Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień23
miesiąc555
wszystkie327299

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2018 arrow MW Kadet 2018
MW Kadet 2018 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

 
   

15.04.2018 Solec Kujawski

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

 

1.

2746

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

75

 

2.

3079

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

71

 

3-4

6427

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

65

 

 

7583

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

2003

65

 

5-8

2825

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

59

awans z listy kraj.

 

6734

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

59

 

 

2098

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

59

 

 

4649

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

59

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   

Eliminacje do Mistrzostw Polski

       

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

7583

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

2003

 

awans do OOM

2.

2098

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

 

awans do OOM

3.

3079

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

 

 

4.

6427

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

 

 

5-6

6734

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

 

 

 

4649

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

 

 

7

2746

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

 

 

8

2755

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

56

 

9-12

6733

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

51

 

 

3076

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

51

 

 

4650

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

51

 

 

6415

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

51

 

13-16

4651

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

43

 

 

7591

Wołodźko

Filip

KS Gotyk Toruń

2004

43

 

 

5924

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

43

 

 

4652

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

43

 

17-18

3078

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Unia Grudziądz

2004

37

 

 

5928

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

37

 

19-20

3088

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

33

 

 

6422

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

33

 
               
               
   

Gra Podwójna

         
               

1.

 

Marchlewski- Lemański

Gotyk - Krajna

 

     

2.

 

Krause - Majchrzak

Emdek-Gwiazda Bydgoszcz

 

     

3-4

 

Zgliński-Kaczan

Energa KTS Toruń

 

     

 

 

Kwaśnik - Zakrzewski

Sokół Gniewkowo

 

     

5-8

 

Bartoszak-Stachowiak

Sokół Gniewkowo

 

     

 

 

Błachnio - Adamczyk

Olimpia Grudziądz

 

     

 

 

Staszczyk - Mańkowski

Piast Kruszwica

 

     

 

 

Deja - Biegański

UKS OSiR Brodnica

 

     

9

 

Stróżyński-Piotrowski

Emdek-Piast Kruszwica

 

     

 

 

Wołodźko-Grochowski Dom

Gotyk - UKS OSiR Brodnica

 

     

9

 

Antkiewicz-Petrynowski

Olimpia Grudziądz

 

     
               
   

Gra Mieszana

         
               

1.

 

Lemański - Piłat

Krajna - LUKS Chełmno

 

     

2.

 

Marchlewski - Oller

Gotyk-LUKS Chełmno

 

     

3-4

 

Majchrzak - Kocoń

Gwiazda-LUKS Chełmno

 

     

 

 

Krause - Łącka

Emdek - ULKS Barcin

 

     

5-8

 

Zakrzewski-Wachowska

Sokół - ULKS Barcin

 

     

 

 

Kwaśnik-Pacholak

Sokół - LUKS Chełmno

 

     

 

 

Zgliński - Śmigiel

Energa-Kusy Laskowice

 

     

 

 

Deja - Ostrowska

UKS OSiR Brodnica-Zbiczno

 

     
               
   

Drużynowo

         
               

1.

 

Piast Kruszwica

Staszczyk Konrad

Mańkowski Kamil

Piotrowski Dawid

awans do półf. OOM

2.

 

Sokół I Gniewkowo

Kwaśnik Michał

Zakrzewski Bartosz

 

awans do półf. OOM

3-4

 

Emdek Bydgoszcz

Krause Maciej

Stróżyński Mikołaj

 

   

 

 

Energa KTS Toruń

Zgliński Antoni

Kaczan Stanisław

 

   

5-8

 

Sokół II Gniewkowo

Bartoszak Kacper

Stachowiak Maksym

 

   

 

 

Gotyk Toruń

Marchlewski Kacper

Wołodźko Filip

 

   

 

 

Olimpia I Grudziądz

Błachnio Piotr

Adamczyk Krystian

 

   

 

 

UKS OSiR Brodnica

Deja Filip

Biegański Bartłomiej

Grochowski Dominik

   

9.

 

Olimpia II Grudziądz

Antkiewicz Antoni

Petrynowski Dawid

 

   
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
           

 

 
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA