Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj13
wczoraj23
tydzie59
miesi帷513
wszystkie336212

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2019 arrow MW M這dzik 2019
MW M這dzik 2019 Drukuj

 

       

 

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dzików

     
   

2.03.2019 Che軛no

             
                   

L.p

Nr lic

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

     

1.

1790

ㄆkaszewski

Miko豉j

Gotyk Toru

2006

60

     

2.

1566

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

56

     

3-4

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

52

     

 

7809

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

52

     

5-8

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

46

     

 

6286

Ma貫cki

Patryk

LUKS Ko豉czkowo

2006

46

     

 

1788

Afryka雟ki

Bartosz

Gotyk Toru

2006

46

     

 

3665

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

46

     
                   

Eliminacje do Mistrzostw Polski

     

L.p

Nr. lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

     

1.

1566

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

 

awans do MP

   

2.

6286

Ma貫cki

Patryk

LUKS Ko豉czkowo

2006

 

awans do MP

   

3.

1788

Afryka雟ki

Bartosz

Gotyk Toru

2006

 

     

4.

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

 

     

5-6

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

 

     

 

3665

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

 

     

7-8

5222

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

41

     

 

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Note Inowroc豉w

2009

41

     

9-16

7527

Jilke

Wiktor

Krajna S瘼ólno

2007

36

     

 

3659

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

36

     

 

4484

Bia趾a

Marcin

Sokó Gniewkowo

2006

36

     

 

4691

K瘰ik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

36

     

 

3651

Latowski

Leszak

Energa KTS Toru

2007

36

     

 

4483

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

36

     

 

3660

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

36

     

 

5221

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

36

     

17-24

3744

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kuj.

2007

24

     

 

7606

υpacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

24

     

 

6675

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudzi康z

2008

24

     

 

3627

Dereszewski

Micha

Energa KTS Toru

2007

24

     

 

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

24

     

 

3687

Korzus

Julian

Energa KTS Toru

2010

24

     

 

7603

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

24

     

 

4694

Karolkiewicz

Bart這miej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

24

     

25-27

1568

Krukowski

Franciszek

LUKS Che軛no

2008

15

     

 

3741

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

15

     

 

3743

O這wnia

Marcjan

UKS TOP Solec Kuj.

2006

15

     
                   
   

Gra Podwójna

             
                   

1.

 

Jagodzi雟ki-Chabowski

LUKS Che軛no-Emdek Bydgoszcz

           

2.

 

Afryka雟ki-ㄆkaszewski

Gotyk Toru

           

3-4

 

Szymczak-Kaszuba

IKTS Note Inowroc豉w

           

 

 

K瘰ik-Ma貫cki

Gwiazda Bydg.-LUKS Ko豉czkowo

           

5-8

 

R瘯as Maciej-Korzus

Energa KTS Toru

           

 

 

Aderjahn-Jesse

Krajna S瘼ólno

           

 

 

R瘯as Mi這sz-Sawina

Energa KTS Toru

           

 

 

Domek-Karolkiewicz

Krajna S瘼ólno-Gwiazda Bydg.

           

9-14

 

Bia趾a Marcin-Bia趾a Krzyszt.

Sokó Gniewkowo

           

 

 

Dereszewski-Latowski

Energa KTS Toru

           

 

 

Waldowski-O這wnia

UKS TOP Solec Kuj.

           

 

 

υpacki-Brzeski

Tytan 65 Bydgoszcz

           

 

 

Kozak-Jilke

UKS TOP Solec Kuj.-Krajna S瘼.

           

 

 

Rudolf-Krukowski

LUKS Che軛no

           
                   
                   
   

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików

           
   

3.03.2019 Che軛no

             
             

Pkt

   
 

1.

Gotyk Toru

ㄆkaszewski Miko豉j

Afryka雟ki Bartosz

 

 

360

awans do MP z listy kraj.

 

2.

IKTS Note Inowroc豉w

Kaszuba Patryk

Szymczak Wojciech

 

 

340

awans do pó貨. MP

 

3.

Krajna S瘼ólno

Aderjahn Nikodem

Jesse Mateusz

 

 

320

awans do pó貨. MP

 

4.

Energa KTS I Toru

Sawina Maksymilian

R瘯as Mi這sz

 

 

300

   
 

5-8

LZS I Jastrz瑿ie

S豉bkowski Patryk

S豉bkowski Jakub

Krzewi雟ki Miko豉j

 

245

   
 

 

LUKS Che軛no

Jagodzi雟ki Mateusz

Rudolf Wiktor

Krukowski Franciszek

 

245

   
 

 

LUKS Ko豉czkowo

Ma貫cki Patryk

Szyma雟ki Filip

 

 

245

   
 

 

Emdek Bydgoszcz

Chabowski Kamil

痂udzi雟ki Bartosz

 

 

245

   
 

9-16

Energa KTS III Toru

Bo陰d Krzysztof

Dereszewski Micha

 

 

135

   
 

 

Sokó I Gniewkowo

Bia趾a Marcin

Bia趾a Krzysztof

 

 

135

   
 

 

Krajna II S瘼ólno

Domek Kacper

Jilke Wiktor

 

 

135

   
 

 

Tytan 65 Bydgoszcz

υpacki Jakub

Brzeski Krystian

 

 

135

   
 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

Zieli雟ki Mi這sz

Olechnowicz Maciej

Jurek Wojciech

 

135

   
 

 

Gwiazda Bydgoszcz

K瘰ik Gracjan

Karolkiewicz Bart這miej

 

 

135

   
 

 

Energa KTS II Toru

R瘯as Maciej

Korzus Julian

 

 

135

   
 

 

UKS TOP II Solec Kuj.

Chmara Filip

O這wnia Marcel

 

 

135

   
 

17-22

Kusy Laskowice

Stawarz Ignacy

Biernacki Wiktor

 

 

40

   
 

 

IKTS Note II Inowroc豉w

Krysi雟ki Franciszek

Krawczyk Kamil

 

 

40

   
 

 

UKS Osowa Góra

Garstka Bart這miej

Nie鄉ia貫k Aleksander

Malinowski Jakub

 

40

   
 

 

Energa KTS IV Toru

Wi郾iewski Antoni

Kowalski Piotr

McGowan John

 

40

   
 

 

UKS TOP Solec Kuj.

Kozak Kacper

Waldowski Nikodem

 

 

40

   
 

 

匠TS 安iecie

Pakowski Igor

Pakowski Filip

 

 

40

   
                   
   

Mecz zaliczony do pó貨. MP

             
   

IKTS Note Inowroc豉w - Krajna S瘼ólno  3-2

             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz