Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj22
tydzień120
miesiąc521
wszystkie334852

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2019 arrow MW Kadet 2019
MW Kadet 2019 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

 
   

13.04.2019 Gniewkowo

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

 

1.

7818

Majchrzak

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2004

75

awans z listy kraj.

2.

1798

Staszczyk

Konrad

KS Gotyk Toruń

2004

71

awans z listy kraj.

3-4

6970

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

65

 

 

139

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

65

 

5-8

4489

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

59

 

 

6410

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

59

 

 

7808

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

59

 

 

3681

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

59

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   

Eliminacje do Mistrzostw Polski

       

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

3681

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

 

awans do OOM

2.

139

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

 

awans do OOM

3.

6410

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

 

 

4.

7808

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

 

 

5-6

6970

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

 

 

 

4489

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

 

 

7-8

6973

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

53

 

 

3680

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

53

 

9-10

6694

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

49

 

 

2296

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

49

 

11-12

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

43

 

 

5201

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

43

 

13-14

5191

Ladwiniec

Julian

Kusy Laskowice

2004

43

 

 

4692

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

43

 
               
               
   

Gra Podwójna

         
               

1.

 

Zawacki-Mańkowski

Piast Łasin - Piast Kruszwica

 

     

2.

 

Majchrzak-Staszczyk

Emdek Bydg-Gotyk Toruń

 

     

3-4

 

Bielunkiewicz-Zakrzewski

Emdek Bydg-sokół Gniewkowo

 

     

 

 

Błachnio-Zgliński

Olimpia Grudz-Energa KTS Tor

 

     

5-8

 

Wypij-Jasiński

Energa KTS-IKTS Noteć Ino.

 

     

 

 

Rybacki-Piotrowski

Gwiazda Bydg-Piast Kruszwica

 

     

 

 

Petrynowski-Petrynowski

Olimpia Grudziądz

 

     

 

 

Czerwiński-Ladwiniec

Kusy Laskowice

 

     
               
   

Gra Mieszana

         
               

1.

 

Majchrzak - Piłat

Emdek-LUKS Chełmno

 

     

2.

 

Bielunkiewicz-Kocoń

Emdek-LUKS Chełmno

 

     

3-4

 

Błachnio-Smykowska

Olimpia-Kusy Laskowice

 

     

 

 

Staszczyk - Drąg

Gotyk Toruń-LUKS Chełmno

 

     

5-6

 

Zgliński - Wachowska

Energa KTS-BOSiR ULKS Barc

 

     

 

 

Zakrzewski-Kamrowska

Sokół Gniewkowo-Kusy Laskow

 

     
               
   

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

     
   

24.03.2019 Laskowice

         
               

1.

529

Emdek Bydgoszcz

Majchrzak Aleksander

Bielunkiewicz Filip

 

awans z listy kraj.

 

2.

022

Energa KTS Toruń

Zgliński Antoni

Kaczan Stanisław

Wypij Radosław

awans do półf. OOM

3.

023

Olimpia  Grudziądz

Błachnio Piotr

Petrynowski Dawid

 

awans do półf. OOM

4.

370

Kusy Laskowice

Czerwiński Bartosz

Ladwiniec Julian

 

   

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz