|
Indywidualne Mistrzostwa Województwa M³odzików
|
|
|
|
17.03.2018
Che³mno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nr lic
|
Nazwisko
|
Imiê
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
1.
|
02100
|
Bielunkiewicz
|
Filip
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2005
|
60
|
|
2.
|
05277
|
Zawacki
|
Jacek
|
Piast
£asin
|
2005
|
56
|
|
3-4
|
04961
|
£ukaszewski
|
Miko³aj
|
IKTS Noteæ
Inowroc³aw
|
2006
|
52
|
awans do
MP z listy kraj.
|
|
02446
|
Kubiak
|
Miko³aj
|
LUKS
Ko³aczkowo
|
2006
|
52
|
|
5-8
|
05269
|
D±browski
|
Antoni
|
Piast
£asin
|
2005
|
46
|
|
|
00737
|
Jagodziñski
|
Mateusz
|
LUKS
Che³mno
|
2006
|
46
|
|
|
06740
|
Chabowski
|
Kamil
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2006
|
46
|
|
|
04962
|
Kaszuba
|
Patryk
|
IKTS Noteæ
Inowroc³aw
|
2006
|
46
|
|
9
|
02449
|
Ma³ecki
|
Patryk
|
LUKS
Ko³aczkowo
|
2006
|
42
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje do Mistrzostw Polski
|
|
L.p
|
Nr. lic.
|
Nazwisko
|
Imiê
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
1.
|
02100
|
Bielunkiewicz
|
Filip
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2005
|
|
awans do
MP
|
2.
|
05277
|
Zawacki
|
Jacek
|
Piast
£asin
|
2005
|
|
awans do
MP
|
3.
|
00737
|
Jagodziñski
|
Mateusz
|
LUKS
Che³mno
|
2006
|
|
|
4.
|
05269
|
D±browski
|
Antoni
|
Piast
£asin
|
2005
|
|
|
5-6
|
06740
|
Chabowski
|
Kamil
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2006
|
|
|
|
04962
|
Kaszuba
|
Patryk
|
IKTS Noteæ
Inowroc³aw
|
2006
|
|
|
7-8
|
02446
|
Kubiak
|
Miko³aj
|
LUKS
Ko³aczkowo
|
2006
|
|
|
|
02449
|
Ma³ecki
|
Patryk
|
LUKS
Ko³aczkowo
|
2006
|
|
|
9-16
|
02752
|
Rêkas
|
Mi³osz
|
Energa KTS
Toruñ
|
2008
|
36
|
|
|
05273
|
Marcinkowski
|
Olaf
|
Piast
£asin
|
2005
|
36
|
|
|
02447
|
Januszewski
|
Bartosz
|
UKS
Ko³aczkowo
|
2005
|
36
|
|
|
02775
|
Wypij
|
Rados³aw
|
Energa KTS
Toruñ
|
2005
|
36
|
|
|
02451
|
Szymañski
|
Filip
|
LUKS
Ko³aczkowo
|
2006
|
36
|
|
|
04643
|
Bia³ka
|
Marcin
|
Sokó³
Gniewkowo
|
2006
|
36
|
|
|
02811
|
Aderjahn
|
Nikodem
|
Krajna
Sêpólno
|
2008
|
36
|
|
|
09405
|
£opacki
|
Jakub
|
Tytan 65
Bydgoszcz
|
2006
|
36
|
|
17-24
|
02814
|
Domek
|
Kacper
|
Krajna
Sêpólno
|
2006
|
24
|
|
|
02106
|
Karolkiewicz
|
Bart³omiej
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2006
|
24
|
|
|
02101
|
Rybacki
|
Aleksander
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2005
|
24
|
|
|
07266
|
Jilke
|
Wiktor
|
LKS
Kamionka
|
2007
|
24
|
|
|
03081
|
Charzyñski
|
Jakub
|
Olimpia
Grudzi±dz
|
2005
|
24
|
|
|
04644
|
Bia³ka
|
Krzysztof
|
Sokó³
Gniewkowo
|
2007
|
24
|
|
|
04966
|
Jasiñski
|
£ukasz
|
IKTS Noteæ
Inowroc³aw
|
2005
|
24
|
|
|
03090
|
Petrynowski
|
Wiktor
|
Olimpia
Grudzi±dz
|
2005
|
24
|
|
25-27
|
03287
|
Hawe³ko
|
Wiktor
|
LUKS
Che³mno
|
2007
|
15
|
|
|
02753
|
Rêkas
|
Maciej
|
Energa KTS
Toruñ
|
2008
|
15
|
|
|
02107
|
Kêsik
|
Gracjan
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2006
|
15
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Zawacki-
Bielunkiewicz
|
Piast
£asin-Gwiazda Bydgoszcz
|
|
|
|
|
2.
|
|
Jagodziñski-£ukaszewski
|
LUKS
Che³mno-IKTS Noteæ Ino.
|
|
|
|
|
3-4
|
|
Marcinkowski-D±browski
|
Piast
£asin
|
|
|
|
|
|
|
Kubiak-Ma³ecki
|
LUKS
Ko³aczkowo
|
|
|
|
|
5-8
|
|
Rybacki-£opacki
|
Gwiazda
Bydgoszcz-Tytan Bydg
|
|
|
|
|
|
|
Chabowski-Kaszuba
|
Emdek
Bydg-IKTS Noteæ Inowr.
|
|
|
|
|
|
|
Szymañski-Januszewski
|
LUKS
Ko³aczkowo
|
|
|
|
|
|
|
Aderjahn -
Domek
|
Krajna
Sêpólno
|
|
|
|
|
9-14
|
|
Petrynowski-Charzyñski
|
Olimpia
Grudzi±dz
|
|
|
|
|
|
|
Bia³ka
Krz.-Bia³ka Marcin
|
Sokó³
Gniewkowo
|
|
|
|
|
|
|
Karolkiewicz-Kêsik
|
Gwiazda
Bydgoszcz-
|
|
|
|
|
|
|
Hawe³ko-Jasiñski
|
LUKS
Che³mno-IKTS Noteæ Ino.
|
|
|
|
|
|
|
Rêkas
Mi³osz-Rêkas Maciej
|
Energa
KTSToruñ
|
|
|
|
|
|
|
Jilke-Wypij
|
LKS
Kamionka-Energa KTS Toruñ
|
|
|
|
|
|
Dru¿ynowe
Mistrzostwa Województwa M³odzików
|
|
|
|
|
|
18.03.2018
Che³mno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pkt
|
|
1.
|
IKTS Noteæ
Inowroc³aw
|
£ukaszewski
Miko³aj
|
Kaszuba
Patryk
|
Jasiñski
£ukasz
|
|
360
|
awans do
MP
|
2.
|
Piast
£asin
|
Zawacki
Jacek
|
D±browski
Antoni
|
|
|
340
|
|
3-4
|
Gwiazda I
Bydgoszcz
|
Bielunkiewicz
Filip
|
Rybacki
Aleksander
|
|
|
310
|
|
|
LUKS I
Ko³aczkowo
|
Kubiak
Miko³aj
|
Ma³ecki
Patryk
|
|
|
310
|
|
5-8
|
LZS I
Jastrzêbie
|
Krzewiñski
Miko³aj
|
Cie¶lak
Aleksander
|
|
|
245
|
|
|
LUKS II
Ko³aczkowo
|
Januszewski
Bartosz
|
Szymañski
Filip
|
|
|
245
|
|
|
LUKS
Che³mno
|
Jagodziñski
Mateusz
|
Hawe³ko
Wiktor
|
|
|
245
|
|
|
Energa KTS
I Toruñ
|
Sawina
Maksymilian
|
Rêkas
Mi³osz
|
|
|
245
|
|
9-12
|
Energa KTS
III Toruñ
|
Wypij
Rados³aw
|
Hasse
Hubert
|
|
|
170
|
|
|
Energa KTS
IV Toruñ
|
Rêkas
Maciej
|
Gabor
Damian
|
|
|
170
|
|
|
Sokó³ I
Gniewkowo
|
Bia³ka
Marcin
|
Bia³ka
Krzysztof
|
|
|
170
|
|
|
Emdek
Bydgoszcz
|
Chabowski
Kamil
|
Warmuz
Adam
|
|
|
170
|
|
13-16
|
UKS Osowa
Góra
|
Garstka
Bart³omiej
|
Sakowski
Micha³
|
Nie¶mia³ek
Aleksander
|
|
100
|
|
|
Kusy
Laskowice
|
Smuczyñski
Karol
|
Stawarz
Ignacy
|
|
|
100
|
|
|
Gwiazda II
Bydgoszcz
|
Kêsik
Gracjan
|
Karolkiewicz
Bart³omiej
|
|
|
100
|
|
|
LZS II
Jastrzêbie
|
Grubecki
Pawe³
|
S³abkowski
Jakub
|
|
|
100
|
|
17
|
Energa KTS
II Toruñ
|
Heyka
Antoni
|
Grabowski
Ksawery
|
|
|
40
|
|
18
|
Sokó³ II
Gniewkowo
|
Szypura
Kamil
|
Zaleta
Pawe³
|
|
|
40
|
|
|