Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzie115
miesi帷319
wszystkie329164

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2018 arrow MW M這dziczka 2018
MW M這dziczka 2018 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dziczek

 
   

17.03.2018 Che軛no

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

2823

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

60

awans do MP z listy kraj.

2.

789

Dabrza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

56

awans do MP z listy kraj.

3-4

734

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

52

awans do MP z listy kraj.

 

6741

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

52

 

5-8

4970

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

46

 

 

735

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

46

 

 

2748

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

46

 

 

2751

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toru

2006

46

 
               

Eliminacje do Mistrzostw Polski

 
               

L.p

 

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

735

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

 

awans do MP

2.

6741

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

 

awans do MP

3.

2748

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

 

 

4.

2751

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toru

2006

 

 

5-6

4970

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

 

 

 

7465

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

42

 

7-8

7470

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

41

 

 

9993

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

39

 

9-16

4969

Nikiel

Amelia

IKTS Note Inowroc豉w

2005

36

 

 

7478

Podjacka

Nedia

Kusy Laskowice

2007

36

 

 

6743

Osi雟ka

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2006

36

 

 

792

Samulska

Natalia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

36

 

 

7265

Kiedrowicz

Anna

LKS Kamionka Kamie Kr.

2005

36

 

 

6744

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

36

 

 

4645

Szypura

Kinga

Sokó Gniewkowo

2006

36

 

 

2450

Ma貫cka

Natalia

LUKS Ko豉czkowo

2008

36

 

17-24

7275

Kludzikowska

Natalia

LKS Kamionka Kamie Kr.

2005

24

 

 

7485

Wi郾iewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

24

 

 

7473

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

24

 

 

7476

Kawecka

Maja

Kusy Laskowice

2007

24

 

 

7484

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2007

24

 

 

7479

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2006

24

 

 

7477

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

24

 

 

3284

Kubala

Nikola

LUKS Che軛no

2008

24

 

25-26

7483

安ierczy雟ka

Agata

Kusy Laskowice

2008

16

 

 

7271

Ka豉czy雟ka

Aniela

LKS Kamionka Kamie Kr.

2007

16

 
               
   

Gra Podwójna

         
               

1

 

D帳rza-Lema雟ka

IKTS Note Ino-Krajna S瘼ólno

       

2

 

Dr庵-Przybytkowska

LUKS Che軛no

       

3-4

 

Osi雟ka - Ho責a

Emdek Bydgoszcz

       

 

 

Kurzawska - Wycichowska

LUKS Che軛no

       

5-8

 

Kubala-Szypura

LUKS Che軛no-Sokó Gniewkowo

       

 

 

Smykowska-Rujner

Kusy Laskowice

       

 

 

Papiernik-Berus

IKTS Note Inowr.-Emdek Bydg.

       

 

 

Pilarska - Krause

Kusy Laskowice-IKTS Note Inowr.

       

9-15

 

Kawecka-Podjacka

Kusy Laskowice

       

 

 

Kiedrowicz-Ka豉czy雟ka

LKS Kamionka Kamie Kr.

       

 

 

Kamrowska-Winklarz

Kusy Laskowice

       

 

 

Sawala-Wi郾iewska

Kusy Laskowice

       

 

 

Kludzikowska-Ma貫cka

LKS Kamionka-UKS Ko豉czkowo

       

 

 

Nikiel-Samulska

IKTS Note Inowroc豉w

       

 

 

Bogun-安ierczewska

Kusy Laskowice

       

 

 

 

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek

     
 

18.03.2018 Che軛no

         
         

Pkt

 

1.

LUKS I Che軛no

Dr庵 Marta

Przybytkowska Wiktoria

 

360

awans do MP z listy kraj.

2.

Energa KTS Toru

Wycichowska Amelia

Kurzawska Maja

 

340

awans do  MP

3-4

Emdek Bydgoszcz

Ho責a Karolina

Osi雟ka Ma貪orzata

 

310

 

 

IKTS Note Inowroc豉w

D帳rza Zuzanna

Papiernik Nadia

 

310

 

5-8

IKTS Note II Inowroc豉w

Samulska Natalia

Nikiel Amelia

 

245

 

 

Kusy I Laskowice

Smykowska Julia

Rujner Liliana

 

245

 

 

LUKS Ko豉czkowo

Ma貫cka Natalia

璕owska Maja

 

245

 

 

Kusy II Laskowice

Pilarska Weronika

Kawecka Maja

Podjacka Nedia

245

 

9

Kusy III Laskowice

Sawala Adrianna

Winklarz Malwina

 

170

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA