Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzie115
miesi帷319
wszystkie329164

Go軼imy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2018 arrow MW M這dzik 2018
MW M這dzik 2018 Drukuj

 

        

 

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dzików

 
   

17.03.2018 Che軛no

         
               

L.p

Nr lic

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

02100

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

60

 

2.

05277

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

56

 

3-4

04961

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

52

awans do MP z listy kraj.

 

02446

Kubiak

Miko豉j

LUKS Ko豉czkowo

2006

52

 

5-8

05269

D帳rowski

Antoni

Piast ζsin

2005

46

 

 

00737

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

46

 

 

06740

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

46

 

 

04962

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

46

 

9

02449

Ma貫cki

Patryk

LUKS Ko豉czkowo

2006

42

 
               

Eliminacje do Mistrzostw Polski

 

L.p

Nr. lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

02100

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

 

awans do MP

2.

05277

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

 

awans do MP

3.

00737

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

 

 

4.

05269

D帳rowski

Antoni

Piast ζsin

2005

 

 

5-6

06740

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

 

 

 

04962

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

 

 

7-8

02446

Kubiak

Miko豉j

LUKS Ko豉czkowo

2006

 

 

 

02449

Ma貫cki

Patryk

LUKS Ko豉czkowo

2006

 

 

9-16

02752

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

36

 

 

05273

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

36

 

 

02447

Januszewski

Bartosz

UKS Ko豉czkowo

2005

36

 

 

02775

Wypij

Rados豉w

Energa KTS Toru

2005

36

 

 

02451

Szyma雟ki

Filip

LUKS Ko豉czkowo

2006

36

 

 

04643

Bia趾a

Marcin

Sokó Gniewkowo

2006

36

 

 

02811

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

36

 

 

09405

υpacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

36

 

17-24

02814

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

24

 

 

02106

Karolkiewicz

Bart這miej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

24

 

 

02101

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

24

 

 

07266

Jilke

Wiktor

LKS Kamionka

2007

24

 

 

03081

Charzy雟ki

Jakub

Olimpia Grudzi康z

2005

24

 

 

04644

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

24

 

 

04966

Jasi雟ki

ㄆkasz

IKTS Note Inowroc豉w

2005

24

 

 

03090

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudzi康z

2005

24

 

25-27

03287

Hawe趾o

Wiktor

LUKS Che軛no

2007

15

 

 

02753

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

15

 

 

02107

K瘰ik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

15

 
               
   

Gra Podwójna

         
               

1.

 

Zawacki- Bielunkiewicz

Piast ζsin-Gwiazda Bydgoszcz

       

2.

 

Jagodzi雟ki-ㄆkaszewski

LUKS Che軛no-IKTS Note Ino.

       

3-4

 

Marcinkowski-D帳rowski

Piast ζsin

       

 

 

Kubiak-Ma貫cki

LUKS Ko豉czkowo

       

5-8

 

Rybacki-υpacki

Gwiazda Bydgoszcz-Tytan Bydg

       

 

 

Chabowski-Kaszuba

Emdek Bydg-IKTS Note Inowr.

       

 

 

Szyma雟ki-Januszewski

LUKS Ko豉czkowo

       

 

 

Aderjahn - Domek

Krajna S瘼ólno

       

9-14

 

Petrynowski-Charzy雟ki

Olimpia Grudzi康z

       

 

 

Bia趾a Krz.-Bia趾a Marcin

Sokó Gniewkowo

       

 

 

Karolkiewicz-K瘰ik

Gwiazda Bydgoszcz-

       

 

 

Hawe趾o-Jasi雟ki

LUKS Che軛no-IKTS Note Ino.

       

 

 

R瘯as Mi這sz-R瘯as Maciej

Energa KTSToru

       

 

 

Jilke-Wypij

LKS Kamionka-Energa KTS Toru

       

                  

 

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików

       
 

18.03.2018 Che軛no

           
           

Pkt

 

1.

IKTS Note Inowroc豉w

ㄆkaszewski Miko豉j

Kaszuba Patryk

Jasi雟ki ㄆkasz

 

360

awans do MP

2.

Piast ζsin

Zawacki Jacek

D帳rowski Antoni

 

 

340

 

3-4

Gwiazda I Bydgoszcz

Bielunkiewicz Filip

Rybacki Aleksander

 

 

310

 

 

LUKS I Ko豉czkowo

Kubiak Miko豉j

Ma貫cki Patryk

 

 

310

 

5-8

LZS I Jastrz瑿ie

Krzewi雟ki Miko豉j

Cie郵ak Aleksander

 

 

245

 

 

LUKS II Ko豉czkowo

Januszewski Bartosz

Szyma雟ki Filip

 

 

245

 

 

LUKS Che軛no

Jagodzi雟ki Mateusz

Hawe趾o Wiktor

 

 

245

 

 

Energa KTS I Toru

Sawina Maksymilian

R瘯as Mi這sz

 

 

245

 

9-12

Energa KTS III Toru

Wypij Rados豉w

Hasse Hubert

 

 

170

 

 

Energa KTS IV Toru

R瘯as Maciej

Gabor Damian

 

 

170

 

 

Sokó I Gniewkowo

Bia趾a Marcin

Bia趾a Krzysztof

 

 

170

 

 

Emdek Bydgoszcz

Chabowski Kamil

Warmuz Adam

 

 

170

 

13-16

UKS Osowa Góra

Garstka Bart這miej

Sakowski Micha

Nie鄉ia貫k Aleksander

 

100

 

 

Kusy Laskowice

Smuczy雟ki Karol

Stawarz Ignacy

 

 

100

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

K瘰ik Gracjan

Karolkiewicz Bart這miej

 

 

100

 

 

LZS II Jastrz瑿ie

Grubecki Pawe

S豉bkowski Jakub

 

 

100

 

17

Energa KTS II Toru

Heyka Antoni

Grabowski Ksawery

 

 

40

 

18

Sokó II Gniewkowo

Szypura Kamil

Zaleta Pawe

 

 

40

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA