Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzie39
miesi帷290
wszystkie328445

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2017 arrow MW M這dziczka 2017
MW M這dziczka 2017 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dziczek

 
 

8.04.2017 Gniewkowo

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

60

awans do MP z listy kraj

2.

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

56

 

3-4

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

52

 

 

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

52

 

5-8

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

46

 

 

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

46

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Che軛no

2004

46

 

 

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

46

 

9

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

42

 
             

Eliminacje do Mistrzostw Polski

 
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

 

awans do MP

2.

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

 

awans do MP

3.

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

 

 

4.

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

 

 

5-6

Pacholak

Martyna

LUKS Che軛no

2004

 

 

 

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

 

 

7-8

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

 

 

 

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

 

 

9-16

Sikorska

Julia

Gwiazda Bydgoszcz

2004

36

 

 

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

36

 

 

Maruszak

Emilia

niestowarzyszona

2006

36

 

 

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

36

 

 

Dabrza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

36

 

 

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

36

 

 

Oller

Daria

LUKS Che軛no

2004

36

 

 

Samulska

Natalia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

36

 

17-24

Szypura

Kinga

Sokó Gniewkowo

2006

24

 

 

Nikiel

Amelia

IKTS Note Inowroc豉w

2005

24

 

 

Osi雟ka

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2006

24

 

 

B璠z這wicz

Agnieszka

Kusy Laskowice

2005

24

 

 

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

24

 

 

鑿ikli雟ka

Amelia

Sokó Gniewkowo

2007

24

 

 

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

24

 

 

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

24

 

25-27

Jaworska

Zofia

KST Energa Manekin Toru

2007

15

 

 

Mierzy雟ka

Katarzyna

IKTS Note Inowroc豉w

2005

15

 

 

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

15

 
             
 

Gra Podwójna

         
             

1

B豉ch-Lema雟ka

Kusy Laskowice-Krajna

       

2

D帳rza-Maruszak

IKTS Notec-niestowarz.

       

3-4

Berus-Ho責a

Emdek Bydgoszcz

       

 

Dr庵-Przybytkowska

LUKS Che軛no

       

5-8

Pi豉t - Koco

LUKS Che軛no

       

 

Pacholak-Oller

LUKS Che軛no

       

 

Korze雟ka-Sikorska

LUKS Che軛no-Gwiazda

       

 

Samulska-Papiernik Nadia

IKTS Notec Inowroc豉w

       

9-14

Szypura-鑿ikli雟ka

Sokó Gniewkowo

       

 

Smykowska-妃igiel

Kusy Laskowice

       

 

Nikiel - Mierzy雟ka

IKTS Notec Inowroc豉w

       

 

Osi雟ka - Krause

Emdek Bydgoszcz

       

 

Rujner - B璠z這wicz

Kusy Laskowice

       

 

Jaworska - Wycichowska

KST Energa Manekin Toru

       
             
             
 

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek

       
 

9.04.2017 Gniewkowo

         
         

Pkt

 

1.

LUKS I Che軛no

Pi豉t Agnieszka

Koco Roksana

 

360

awans do MP z listy kraj.

2.

LUKS II Che軛no

Przybytkowska Wiktoria

Dr庵 Marta

 

340

awans do  MP

3-4

Emdek Bydgoszcz

Ho責a Karolina

Berus Natalia

 

320

 

 

Kusy I Laskowice

B豉ch Amelia

妃igiel Majka

 

300

 

5-8

IKTS Note Inowroc豉w

Papiernik Nadia

Samulska Natalia

D帳rza Zuzanna

245

 

 

LUKS III Che軛no

Pacholak Martyna

Korze雟ka Ma貪orzata

Oller Daria

245

 

 

Energa Manekin Toru

Wycichowska Amelia

Jaworska Zofia

 

245

 

 

Kusy II Laskowice

Rujner Liliana

Smykowska Julia

 

245

 

9-11

Sokó Gniewkowo

鑿ikli雟ka Amelia

Szypura Kinga

 

170

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA