Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek
Młodszych
|
|
|
|
15.04.2018
Solec Kujawski
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nr lic.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
1.
|
728
|
Piłat
|
Agnieszka
|
LUKS
Chełmno
|
2004
|
75
|
awans z
listy kraj.
|
2.
|
730
|
Kocoń
|
Roksana
|
LUKS
Chełmno
|
2004
|
71
|
awans z
listy kraj.
|
3-4
|
1912
|
Łącka
|
Julia
|
ULKS
Barcin
|
2003
|
65
|
|
|
732
|
Oller
|
Daria
|
LUKS
Chełmno
|
2004
|
65
|
|
5-8
|
733
|
Pacholak
|
Martyna
|
LUKS
Chełmno
|
2004
|
59
|
|
|
9111
|
Wachowska
|
Sara
|
ULKS
Barcin
|
2004
|
59
|
|
|
6293
|
Ostrowska
|
Weronika
|
Orzeł
Zbiczno
|
2003
|
59
|
|
|
7471
|
Śmigiel
|
Majka
|
Kusy
Laskowice
|
2004
|
59
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje
do Mistrzostw Polski
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nr lic.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
1.
|
1912
|
Łącka
|
Julia
|
ULKS
Barcin
|
2003
|
|
awans do
OOM
|
2.
|
733
|
Pacholak
|
Martyna
|
LUKS
Chełmno
|
2004
|
|
awans do
OOM
|
3.
|
732
|
Oller
|
Daria
|
LUKS
Chełmno
|
2004
|
|
|
4.
|
6293
|
Ostrowska
|
Weronika
|
Orzeł
Zbiczno
|
2003
|
|
|
5-6
|
7471
|
Śmigiel
|
Majka
|
Kusy
Laskowice
|
2004
|
|
|
|
9111
|
Wachowska
|
Sara
|
ULKS
Barcin
|
2004
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Piłat -
Kocoń
|
LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
2.
|
|
Pacholak -
Oller
|
LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
3-4
|
|
Ostrowska-Wachowska
|
Orzeł
Zbiczno-ULKS Barcin
|
|
|
|
|
|
|
Łącka -
Śmigiel
|
ULKS
Barcin-Kusy Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Mieszana
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Lemański -
Piłat
|
Krajna -
LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
2.
|
|
Marchlewski
- Oller
|
Gotyk-LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
3-4
|
|
Majchrzak
- Kocoń
|
Gwiazda-LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
|
|
Krause -
Łącka
|
Emdek -
ULKS Barcin
|
|
|
|
|
5-8
|
|
Zakrzewski-Wachowska
|
Sokół -
ULKS Barcin
|
|
|
|
|
|
|
Kwaśnik-Pacholak
|
Sokół -
LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
|
|
Zgliński -
Śmigiel
|
Energa-Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
Deja -
Ostrowska
|
UKS OSiR
Brodnica-Zbiczno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drużynowo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
LUKS
Chełmno
|
Piłat
Agnieszka
|
Kocoń
Roksana
|
Pacholak
Martyna
|
Oller
Daria
|
awans do
półf.OOM
|
2.
|
|
ULKS
Barcin
|
Łącka
Julia
|
Wachowska
Sara
|
|
|
awans do
półf.OOM
|
|