Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj21
wczoraj23
tydzień44
miesiąc295
wszystkie328450

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2017 arrow MW Junior 2017
MW Junior 2017 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Juniorów

 
 

19.03.2017 Inowrocław

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

 

1.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

90

 

2.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

85

awans z listy kraj.

3-4

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

79

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

79

 

5-8

Pawlikowski

Paweł

Kusy Laskowice

2001

71

 

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

71

 

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

71

 

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

71

 

9.

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

62

 
             
 

Eliminacje do Mistrzostw Polski

       
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

Pkt.

 

1.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

 

awans do MP

2.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

 

awans do MP

3.

Malicki

Tomasz

Olimpia Unia Grudziądz

2000

 

 

4.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

 

 

5-6

Pawlikowski

Paweł

Kusy Laskowice

2001

 

 

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

 

 

7-8

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

 

 

 

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

 

 

9-16

Ligmanowski

Aleks

Kusy Laskowice

2000

57

 

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

57

 

 

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

1999

57

 

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

1999

57

 

 

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

57

 

 

Dabrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

57

 

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

57

 

 

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

57

 

17-21

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

40

 

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

40

 

 

Klarkowski

Cyprian

KST Energa- Manekin Toruń

1999

40

 

 

Merholc

Michał

Piast Łasin

1999

40

 

 

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

40

 
             
 

Gra Podwójna

         
             

1.

Majchrzak - Stypka

Gwiazda Bydgoszcz

       

2.

Repke - Olszewski

Emdek Bydgoszcz

       

3-4

Rumiński - Bleja

Piast Łasin-UKS TOP Solec Kuj.

       

 

Thomas-Matuszkiewicz

Krajna Sępólno-Start Lubraniec

       

5-8

Merholc - Jaszewski

Piast Łasin

       

 

Malicki - Szymański

Olimpia Grudziądz

       

 

Szyc - Belter

Tarpan Mrocza

       

 

Pawlikowski-Ligmanowski

Kusy Laskowice

       

9-11

Dąbrowski - Klarkowski

Piast Kruszwica-Energa Manekin

       

 

Dyhid - Mikulski

Gwiazda - Emdek Bydgoszcz

       

 

Frosin - Woźniak

Tytan 65 Bydg.-Start Lubraniec

       
             
 

Gra Mieszana

         
             

1.

Repke - Baczyńska

Emdek-ULKS Barcin

       

2.

Olszewski-Błażejewicz

Emdek-LUKS Chełmno

       

3-4

Thomas - Szczuka

Krajna Sępólno-LUKS Chełmno

       

 

Majchrzak - Łożyńska

Gwiazda Bydg.-ULKS Barcin

       

5-8

Matuszkiewicz-Rink

Start Lubraniec-Krajna Sępólno

       

 

Malicki - Gaca

Olimpia-ULKS Barcin

       

 

Stypka Hennig

Gwiazda Bydg.-LUKS Chełmno

       

 

Rumiński - Jackowska

Piast Łasin-ULKS Barcin

       

9-14

Szymański-Baprawska

Olimpia-Energa Manekin Toruń

       

 

Klarkowski-Wycichowska

Energa Manekin Toruń

       

 

Dyhid-Hermanowska

Gwiazda-IKTS Noteć Inowrocław

       

 

Frosin - Lichocka

Tytan 65-Emdek Bydgoszcz

       

 

Woźniak - Błaszak

Start Lubraniec-IKTS Noteć Ino.

       

 

Mikulski - Orłowska

Emdek Bydgoszcz

       
             
 

Drużynowo

         
             

1.

Emdek Bydgoszcz

Marcin Olszewski

Mateusz Repke

Radosław Mikulski

awans do MP

 

2.

Gwiazda Bydgoszcz

Michał Majchrzak

Filip Stypka

Dominik Dyhid

awans z listy kraj.

 

3.

Piast Łasin

Hubert Rumiński

Paweł Jaszewski

Michał Merholc

 

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA