Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj7
wczoraj22
tydzień29
miesiąc363
wszystkie325705

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2017 arrow MW Seniorka 2017
MW Seniorka 2017 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Seniorek

   
 

12.02.2017 Sępólno Kraj.

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

 

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

120

 

2.

Nowocin

Katarzyna

Emdek Bydgoszcz

2001

115

 

3.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1987

110

 

4.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1992

105

 

5-8

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

1994

98

 

 

Jędrzejewska

Anna

Emdek Bydgoszcz

1996

98

 

 

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1994

98

 

 

Gaca

Alicja

ULKS Barcin

2000

98

 
             
 

 Eliminacje do Mistrzostw Polski

     
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

 

1-2

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

 

awans do MP

 

Nowocin

Katarzyna

Emdek Bydgoszcz

2001

 

awans do MP

3.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

 

 

4.

Jędrzejewska

Anna

Emdek Bydgoszcz

1996

 

 

5-8

Baczyńska

Marika

ULKS Barcin

1999

91

 

 

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

2000

 

 

 

Jackowska

Julia

ULKS Barcin

2001

91

 

 

Gaca

Alicja

ULKS Barcin

2000

 

 

9-12

Bukolt

Beata

Krajna Sępólno

1989

88

 

 

Bejenka

Karolina

Emdek Bydgoszcz

1997

88

 

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

88

 

 

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

88

 

13-16

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

78

 

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

78

 

 

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

78

 

 

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

78

 
             
 

Gra Podwójna

       
             

1.

Hennig - Szczuka

 

LUKS Chełmno

     

2.

Łożyńska-Gaca

ULKS Barcin

     

3-4

Nowocin - Bejenka

 

Emdek Bydgoszcz

     

 

Jędrzejewska-Baczyńska

 

Emdek - ULKS Barcin

     

5-8

Panek - Piłat

 

LUKS Chełmno

     

 

Palacz - Ciemna

 

IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Rink - Bukolt

 

Krajna Sępólno

     

 

Łącka - Jackowska

ULKS Barcin

     

9.

Hermanowska - Lemańska

 

IKTS Noteć Inowrocław-Krajna

     
             
 

Gra Mieszana

         
             

1.

Woskowicz- Nowocin

 

Emdek Bydgoszcz

     

2.

Majchrzak-Jędrzejewska

Gwiazda-Emdek Bydgoszcz

     

3-4

Grela - Szczuka

Olimpia-LUKS Chełmno

     

 

Kotarski - Hennig

 

Energa Manekin- LUKS Chełmno

     

5-8

Dzikowski-Gaca

Emdek Bydgoszcz-ULKS Barcin

     

 

Piotrowski Mikołaj- Ciemna

 

Gwiazda Bydg.-IKTS Noreć

     

 

Ufnal - Bejenka

 

Gwiazda-Emdek Bydgoszcz

     

 

Grzelak - Palacz

 

Victoria Koł-IKTS Noteć Ino.

     

9-16

Lemański-Lemańska

Krajna Sępólno

     

 

Rogowski-Bukolt

 

Krajna Sępólno

     

 

Repke - Baczyńska

Emdek-ULKS Barcin

     

 

Gronowski - Panek

 

LUKS Chełmno

     

 

Urbański-Jackowska

Olimpia-ULKS Barcin

     

 

Olszewski-Łożyńska

Emdek-ULKS Barcin

     

 

Maćkowiak-Piłat

LUKS Chełmno

     

 

Malicki - Łącka

 

Olimpia-ULKS Barcin

     

17-18

Ciołkowski-Hermanowska

Olimpia-IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Thomas - Rink

 

Krajna Sępólno

     

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA