Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj22
tydzień120
miesiąc521
wszystkie334852

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2019 arrow MW Junior 2019
MW Junior 2019 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Juniorów-El. do Mistrzostw Polski

 
   

14.04.2019 Gniewkowo

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

 

1.

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

90

awans do MP

2.

1796

Rumiński

Hubert

Gotyk Toruń

2001

85

awans do MP

3

1793

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

2002

81

 

4.

140

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

77

 

5-6

1791

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

73

 

 

5226

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

73

 

7-8

6969

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

69

 

 

5227

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

69

 

9-16

5805

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

57

 

 

4485

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

57

 

 

7815

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

57

 

 

3652

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

57

 

 

1789

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

57

 

 

4695

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

57

 

 

5803

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

57

 

 

1565

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

57

 

17-24

6683

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

40

 

 

7824

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

40

 

 

2302

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

40

 

 

4482

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

40

 

 

9198

Glaner

Wojciech

Krajna Sępólno

2001

40

 

 

5807

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

40

 

 

7810

Grodzki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2002

40

 

 

4693

Gacka

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2002

40

 

25-26

4704

Malicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2002

29

 

 

10491

Raith

Albert

Krajna Sępólno

2002

29

 
               
   

Gra Podwójna

         
               

1.

 

Rumiński-Maruszak

Gotyk Toruń

       

2.

 

Dąbrowski-Krause

Piast Kruszwica-Emdek Bydgoszcz

       

3-4

 

Marchlewski-Lemański

Gotyk Toruń-Krajna Sępólno

       

 

 

Stypka-Ciołkowski

Gwiazda Bydg-Olimpia Grudziądz

       

5-8

 

Przybytkowski-Stróżyński

LUKS Chełmno-Emdek Bydgoszcz

       

 

 

Adamczyk-Kwaśnik

OlimpiaGrudziądz-Sokół Gniewkowo

       

 

 

Lewandowski-Jarząbkowski

Energa KTS Toruń-Gotyk Toruń

       

 

 

Maćkowski - Deja

UKS OSiR Brodnica

       

9-13

 

Żychliński - Raith

Krajna Sępólno

       

 

 

Szymaniak - Malicki

IKTS Noteć Ino-Gwiazda Bydgoszcz

       

 

 

Biegański - Grodzki

UKS OSiR Brodnica-Emdek Bydg.

       

 

 

Bartoszak - Glaner

Sokół Gniewkowo-Krajna Sępólno

       

 

 

Dyhid - Gacka

Gwiazda Bydgoszcz

       
               
   

Gra Mieszana

         
               

1.

 

Rumiński-Błażejewicz

Gotyk Toruń-LUKS Chełmno

       

2.

 

Krause - Łącka

Emdek Bydg-BOSiR ULKS Barcin

       

3-4

 

Ciołkowski-Kaczmarek

Olimpia Grudz-BOSiR ULKS Barcin

       

 

 

Maćkowski-Ostrowska

UKS OSiR Brodnica-Orzeł Zbiczno

       

5-6

 

Przybytkowski - Panek

LUKS Chełmno

       

 

 

Lewandowski-Rękas

Energa KTS Toruń

       
               
   

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów

       
   

24.03.2019 Laskowice

         
               

1.

167

Gotyk Toruń

Marchlewski Kacper

Rumiński Hubert

Jarząbkowski Paweł

Maruszak Jakub

awans do pół.MP

2.

371

Krajna Sępólno

Lemański Stanisław

Żychliński Maksymilian

Glaner Wojciech

Raith Albert

awans do pół.MP

3.

529

Emdek Bydgoszcz

Krause Maciej

Stróżyński Mikołaj

Grodzki Kacper

 

 

4.

408

UKS OSiR Brodnica

Maćkowski Mateusz

Deja Filip

Biegański Patryk

 

 

5.

020

Gwiazda Bydgoszcz

Stypka Filip

Gacka Konrad

Dyhid Dominik

 

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz