Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzień38
miesiąc439
wszystkie334770

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2019 arrow MW Seniorka 2019
MW Seniorka 2019 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Seniorek

   
 

17.02.2019    Sępólno Kraj.

           
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

 

1.

472

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

120

 

2.

480

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

115

 

3-4

7780

Gaca

Alicja

BOSiR ULKS Barcin

2000

107

 

 

474

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

107

 

5-8

4539

Jędrzejewska

Anna

Energa KTS Toruń

1996

98

 

 

513

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

98

 

 

475

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

98

 

 

511

Łebek

Alicja

IKTS Noteć Inowrocław

1999

98

 

9

515

Suchomska

Barbara

IKTS Noteć Inowrocław

1995

92

 
               

Eliminacje do Mistrzostw Polski

   
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

 

1.

511

Łebek

Alicja

IKTS Noteć Inowrocław

1999

 

awans do MP

2.

515

Suchomska

Barbara

IKTS Noteć Inowrocław

1995

 

 

3-4

7780

Gaca

Alicja

BOSiR ULKS Barcin

2000

 

 

 

4539

Jędrzejewska

Anna

Energa KTS Toruń

1996

 

 

5-8

474

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

 

 

 

475

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

 

 

 

480

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

 

 

 

513

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

 

 

9-12

473

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

88

 

 

1800

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toruń

2007

88

 

 

507

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

88

 

 

3650

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

88

 

13-16

481

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

78

 

 

7781

Łożyńska

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2000

78

 

 

7826

Baczyńska

Marika

Emdek Bydgoszcz

1999

78

 

 

1805

Wycichowska

Agata

Gotyk Toruń

2000

78

 

17-19

7785

Wesołowska

Magdalena

BOSiR ULKS Barcin

2000

68

 

 

3658

Rękas

Julia

Energa KTS Toruń

2001

68

 

 

477

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

68

 
               
 

Gra Podwójna

         
               

1.

Palacz-Łebek

IKTS Noteć Inowrocław

 

     

2.

Błażejewicz-Piłat

LUKS Chełmno

 

     

3-4

Gaca - Łożyńska

 

BOSiR ULKS Barcin

 

     

 

Baczyńska - Jędrzejewska

Emdek Bydgoszcz-Energa KTS Toruń

 

     

5-8

Suchomska - Dąbrzał

IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Hennig - Kocoń

LUKS Chełmno

     

 

Drąg - Przybytkowska

LUKS Chełmno

     

 

Rękas - Kurzawska

Energa KTS Toruń

     

3-9

Wycichowska-Wycichowska

Gotyk Toruń

 

     

3-10

Pacholak-Wesołowska

LUKS Chełmno-BOSiR ULKS Barcin

 

     
               
 

Gra Mieszana

         
               

1.

Woskowicz-Błażejewicz

 

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

     

2.

Kotowski-Jędrzejewska

Energa KTS Toruń

 

     

3-4

Ufnal - Palacz

 

Gwiazda Bydg.-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

Węderlich-Baczyńska

Energa KTS Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

     

5-8

Leszczyński Zb.-Hennig

Gwiazda Bydgoszcz-LUKS Chełmno

 

     

 

Maćkowiak-Piłat

 

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

     

 

Adamczyk - Łebek

 

Olimpia Grudziądz-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

Stypka - Gaca

 

Gwiazda Bydgoszcz-BOSiR ULKS Barcin

 

     

9-16

Przybytkowski Ł-Przybytkowska

LUKS Chełmno

 

     

 

Rumiński-Wycichowska Agata

Gotyk Toruń

 

     

 

Przybytkowski M-Kocoń

LUKS Chełmno

 

     

 

Marchlewski-Wycichowska Am.

Gotyk Toruń

 

     

 

Szymanek - Rękas

 

Energa KTS Toruń

 

     

 

Behrendt - Drąg

Olimpia Grudziądz-LUKS Chełmno

 

     

 

Staszczyk - Dąbrzał

 

Gotyk Toruń - IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

Utylski - Kurzawska

Energa KTS Toruń

 

     

17

Ciołkowski-Suchomska

Olimpia Grudziądz-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz