Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień28
miesiąc362
wszystkie325704

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2017 arrow MW Kadet 2017
MW Kadet 2017 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych-Eliminacje do MP

 
 

23.04.2017 Laskowice

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

 

1.

Marchlewski

Kacper

niestowarzyszony

2003

75

awans do MP

2.

Maruszak

Jakub

niestowarzyszony

2002

71

awans do MP

3.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

67

 

4.

Jarząbkowski

Paweł

niestowarzyszony

2002

64

 

5.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

62

 

6.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

60

 

7-8

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

57

 

 

Szyc

Hubert

MGLKS Tarpan Mrocza

2002

57

 

9-12

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

51

 

 

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

51

 

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

51

 

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

51

 

13-16

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

43

 

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

43

 

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

43

 

 

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

43

 

17-20

Witt

Marcel

KST Energa Manekin Toruń

2003

35

 

 

Kallas

Michał

KST Energa Manekin Toruń

2003

35

 

 

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

35

 

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

35

 
             
             
 

Gra Podwójna

         
             

1.

Ciołkowski- Lemański

Olimpia - Krajna

 

     

2.

Maruszak-Jarząbkowski

niestowarzyszony

 

     

3-4

Adamczyk-Marchlewski

Olimpia-niestowarzyszony

 

     

 

Kwaśnik - Szyc

Sokół - Tarpan Mrocza

 

     

5-8

Witt - Kallas

Energa Manekin Toruń

 

     

 

Krause - Stróżyński

Emdek Bydgoszcz

 

     

 

Nowakowski - Chudecki

Start Lubraniec-Kusy Lask.

 

     

 

Przybytkowski-Kopczyk

LUKS Chełmno

 

     

9-14

Lutowski-Warczak

Kusy Laskowice

 

     

 

Bartoszak-Szymaniak

Sokół-IKTS Noteć Inowrocław

 

     
             
 

Gra Mieszana

         
             

1.

Maruszak-Adamska

niestow.-Emdek Bydgoszcz

 

     

2.

Ciołkowski - Grzybowska

Olimpia-Kusy Laskowice

 

     

3-4

Lemański - Panek

Krajna - LUKS Chełmno

 

     

 

Krause - Łącka

Emdek - ULKS Barcin

 

     

5-8

Warczak-Radzimska

Kusy Laskowice

 

     

6.

Chudecki-Kilanowska

Kusy Laskowice

 

     

7.

Adamczyk-Rujner

Olimpia-Kusy Laskowice

 

     

8.

Lutowski-Papierowska

Kusy Laskowice

 

     
             
 

Drużynowo

         
             

1.

Emdek Bydgoszcz

Krause Maciej

Stróżyński Mikołaj

 

awans do MP

2.

Olimpia Grudziądz

Ciołkowski Paweł

Adamczyk Krystian

 

   

3-4

LUKS Chełmno

Kopczyk Dawid

Przybytkowski Mateusz

 

   

 

Sokół Gniewkowo

Kwaśnik Michał

Bartoszak Kacper

 

   

5-8

Kusy  Laskowice

Lutowski Jakub

Chudecki Patryk

Warczak Patryk

   

 

Energa Manekin Toruń

Witt Marcel

Kallas Michał

 

   
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
         

 

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA