Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj21
tydzień40
miesiąc475
wszystkie332760

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2019 arrow MW Senior 2019
MW Senior 2019 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Seniorów

   
 

17.02.2019 Sępólno Kraj.

           
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

 

1.

115

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

120

 

2.

122

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

115

 

3-4

126

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

107

 

 

118

Maćkowiak

Wojciech

Energa KTS Toruń

82

107

 

5-8

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

98

 

 

120

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

98

 

 

102

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

98

 

 

121

Utylski

Rafał

Energa KTS Toruń

83

98

 

9.

8799

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

92

 
               

Eliminacje do Mistrzostw Polski

   
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

 

1.

126

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

 

awans do MP

2.

122

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

 

 

3-4

121

Utylski

Rafał

Energa KTS Toruń

83

 

 

 

102

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

 

 

5-8

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

 

 

 

118

Maćkowiak

Wojciech

Energa KTS Toruń

82

 

 

 

120

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

 

 

 

8799

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

 

 

9-12

1791

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

88

 

 

1796

Rumiński

Hubert

KS Gotyk Toruń

1

88

 

 

1798

Staszczyk

Konrad

Gotyk Toruń

4

88

 

 

140

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

88

 

13-16

1565

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

78

 

 

1563

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

78

 

 

6701

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

78

 
               
 

Gra Podwójna

         
               

1.

Kotowski - Woskowicz

Energa KTS Toruń

 

     

2.

Utylski - Szymanek

 

Energa KTS Toruń

 

     

3-4

Maćkowiak - Rumiński

 

Energa KTS Toruń-Gotyk Toruń

 

     

 

Stypka - Ciołkowski

Gwiazda Bydgoszcz-Olimpia Grudziądz

 

     

5-8

Przybytkowski-Przybytkowski

LUKS Chełmno

 

     

 

Staszczyk-Marchlewski

Gotyk Toruń

 

     

 

Ufnal-Leszczyński Zb.

Gwiazda Bydgoszcz

     

 

Adamczyk - Behrendt

Olimpia Grudziądz

 

     
               
 

Gra Mieszana

         
               

1.

Woskowicz-Błażejewicz

 

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

     

2.

Kotowski-Jędrzejewska

Energa KTS Toruń

 

     

3-4

Ufnal - Palacz

 

Gwiazda Bydg.-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

Węderlich-Baczyńska

Energa KTS Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

     

5-8

Leszczyński Zb.-Hennig

Gwiazda Bydgoszcz-LUKS Chełmno

 

     

 

Maćkowiak-Piłat

 

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

     

 

Adamczyk - Łebek

 

Olimpia Grudziądz-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

Stypka - Gaca

 

Gwiazda Bydgoszcz-BOSiR ULKS Barcin

 

     

9-16

Przybytkowski Ł-Przybytkowska

LUKS Chełmno

 

     

 

Rumiński-Wycichowska Agata

Gotyk Toruń

 

     

 

Przybytkowski M-Kocoń

LUKS Chełmno

 

     

 

Marchlewski-Wycichowska Am.

Gotyk Toruń

 

     

 

Szymanek - Rękas

 

Energa KTS Toruń

 

     

 

Behrendt - Drąg

Olimpia Grudziądz-LUKS Chełmno

 

     

 

Staszczyk - Dąbrzał

 

Gotyk Toruń - IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

Utylski - Kurzawska

Energa KTS Toruń

 

     

17

Ciołkowski-Suchomska

 

Olimpia Grudziądz-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz