Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień55
miesiąc556
wszystkie323858

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2016 arrow MW Żaczka 2016
MW Żaczka 2016 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek

 
 

3.05.2016   Inowrocław

         
             

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

 

2.

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

25

 

3-4

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

 

 

 

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

 

 

5-8

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

 

 

 

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toruń

2006

23

 

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

 

 

 

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

 

 

9-12

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

 

 

Będzłowicz

Agnieszka

UKS Kusy Laskowice

2005

 

 

 

Szypura

Kinga

Sokół Gniewkowo

2006

20

 

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

 

13-16

Smykowska

Julia

UKS Kusy Laskowice

2005

 

 

 

Ćwiklińska

Amelia

Sokół Gniewkowo

2007

20

 

 

Lach

Iga

UKS Kusy Laskowice

2005

 

 

 

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

 

 

17-18

Bartoszak

Jowita

Sokół Gniewkowo

2006

20

 

 

Lorek

Nikola

Sokół Gniewkowo

2007

20

 
             

Mistrzostwa Województwa - Eliminacje do Mistrzostw Polski  Żaczek

 
 

23.04.2016 Laskowice

         
             

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

45

awans do MP

2.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

42

awans do MP

3.

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

40

 

4.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

38

 

5-6

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

36

 

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

36

 

7-8

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

33

 

 

Panek

Lena

LUKS Chełmno

2008

33

 

9-12

Najdowska

Oliwia

UKS Kusy Laskowice

2005

30

 

 

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

30

 

 

Smykowska

Julia

UKS Kusy Laskowice

2005

30

 

 

Będzłowicz

Agnieszka

UKS Kusy Laskowice

2005

30

 

13-14

Rujner

Liliana

UKS Kusy Laskowice

2006

26

 

 

Lach

Iga

UKS Kusy Laskowice

2005

26

 
             
 

awans z listy krajowej - Lemańska Klara - Krajna Sępólno

     
             
 

Gra podwójna

         
 

3.05.2016   Inowrocław

         
             

1.

Drąg

Lemańska

LUKS Chełmno-Krajna Sępólno

     

2.

Wycichowska

Maruszak

KST Energa Manekin Toruń

     

3-4

Przybytkowska

Kurzawska

LUKS Chełmno-Energa Manekin

     

 

Dąbrzał

Papiernik Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

     

5-8

Będzłowicz

Smykowska

Kusy Laskowice

     

 

Osińska

Berus

Emdek Bydgoszcz

     

 

Szypura

Ćwiklińska

Sokół Gniewkowo

     

 

Lach

Samulska

Kusy Laskowice-IKTS Noteć Ino

     

9

Bartoszak

Lorek

Sokół Gniewkowo

     
             

                   Drużynowo

     
 

3.05.2016   Inowrocław

         
             

1.

KST Energa Manekin Toruń

Emilia Maruszak

Amelia Wycichowska

Maja Kurzawska

   

2.

IKTS Noteć Inowrocław

Zuzanna Dąbrzał

Nadia Papiernik

Natalia Samulska

   

3-4

Emdek Bydgoszcz

Natalia Berus

Małgorzata Osińska

 

   

 

LUKS Chełmno

Marta Drąg

Wiktoria Przybytkowska

 

   

5-7

Sokół II Gniewkowo

Jowita Bartoszak

Nikola Lorek

 

   

 

Kusy Laskowice

Agnieszka Będzłowicz

Julia Smykowska

Iga Lach

   

 

Sokół I Gniewkowo

Kinga Szypura

Amelia Ćwiklińska

 

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA