Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj23
tydzień79
miesiąc580
wszystkie323882

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2018 arrow MW Junior 2018
MW Junior 2018 Drukuj

 

      

Mistrzostwa Województwa Juniorów

 
   

8.04.2018 Gniewkowo

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

 

1.

7585

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

2002

90

 

2.

2

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

85

 

3-4

7578

Glica

Rafał

Gotyk Toruń

2001

79

 

 

7580

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

79

 

5-8

6418

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

71

 

 

2096

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

71

 

 

5275

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

71

 

 

5933

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

71

 
               
   

Eliminacje do Mistrzostw Polski

       
               

L.p

 

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

Pkt.

 

1.

7585

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

2002

 

awans do MP

2.

5275

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

 

awans do MP

3.

2

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

 

 

4.

2096

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

 

 

5-6

7578

Glica

Rafał

Gotyk Toruń

2001

 

 

 

7580

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

 

 

7-8

5933

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

 

 

 

6418

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

 

 

9-16

2097

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

57

 

 

2833

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

57

 

 

5931

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

2000

57

 

 

3095

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

57

 

 

4618

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

57

 

 

6

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

57

 

 

7

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

57

 

 

2750

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

57

 

17-19

3281

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

44

 

 

736

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

44

 

 

2099

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

44

 
               
   

Gra Podwójna

         
               

1.

 

Maruszak-Glica

Gotyk Toruń

       

2.

 

Rumiński-Ciołkowski

Piast Łasin-Olimpia Grudziądz

       

3-4

 

Maćkowski-Karczewski

UKS OSiR Brodnica

       

 

 

Szymański-Malicki

Olimpia Grudziądz

       

5-8

 

Jackowiak-Dyhid

Gwiazda  Bydgoszcz

       

 

 

Thomas-Stypka

Krajna Sępólno-Gwiazda Bydg.

       

 

 

Dąbrowski - Szyc

Piast Kruszwica-Tarpan Mrocza

       

 

 

Przybytkowski-Kopczyk

LUKS Chełmno

       

9-11

 

Jarząbkowski-Lewandowski

Gotyk Toruń-Energa KTS Toruń

       

 

 

Bleja-Biegański

UKS TOP Solec Kuj.-OSiR Brodnica

       
               
   

Gra Mieszana

         
               

1.

 

Ciołkowski - Szczuka

Olimpia Grudziądz-LUKS Chełmno

       

2.

 

Rumiński-Błażejewicz

Piast Łasin-LUKS Chełmno

       

3-4

 

Maruszak-Gaca

Gotyk Toruń-ULKS Barcin

       

 

 

Malicki - Łożyńska

Olimpia Grudziądz-ULKS Barcin

       

5-8

 

Lewandowski - Rękas

Energa KTS Toruń

       

 

 

Glica-Wesołowska

Gotyk Toruń-ULKS Barcin

       

 

 

Thomas - Panek

Krajna Sępólno-LUKS Chełmno

       

 

 

Przybytkowski-Wycichowska

LUKS Chełmno-Energa KTS Tor.

       
               
   

Drużynowo

         
               

1.

007

Gotyk Toruń

Maruszak Jakub

Glica Rafał

Jarząbkowski Paweł

awans do MP

 

2

022

Olimpia Grudziądz

Ciołkowski Paweł

Malicki Tomasz

Szymański Paweł

   

3-4

032

Gwiazda Bydgoszcz

Stypka Filip

Dyhid Dominik

Jackowiak Karol

   

 

431

UKS OSiR Brodnica

Maćkowski Mateusz

Karczewski Kamil

Biegański Patryk

 

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA