Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień55
miesiąc556
wszystkie323858

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2017 arrow MW Żaczka 2017
MW Żaczka 2017 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek

 
 

29.04.2017   Inowrocław

         
             

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

45

 

2.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

42

 

3-4

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

39

 

 

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

39

 

5-8

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

34

 

 

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toruń

2006

34

 

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

34

 

 

Maruszak

Emilia

niestowarzyszona

2006

34

 
             

Eliminacje do Mistrzostw Polski  Żaczek

 
             

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

awans do MP

2.

Maruszak

Emilia

niestowarzyszona

2006

 

awans do MP

3.

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

 

 

4.

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

32

 

5-6

Rujner

Liliana

UKS Kusy Laskowice

2006

31

 

 

Szypura

Kinga

Sokół Gniewkowo

2006

31

 

7-8

Ćwiklińska

Amelia

Sokół Gniewkowo

2007

29

 

 

Jaworska

Zofia

KST Energa Manekin Toruń

2007

29

 

9-16

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

25

 

 

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

25

 

 

Kawecka

Maja

Kusy Laskowice

2007

25

 

 

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

25

 

 

Podjacka

Nedja

Kusy Laskowice

2007

25

 

 

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

25

 

 

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2006

25

 

 

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2009

25

 

17-20

Boguń

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

20

 

 

Rządkowska

Aleksandra

Kusy Laskowice

2008

20

 

 

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

20

 

 

Siewierska

Lena

Kusy Laskowice

2006

20

 
             
 

awans z listy krajowej - Lemańska Klara, Dąbrzał Zuzanna, Hołda Karolina, Wycichowska Amelia, Przybytkowska Wiktoria, Kurzawska Maja

             
             
 

Gra podwójna

         
             

1.

Przybytkowska

Lemańska

LUKS Chełmno-Krajna Sępólno

     

2.

Hołda

Berus

Emdek Bydgoszcz

     

3-4

Wycichowska

Kurzawska

KST Energa Manekin Toruń

     

 

Maruszak

Papiernik Nadia

Energa Manekin-IKTS Noteć Ino

     

5-8

Kawecka

Świerzyńska

Kusy Laskowice

     

 

Osińska

Krause

Emdek Bydgoszcz

     

 

Szypura

Ćwiklińska

Sokół Gniewkowo

     

 

Rujner

Pilarska

Kusy Laskowice

     

9-12

Rządkowska

Boguń

Kusy Laskowice

     

 

Wiśniewska

Podjacka

Kusy Laskowice

     

 

Sawala

Siewierska

Kusy Laskowice

     

 

Krzyżkowska

Jaworska

KrajnaSępólno-Energa Manekin

     
             

                   Drużynowo

     
 

30.04.2017 Szubin

         
             

1.

Emdek I Bydgoszcz

Hołda Karolina

Berus Natalia

 

   

2.

KST Energa Manekin Toruń

Kurzawska Maja

Wycichowska Amelia

Jaworska Zofia

   

3-4

Emdek II Bydgoszcz

Osińska Małgorzata

Krause Agata

 

   

 

Krajna Sępólno

Lemańska Klara

Krzyżkowska Agata

 

   

5-8

Kusy I Laskowice

Pilarska Weronika

Kawecka Maja

 

   

 

Sokół Gniewkowo

Ćwiklińska Amelia

Szypura Kinga

 

   

 

LUKS Chełmno

Przybytkowska Wiktoria

Kubala Nikola

 

   

 

IKTS Noteć Inowrocław

Papiernik Nadia

Guźlecka Katja

 

   

9-11

Kusy II Laskowice

Sawala Adrianna

Siewierska Lena

 

   

 

Kusy III Laskowice

Podjacka Nedja

Wiśniewska Otylia

 

   

 

Kusy III Laskowice

Boguń Klaudia

Świerczyńska Agata

 

   
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA