Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień172
miesiąc484
wszystkie325826

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2018 arrow MW Seniorka 2018
MW Seniorka 2018 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa

   
 

11.02.2018    Grudziądz

           
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

 

1.

784

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

120

 

2.

6731

Baczyńska

Marika

Emdek Bydgoszcz

1999

115

 

3-4

725

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

107

 

 

785

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

107

 

5-8

724

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

98

 

 

1903

Gaca

Alicja

ULKS Barcin

2000

98

 

 

1906

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

2000

98

 

 

788

Suchomska

Barbara

IKTS Noteć Inowrocław

1995

98

 
               

Eliminacje do Mistrzostw Polski

   
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

 

1.

6731

Baczyńska

Marika

Emdek Bydgoszcz

1999

 

awans do MP

2.

784

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

 

awans do MP

3.

788

Suchomska

Barbara

IKTS Noteć Inowrocław

1995

 

 

4.

1903

Gaca

Alicja

ULKS Barcin

2000

 

 

5-6

1906

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

2000

 

 

 

785

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

 

 

7.

724

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

 

 

8.

728

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

92

 

9.

734

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

90

 

10.

2748

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

87

 

11.

1912

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

85

 

12.

2780

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

2000

82

 
               
 

Gra Podwójna

         
               

1.

Palacz-Suchomska

IKTS Noteć Inowrocław

 

     

2.

Gaca-Łożyńska

 

ULKS Barcin

 

     

3-4

Błażejewicz-Hennig

 

LUKS Chełmno

 

     

 

Ciemna-Baczyńska

IKTS Noteć Inowrocław-Emdek Bydg

 

     

5-7

Wycichowska-Wycichowska

Energa KTS Toruń

 

     

 

Drąg-Piłat

LUKS Chełmno

 

     
               
 

Gra Mieszana

         
               

1.

Węderlich-Błażejewicz

 

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

     

2.

Kubik-Łożyńska

Olimpia Grudziądz-ULKS Barcin

 

     

3-4

Ufnal - Ciemna

 

Gwiazda Bydg.-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

Maćkowiak-Hennig

Pogoń Mogilno-LUKS Chełmno

 

     

5-8

Ciołkowski-Suchomska

Olimpia Grudziądz-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

Szymanek-Piłat

 

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

     

 

Lisowski-Baczyńska

 

LUKS Kołaczkowo-Emdek Bydgoszcz

 

     

 

Pietryka - Palacz

 

UKS Szaniec-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

9-13

Piotrowski-Gaca

Energa KTS Toruń-ULKS Barcin

 

     

 

Sobociński-Wycichowska Amelia

 

Plemięta-Energa KTS Toruń

 

     

 

Stypka-Drąg

Gwiazda Bydgoszcz-LUKS Chełmno

 

     

 

Szymański-Łącka

 

Olimpia Grudziądz-ULKS Barcin

 

     

 

Rumiński-Wycichowska Agata

Piast Łasin-Energa KTS Toruń

 

     

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA