Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień28
miesiąc362
wszystkie325704

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2017 arrow MW Juniorka 2017
MW Juniorka 2017 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa  Juniorek

 
 

19.03.2017 Inowrocław

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

90

awans z listy kraj.

2.

Gaca

Alicja

ULKS Barcin

2000

85

awans z listy kraj.

3-4

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

79

awans z listy kraj.

 

Baczyńska

Marika

ULKS Barcin

1999

79

 

5-8

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

71

awans z listy kraj.

 

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

71

 

 

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

2000

71

 

 

Jackowska

Julia

ULKS Barcin

2001

71

 
             

Eliminacje do MP

 
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Jackowska

Julia

ULKS Barcin

2001

 

awans do MP

2.

Baczyńska

Marika

ULKS Barcin

1999

 

awans do MP

3.

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

2000

 

 

4.

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

 

 

5-6

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

64

 

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

64

 

7-8

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

60

 

 

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

60

 

9-10

Wycichowska

Agata

KST Energa Manekin Toruń

2000

56

 

 

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

56

 
             
 

Gra Podwójna

         
             

1.

Szczuka - Hennig

LUKS Chełmno

       

2.

Gaca - Łożyńska

ULKS Barcin

       

3-4

Jackowska - Baczyńska

ULKS Barcin

       

 

Rink - Błażejewicz

Krajna - LUKS Chełmno

       

5-7

Hermanowska-Błaszak

IKTS Noteć Inowrocław

       

 

Lichocka-Orłowska

Emdek Bydgoszcz

       

 

Wycichowska-Baprawska

KST Energa Manekin Toruń

       
             
 

Gra Mieszana

         
             

1.

Repke - Baczyńska

Emdek-ULKS Barcin

       

2.

Olszewski-Błażejewicz

Emdek-LUKS Chełmno

       

3-4

Thomas - Szczuka

Krajna Sępólno-LUKS Chełmno

       

 

Majchrzak - Łożyńska

Gwiazda Bydg.-ULKS Barcin

       

5-8

Matuszkiewicz-Rink

Start Lubraniec-Krajna Sępólno

       

 

Malicki - Gaca

Olimpia-ULKS Barcin

       

 

Stypka Hennig

Gwiazda Bydg.-LUKS Chełmno

       

 

Rumiński - Jackowska

Piast Łasin-ULKS Barcin

       

9-14

Szymański-Baprawska

Olimpia-Energa Manekin Toruń

       

 

Klarkowski-Wycichowska

Energa Manekin Toruń

       

 

Dyhid-Hermanowska

Gwiazda-IKTS Noteć Inowrocław

       

 

Frosin - Lichocka

Tytan 65-Emdek Bydgoszcz

       

 

Woźniak - Błaszak

Start Lubraniec-IKTS Noteć Ino.

       

 

Mikulski - Orłowska

Emdek Bydgoszcz

       
             
 

Drużynowo

         
             

1.

LUKS Chełmno

Błażejewicz Zuzanna

Hennig Katarzyna

Szczuka Agata

 

awans z listy kraj.

2.

ULKS Barcin

Jackowska Julia

Łożyńska Agata

Gaca Alicja

 

awans z listy kraj.

3.

Emdek Bydgoszcz

Orłowska Małgorzata

Lichocka Antonina

 

 

awans do MP

4.

IKTS Noteć Inowrocław

Hermanowska Weronika

Błaszak Justyna

 

   

5.

KST Energa Manekin Toruń

Baprawska Izabela

Wycichowska Agata

 

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA