Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj24
tydzień47
miesiąc579
wszystkie327323

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2017 arrow MW Żak 2017
MW Żak 2017 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków

 
 

29.04.2017 Inowrocław

       
             

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

45

 

2.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

42

 

3-4

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

39

 

 

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

39

 

5-8

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

34

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

34

 

 

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

34

 

 

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

34

 
             
 

awans do MP z listy Krajowej: Kubiak Mikołaj , Łukaszewki Mikołaj, Jagodziński Mateusz,  Małecki Patryk, Chabowski Kamil

 
             
 

Eliminacje do Mistrzostw Polski Żaków

             

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

awans do MP

2.

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

 

awans do MP

3.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

 

 

4.

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

32

 

5-6

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

31

 

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

31

 

7-8

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

29

 

 

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

29

 

9-16

Sawina

Maksymilian

KST Energa Manekin Toruń

2008

25

 

 

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

25

 

 

Garstka

Bartłomiej

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

25

 

 

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

25

 

 

Kompa-Mróz

Jakub

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

25

 

 

Przesławski

Maksymilian

Tytan 65 Bydgoszcz

2007

25

 

 

Hawełko

Wiktor

LUKS Chełmno

2007

25

 

 

Bąkowski

Maksym

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

25

 

17-20

Sakowski

Michał

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

20

 

 

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

20

 

 

Bołądź

Krzysztof

KST Energa Manekin Toruń

2008

20

 

 

Lorek

Jakub

Sokół Gniewkowo

2007

20

 

 

Krupiński

Artur

Emdek Bydgoszcz

2006

20

 
             
 

Gra podwójna

         
             

1.

Łukaszewski

Jagodziński

IKTS Noteć Inowrocław-LUKS Chełmno

     

2.

Kubiak

Małecki

LZS Victoria Kołaczkowo

     

3-4

Chabowski

Kaszuba

Emdek Bydgoszcz-IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Aderjahn

Białka Marcin

Krajna Sępólno-Sokół Gniewkowo

     

5-8

Garstka

Kompa-Mróz

UKS ZS 64 Osowa Góra

     

 

Szymański

Domek

LZS Victoria Kołaczkowo-Krajna Sępólno

     

 

Łopacki

Przesławski

Tytan 65 Bydgoszcz

     

 

Białka Krzysztof

Zaleta

Sokół Gniewkowo 

     

9-16

Szymczak

Nikiel

IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Szypura

Lorek

Sokół Gniewkowo 

     

 

Bołądź

Sawina

Energa Manekin Toruń

     

 

Sakowski

Bąkowski

UKS ZS 64 Osowa Góra

     

 

Krupiński

Hawełko

Emdek Bydgoszcz-LUKS Chełmno

     
             

                   Drużynowo

     
 

30.04.2017 Szubin

         
             

1.

LZS Victoria Kołaczkowo

Kubiak Mikołaj

Małecki Patryk

Szymański Filip

   

2.

IKTS Noteć Inowrocław

Łukaszewski Mikołaj

Kaszuba Patryk

 

   

3-4

Krajna Sępólno

Aderjahn Nikodem

Domek Kacper

 

   

 

LUKS Chełmno

Jagodziński Mateusz

Hawełko Wiktor

 

   

5-8

KST Energa Manekin I Toruń

Rękas Miłosz

Sawina Maksymilian

 

   

 

Sokół I Gniewkowo

Białka Marcin

Zaleta Paweł

 

   

 

Sokół II Gniewkowo

Białka Krzysztof

Szypura Kamil

Lorek Jakub

   

 

UKS ZS 64 Osowa Góra I

Garstka Bartłomiej

Bąkowski Maksym

 

   

9-12

KST Energa Manekin II Toruń

Rękas Maciej

Korzus Julian

 

   

 

KST Energa Manekin III Toruń

Bołądź Krzysztof

Gabor

 

   

 

LUKS Kusy I Laskowice

Boguń Łukasz

Szot Mikołaj

 

   

 

LUKS Kusy II Laskowice

Stawarz Ignacy

Helwig Miłosz

 

   

13

UKS ZS 64 Osowa Góra II

Wróblewski Aleksander

Sakowski Michał

 

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA