdz³owicz
Agnieszka
|
170
|
|
|
Kusy III
Laskowice
|
¦migiel
Majka
|
Suchomska
Ma³gorzata
|
|
170
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|