Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień46
miesiąc460
wszystkie322397

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2016 arrow MW Żak 2016
MW Żak 2016 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków

 
 

3.05.2016 Inowrocław

         
             

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

 

2.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

 

 

3-4

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

 

 

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

 

 

5-8

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

 

 

 

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

 

 

 

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

 

 

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

 

 

9-16

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

 

 

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

 

 

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

 

 

 

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

 

 

 

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

 

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

 

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

 

 

 

Bylinko

Filip

LUKS Chełmno

2005

 

 

17-24

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

 

 

 

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

10

 

 

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

 

 

 

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

 

 

 

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

 

 

 

Przesławski

Maksymilian

Tytan 65 Bydgoszcz

2007

 

 

 

Lorek

Jakub

Sokół Gniewkowo

2007

10

 

 

Kalaczyński

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2005

 

 

25

Janikowski

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

10

 
             
             
 

Mistrzostwa Województwa - Eliminacje do Mistrzostw Polski Żaków

 

23.04.2016 Laskowice

         
             

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

45

awans do MP

2.

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

42

awans do MP

3.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

40

 

4.

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

39

 

5-6

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

36

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

36

 

7-8

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

33

 

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

33

 

9-16

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

27

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

27

 

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

27

 

 

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

27

 

 

Afrykański

Bartosz

KST Energa-Manekin Toruń

2006

27

 

 

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

27

 

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

27

 

 

Pilarski

Tobiasz

UKS Kusy Laskowice

2005

27

 

17-24

Bylinko

Filip

LUKS Chełmno

2005

18

 

 

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

18

 

 

Kalaczyński

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2005

18

 

 

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

18

 

 

Marchewka

Przemysław

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

18

 

 

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

18

 

 

Przesławski

Maksymilian

Tytan 65 Bydgoszcz

2007

18

 

 

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

18

 

25-32

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

10

 

 

Staniec

Tymoteusz

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

10

 

 

Jaworski

Michał

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

10

 
             
 

        awans z listy krajowej -                 Zawacki Jacek - Piast Łasin

     
 

                                                                Łukaszewski Mikołaj - IKTS Noteć Inowrocław

     
             
 

Gra podwójna

         
 

3.05.2016 Inowrocław

         
             

1.

Dąbrowski

Jagodziński

LUKS Chełmno

     

2.

Zawacki

Marcinkowki

Piast Łasin 

     

3-4

Bielunkiewicz

Janikowski Ant.

Emdek Bydgoszcz-Krajna Sępólno

     

 

Kubiak

Januszewski

LZS Victoria Kołaczkowo

     

5-8

Aderjahn

Jesse

Krajna Sępólno

     

 

Łukaszewski

Kaszuba

IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Bylinko

Domek

LUKS Chełmno - Krajna Sępólno

     

 

Małecki

Grobelski

LZS Victoria Kołaczkowo

     

9-16

Białka Marcin

Zaleta

Sokół Gniewkowo 

     

 

Poliwodziński

Przesławski

Tytan 65 Bydgoszcz

     

 

Bartoszek

Janikowski Mat.

Krajna Sępólno

     

 

Białka Krzysztof

Lorek

Sokół Gniewkowo 

     

 

Kalaczyński

Szymczak

Gwiazda Bydgoszcz-IKTS Noteć Inowrocław

     
             

                   Drużynowo

     
 

3.05.2016 Inowrocław

         
             

1.

Piast Łasin

Jacek Zawacki

Olaf Marcinkowski

 

   

2.

LUKS  Chełmno

Antoni Dąbrowski

Mateusz Jagodziński

Filip Bylinko

   

3-4

IKTS Noteć Inowrocław

Łukaszewski Mikołaj

Kaszuba Patryk

 

   

 

Gwiazda Bydgoszcz

Filip Bielunkiewicz

Konrad Kalaczyński

 

   

5-8

LZS Victoria I Kołaczkowo

Bartosz Januszewski

Mikołaj Kubiak

 

   

 

Krajna I Sępólno

Kacper Domek

Antoni Janikowski

 

   

 

LZS Victoria II Kołaczkowo

Szymon Grobelski

Patryk Małecki

 

   

 

Krajna II Sępólno

Nikodem Aderjahn

Mateusz Jesse

 

   

9-12

Sokół I Gniewkowo

Marcin Białka

Paweł Zaleta

 

   

 

Tytan 65 Bydgoszcz

Maksymilian Przesławski

Mateusz Poliwodziński

 

   

 

Krajna III Sępólno

Michał Bartoszek

Mateusz Janikowski

 

   

 

Sokół II Gniewkowo

Krzysztof Białka

Jakub Lorek

 

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA