Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień116
miesiąc320
wszystkie329165

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2018 arrow MW Juniorka 2018
MW Juniorka 2018 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa  Juniorek

 
   

8.04.2018 Gniewkowo

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

723

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

90

awans z listy kraj.

2.

725

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

85

awans z listy kraj.

3-4

731

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

79

 

 

1903

Gaca

Alicja

ULKS Barcin

2000

79

awans z listy kraj.

5-8

2783

Rękas

Julia

Energa KTS Toruń

2001

71

 

 

1906

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

2000

71

 

 

2780

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

2000

71

 

 

1911

Wesołowska

Magdalena

ULKS Barcin

2000

71

 
               

Eliminacje do MP

 
               

L.p

 

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

1906

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

2000

 

awans do MP

2.

731

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

 

awans do MP

3.

2780

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

2000

 

 

4.

2783

Rękas

Julia

Energa KTS Toruń

2001

 

 

5.

1911

Wesołowska

Magdalena

ULKS Barcin

2000

 

 
               
   

Gra Podwójna

         
               

1.

 

Szczuka - Błażejewicz

LUKS Chełmno

       

2.

 

Gaca - Łożyńska

ULKS Barcin

       

3-4

 

Rękas - Wycichowska

Energa KTS Toruń

       

 

 

Panek-Wesołowska

LUKS Chełmno - ULKS Barcin

       
               
   

Gra Mieszana

         
               

1.

 

Ciołkowski - Szczuka

Olimpia Grudziądz-LUKS Chełmno

       

2.

 

Rumiński-Błażejewicz

Piast Łasin-LUKS Chełmno

       

3-4

 

Maruszak-Gaca

Gotyk Toruń-ULKS Barcin

       

 

 

Malicki - Łożyńska

Olimpia Grudziądz-ULKS Barcin

       

5-8

 

Lewandowski - Rękas

Energa KTS Toruń

       

 

 

Glica-Wesołowska

Gotyk Toruń-ULKS Barcin

       

 

 

Thomas - Panek

Krajna Sępólno-LUKS Chełmno

       

 

 

Przybytkowski-Wycichowska

LUKS Chełmno-Energa KTS Tor.

       
               
   

Drużynowo

         
               

1.

075

LUKS Chełmno

Błażejewicz Zuzanna

Szczuka Agata

Panek Daria

 

awans z listy kraj.

2.

174

ULKS Barcin

Wesołowska Magdalena

Łożyńska Agata

Gaca Alicja

 

awans z listy kraj.

3.

088

Energa KTS Toruń

Wycichowska Agata

Rękas Julia

 

 

awans do MP

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA