Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzie64
miesi帷315
wszystkie328470

Go軼imy

Odwiedza nas 4 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2008 arrow MW M這dziczek 2008
MW M這dziczek 2008 Drukuj
Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek
29.03.2008 Laskowice
1. LUKS I Che軛no Janeczek Katarzyna Dziadkowiec Martyna
2. Start I Lubraniec Rogi雟ka Paulina Wojtkowska Zuzanna Ciesielska Sylwia
3. Kusy I Laskowice Pyrkowska Karolina Suchomska Barbara
4. UZTS I Barcin Olszanowska Joanna Nawrocka Klaudia
5-8 Kusy IV Laskowice Fiedurek Agata 奸iwa Martyna
IKTS I Inowroc豉w J璠rzejewska Anna Ciemna Natalia
Kusy II Laskowice Kubera Patrycja J璠ral Ewelina
Sokó II Gniewkowo Tomczak Michalina Nawrocka Marta
9-15 Sokó I Gniewkowo Lewandowska Anna Balik Patrycja
UZTS II Barcin 安iatowa Dorota Nawrocka Aleksandra
Tytan Bydgoszcz 畝kowska Klaudia Pastor Emilia
IKTS II Inowroc豉w Graczyk Joanna Jasi雟ka Zuzanna
LUKS II Che軛no Dziadkowiec Aneta Szatkowska Natalia
Kamionka Kamie Kr. Murek Barbara Szweda Natalia
Kusy III Laskowice Szatkowska Aleksandra Nastro積a Kinga

 

 

Mistrzostwa Województwa   M這dziczek

19.04.2008 Gniewkowo

L.p Nazwisko Imi Klub Data ur.
1. Dziadkowiec Martyna LUKS Che軛no 1995
2. Janeczek Katarzyna LUKS Che軛no 1995
3. Rogi雟ka Paulina Start Lubraniec 1996
4. ㄆszczek Iwona Orze Kcynia 1995
5-8 Ciemna Natalia IKTS 1997
  Suchomska Barbara Kusy 1995
  Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997
  Rafi雟ka Anna UKS 22 1995

Eliminacje do pó貨inaów Mistrzostw Polski

L.p Nazwisko Imi Klub Data ur. Pkt.
1. Rogi雟ka Paulina Start Lubraniec 1996 60
2. ㄆszczek Iwona Orze 1995 56
3-4 Suchomska Barbara Kusy 1995 52
  Ciemna Natalia IKTS 1997 52
5-6 Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 48
  Rafi雟ka Anna UKS 22 1995 48
7-8 J璠rzejewska Anna IKTS 1996 44
  Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 44
9-16 Balik Patrycja Sokó Gniewkowo 1995 36
  Szweda Natalia Kamionka 1996 36
  Pietrzak Kinga Sokó Gniewkowo 1995 36
  Swiatowa Dorota UZTS Barcin 1998 36
  Fiedurek Agata Kusy 1996 36
  Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 1995 36
  Graczyk Joanna IKTS 1998 36
  Pyrkowska Karolina Kusy 1995 36
17-24 Sliwa Martyna Kusy 1996 24
  Piór Michalina Kusy 1996 24
  Szatkowska Aleksandra Kusy 1995 24
  Dziadkowiec Aneta LUKS Che軛no 1999 24
  Lewandowska Anna Sokó Gniewkowo 1997 24
  安ierczy雟ka Aneta Kusy 1996 24
  Kubera Patrycja Kusy 1995 24
  Murek Barbara Kamionka 1995 24
25-28 Nawrocka Marta Sokó Gniewkowo 1995 15
  Jaworska Magdalena UKS 22 1997 15
  Szatkowska Natalia LUKS Chelmno 1998 15
  Tomczak Michalina Sokó Gniewkowo 1995 15

Gra podwójna

1. Dziadkowiec Martyna Janeczek Katarzyna  LUKS
2. Rogi雟ka Paulina ㄆszczek Iwona Start - Orze
3. Suchomska Barbara Pyrkowska Karol Kusy
4. Olszanowska Joanna Nawrocka Klaud. UZTS
5-8 Kubera Patrycja Szatkowska Aleks. Kusy
  Rafi雟ka Anna Ciesielska Sylwia UKS 22 - Start
  Ciemna Natalia J璠rzejewska Anna IKTS
  Szweda Natalia Murek Barbara Kamionka
9-15 Pietrzak Kinga Lewandowska Anna Sokó
  Nawrocka Marta Jaworska Magdalena Sokól - UKS 22
  Graczyk Joanna 安iatowa Dorota IKTS - UZTS
  Piór Michalina 安ierczy雟ka Aneta Kusy
  Balik Patrycja Tomczak Michalina Sokó
  Fiedurek Agata 奸iwa Martyna Kusy
  Dziadkowiec Aneta Szatkowska Natalia LUKS
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA