Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień22
miesiąc554
wszystkie327298

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2017 arrow MW Senior 2017
MW Senior 2017 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Seniorów - Eliminacje do Mistrzostw Polski

 
             
 

12.02.2017   Sępólno Kraj.

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

 

1.

Utylski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

83

120

awans do MP

2.

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

115

awans do MP

3.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

110

 

4.

Maćkowiak

Wojciech

LUKS Chełmno

84

105

 

5-8

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

94

98

 

 

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

97

98

 

 

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

98

 

 

Woskowicz

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

92

98

 

9-16

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

83

 

 

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

83

 

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

83

 

 

Grzelak

Michał

LZS Victoria Kołaczkowo

89

83

 

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

83

 

 

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

83

 

 

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

83

 

 

Kotarski

Maciej

KST Energa-Manekin Toruń

98

83

 

17-24

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

63

 

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

63

 

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

63

 

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

63

 

 

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

63

 

 

Dzikowski

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

94

63

 

 

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

63

 

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

63

 

25-26

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

51

 

 

Urbański

Mateusz

Olimpia Grudziądz

93

51

 
             
 

Gra Podwójna

         
             

1.

Węderlich-Utylski

KST Energa-Manekin Toruń

     

2.

Dzikowski-Woskowicz

 

Emdek Bydgoszcz

     

3-4

Leszczyński Zb-Piotrowski Mik.

 

Gwiazda Bydgoszcz

     

4.

Makowski-Kotarski

KST Energa-Manekin Toruń

     

5-8

Grela - Dziadek

Olimpia Grudziądz

     

 

Urbański-Leszczyński Krz.

Olimpia Grudz.-Gwiazda Bydg.

     

 

Ufnal - Majchrzak

Gwiazda Bydgoszcz

     

 

Thomas-Lemański

Krajna Sępólno

     

9-13

Gronowski-Maćkowiak

LUKS Chełmno

     

 

Repke-Olszewski

Emdek Bydgoszcz

     

 

Byczkowski-Rogowski

Emdek Bydgoszcz-Krajna

     

 

Szymański-Malicki

Olimpia Grudziądz

     

 

Ciołkowski-Grzelak

Olimpia Grudziądz-Victoria Koł.

     
             
 

Gra Mieszana

         
             

1.

Woskowicz- Nowocin

 

Emdek Bydgoszcz

     

2.

Majchrzak-Jędrzejewska

Gwiazda-Emdek Bydgoszcz

     

3-4

Grela - Szczuka

Olimpia-LUKS Chełmno

     

 

Kotarski - Hennig

 

Energa Manekin- LUKS Chełmno

     

5-8

Dzikowski-Gaca

Emdek Bydgoszcz-ULKS Barcin

     

 

Piotrowski Mikołaj- Ciemna

 

Gwiazda Bydg.-IKTS Noreć

     

 

Ufnal - Bejenka

 

Gwiazda-Emdek Bydgoszcz

     

 

Grzelak - Palacz

 

Victoria Koł-IKTS Noteć Ino.

     

9-16

Lemański-Lemańska

Krajna Sępólno

     

 

Rogowski-Bukolt

 

Krajna Sępólno

     

 

Repke - Baczyńska

Emdek-ULKS Barcin

     

 

Gronowski - Panek

 

LUKS Chełmno

     

 

Urbański-Jackowska

Olimpia-ULKS Barcin

     

 

Olszewski-Łożyńska

Emdek-ULKS Barcin

     

 

Maćkowiak-Piłat

LUKS Chełmno

     

 

Malicki - Łącka

 

Olimpia-ULKS Barcin

     

17-18

Ciołkowski-Hermanowska

Olimpia-IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Thomas - Rink

 

Krajna Sępólno

     

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA