Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Żaków
|
|
|
|
1.05.2018
Sępólno Kraj.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lp.
|
Nr lic.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Pkt
|
|
1.
|
2811
|
Aderjahn
|
Nikodem
|
Krajna
Sępólno
|
2008
|
45
|
|
2.
|
2820
|
Jesse
|
Mateusz
|
Krajna
Sępólno
|
2008
|
42
|
|
3-4
|
4965
|
Szymczak
|
Wojciech
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2009
|
39
|
|
|
2752
|
Rękas
|
Miłosz
|
Energa KTS
Toruń
|
2008
|
39
|
|
5-8
|
7582
|
Krzyżanowski
|
Jakub
|
Gotyk
Toruń
|
2010
|
34
|
|
|
2753
|
Rękas
|
Maciej
|
Energa KTS
Toruń
|
2008
|
34
|
|
|
4644
|
Białka
|
Krzysztof
|
Sokół
Gniewkowo
|
2007
|
34
|
|
|
2771
|
Korzus
|
Julian
|
Energa KTS
Toruń
|
2010
|
34
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje do Mistrzostw Polski Żaków
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lp.
|
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Pkt
|
|
1.
|
2811
|
Aderjahn
|
Nikodem
|
Krajna
Sępólno
|
2008
|
|
awans do MP
|
2.
|
2820
|
Jesse
|
Mateusz
|
Krajna
Sępólno
|
2008
|
|
awans do MP
|
3.
|
4965
|
Szymczak
|
Wojciech
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2009
|
|
|
4.
|
2752
|
Rękas
|
Miłosz
|
Energa KTS
Toruń
|
2008
|
|
|
5-6
|
4644
|
Białka
|
Krzysztof
|
Sokół
Gniewkowo
|
2007
|
|
|
|
2753
|
Rękas
|
Maciej
|
Energa KTS
Toruń
|
2008
|
|
|
7-8
|
7582
|
Krzyżanowski
|
Jakub
|
Gotyk
Toruń
|
2010
|
|
|
|
2771
|
Korzus
|
Julian
|
Energa KTS
Toruń
|
2010
|
|
|
9-16
|
6425
|
Stasiak
|
Jakub
|
Piast
Kruszwica
|
2009
|
27
|
|
|
2761
|
Bołądź
|
Krzysztof
|
Energa KTS
Toruń
|
2008
|
27
|
|
|
9218
|
Garstka
|
Bartłomiej
|
UKS ZS 64
Osowa Góra
|
2007
|
27
|
|
|
3285
|
Rudolf
|
Wiktor
|
LUKS
Chełmno
|
2009
|
27
|
|
|
4647
|
Zaleta
|
Paweł
|
Sokół
Gniewkowo
|
2007
|
27
|
|
|
3287
|
Hawełko
|
Wiktor
|
LUKS
Chełmno
|
2007
|
27
|
|
|
7266
|
Jilke
|
Wiktor
|
Kamionka
Kamień Kr.
|
2007
|
27
|
|
|
9220
|
Sakowski
|
Michał
|
UKS ZS 64
Osowa Góra
|
2007
|
27
|
|
17-27
|
2777
|
Sawina
|
Maksymilian
|
Energa KTS
Toruń
|
2008
|
15
|
|
|
3105
|
Kozak
|
Kacper
|
UKS TOP
Solec Kujawski
|
2007
|
15
|
|
|
2774
|
Grabowski
|
Ksawery
|
Energa KTS
Toruń
|
2007
|
15
|
|
|
7474
|
Boguń
|
Łukasz
|
Kusy
Laskowice
|
2007
|
15
|
|
|
9672
|
Zieliński
|
Miłosz
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2007
|
15
|
|
|
9884
|
Grabowski
|
Maksymilian
|
Energa KTS
Toruń
|
2010
|
15
|
|
|
9227
|
Nieśmiałek
|
Aleksander
|
UKS ZS 64
Osowa Góra
|
2008
|
15
|
|
|
7482
|
Stawarz
|
Ignacy
|
Kusy
Laskowice
|
2008
|
15
|
|
|
9673
|
Zieliński
|
Sambor
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2007
|
15
|
|
|
10504
|
Biernacki
|
Wiktor
|
Kusy
Laskowice
|
2009
|
15
|
|
|
4646
|
Szypura
|
Kamil
|
Sokół
Gniewkowo
|
2009
|
15
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Aderjahn
|
Jesse
|
Krajna
Sępólno
|
|
|
|
2.
|
|
Rękas
Miłosz
|
Sawina
|
Energa KTS
Toruń
|
|
|
|
3-4
|
|
Białka
Krzysztof
|
Zaleta
|
Sokół
Gniewkowo
|
|
|
|
|
|
Rękas
Maciej
|
Szymczak
|
Energa KTS
Toruń-IKTS Noteć Inowrocław
|
|
|
|
5-8
|
|
Korzus
|
Stasiak
|
Energa KTS
Toruń-Piast Kruszwica
|
|
|
|
|
|
Kozak
|
Jilke
|
UKS TOP
Solec Kujawski-Kamionka Kam.
|
|
|
|
|
|
Szypura
|
Krzyżanowski
|
Sokół
Gniewkowo-Gotyk Toruń
|
|
|
|
|
|
Garstka
|
Sakowski
|
UKS ZS 64
Osowa Góra
|
|
|
|
9-16
|
|
Nieśmiałek
|
Grabowski
Ksawery
|
UKS ZS 64
Osowa Góra-Energa KTS Toruń
|
|
|
|
|
|
Bołądź
|
Grabowski
Maksymilian
|
Energa KTS
Toruń
|
|
|
|
|
|
Rudolf
|
Hawełko
|
LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
|
Boguń
|
Stawarz
|
Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drużynowe Mistrzostwa
Województwa Młodzików - rocznik 2007 i mlodsi
|
|
|
|
|
2.06.2018
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
88
|
Energa KTS
I Toruń
|
Rękas Miłosz
|
Rękas Maciej
|
|
|
|
2.
|
88
|
Energa KTS
II Toruń
|
Grabowski Ksawery
|
Heyka Antoni
|
|
|
|
3-4
|
75
|
LUKS
Chełmno
|
Rudolf Wiktor
|
Krukowski Antoni
|
|
|
|
|
82
|
IKTS Noteć Inowrocław
|
Szymczak Wojciech
|
Nikiel Maksymilian
|
|
|
|
5-6
|
257
|
UKS TOP
Solec Kujawski
|
Kozak Kacper
|
Waldowski Nikodem
|
|
|
|
|
649
|
UKS ZS 64
Osowa Góra
|
Garstka Bartłomiej
|
Nieśmiałek
Aleksander
|
Sakowski
Michał
|
|
|
7-8
|
389
|
LUKS
Rynarzewo
|
Gawiński Franciszek
|
Łukaszewski Paweł
|
|
|
|
|
88
|
Energa KTS
III Toruń
|
Bołądź Krzysztof
|
Grabowski Maksymilian
|
|
|
|
9.
|
88
|
Energa KTS
IV Toruń
|
Dereszewski Michał
|
Latowski Leszek
|
Mc Goven John
|
|
|
10.
|
523
|
LUKS Kusy
Laskowice
|
Stawarz Ignacy
|
Biernacki Wiktor
|
|
|
|
|