Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj21
tydzień40
miesiąc475
wszystkie332760

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2019 arrow MW Kadetka 2019
MW Kadetka 2019 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

 
   

13.04.2019 Gniewkowo

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

 

1.

480

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

75

awans z listy kraj.

2.

475

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

71

awans z listy kraj.

3-4

473

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

65

awans z listy kraj.

 

5211

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

65

 

5-6

1281

Wachowska

Sara

BOSiR UZTS Barcin

2004

61

 

 

5202

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

61

 
               
   

Eliminacje do Mistrzostw Polski

       
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

 

1.

5211

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

 

awans do OOM

2.

1281

Wachowska

Sara

BOSiR UZTS Barcin

2004

 

awans do OOM

3.

5202

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

 

 
               
   

Gra Podwójna

         
               

1.

 

Piłat - Kocoń

LUKS Chełmno

 

     

2.

 

Drąg - Smykowska

LUKS Chełmno-Kusy Laskowice

 

     

3-4

 

Wachowska - Kamrowska

BOSiR UZTS Barcin-Kusy Laskow

 

     

 

 

 

 

 

     
               
   

Gra Mieszana

         
               

1.

 

Majchrzak - Piłat

Emdek-LUKS Chełmno

       

2.

 

Bielunkiewicz-Kocoń

Emdek-LUKS Chełmno

       

3-4

 

Błachnio-Smykowska

Olimpia-Kusy Laskowice

       

 

 

Staszczyk - Drąg

Gotyk Toruń-LUKS Chełmno

       

5-6

 

Zgliński - Wachowska

Energa KTS-BOSiR ULKS Barc

       

 

 

Zakrzewski-Kamrowska

Sokół Gniewkowo-Kusy Laskow

       
               
   

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

     
   

24.03.2019 Laskowice

         
               

1.

060

LUKS Chełmno

Piłat Agnieszka

Kocoń Roksana

Drąg Marta

awans z listy kraj.

 

2.

370

KUSY Laskowice

Smykowska Julia

Kamrowska Marcelina

 

awans do półf.OOM

3.

143

BOSiR ULKS Barcin

Wachowska Sara

Czerwińska Nadia

 

awans do półf.OOM

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz