Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzie38
miesi帷439
wszystkie334770

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2019 arrow MW M這dziczka 2019
MW M這dziczka 2019 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dziczek

 
   

2.03.2019 Che軛no

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

507

Dabrza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

60

 

2.

7811

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

56

 

3-4

5225

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

52

 

 

1800

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toru

2007

52

 

5-8

1792

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toru

2006

46

 

 

481

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

46

 

 

3650

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toru

2006

46

 

 

7814

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

46

 
               

Eliminacje do Mistrzostw Polski

 
               

L.p

 

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

3650

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toru

2006

 

awans do MP

2.

7814

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

 

awans do MP

3.

7821

Osi雟ka

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2006

42

 

4.

5207

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

41

 

5-6

4520

Samulska

Natalia

BOSiR ULKS Barcin

2006

38

 

 

5364

Kowalska

Wiktoria

Orlik Kcynia

2007

38

 

7-8

6284

璕owska

Maja

LUKS Ko豉czkowo

2008

35

 

 

5224

Krzy磬owska

Agata

Krajna S瘼ólno

2008

35

 

9-16

5365

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

24

 

 

5205

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

24

 

 

5214

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2007

24

 

 

5215

Wi郾iewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

24

 

 

3739

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

24

 

 

3640

Jaworska

Zofia

Energa KTS Toru

2007

24

 

 

5209

Siewierska

Lena

Kusy Laskowice

2006

24

 

 

6285

Ma貫cka

Natalia

LUKS Ko豉czkowo

2008

24

 

17-25

5223

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

13

 

 

6776

Hawe趾o

Sara

LUKS Che軛no

2009

13

 

 

1571

Hawe趾o

Nadia

LUKS Che軛no

2008

13

 

 

5218

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

13

 

 

5203

Kawecka

Maja

Kusy Laskowice

2007

13

 

 

6777

Hawe趾o

Marta

LUKS Che軛no

2011

13

 

 

6779

Jagodzi雟ka

Magdalena

LUKS Che軛no

2010

13

 

 

5198

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

13

 
               
   

Gra Podwójna

         
               

1

 

D帳rza-Lema雟ka

IKTS Note Ino-Krajna S瘼ólno

       

2

 

Ho責a-Przybytkowska

Emdek Bydg.-LUKS Che軛no

       

3-4

 

Kurzawska - Rujner

Energa KTS Toru-Kusy Laskowice

       

 

 

Maruszak - Wycichowska

Gotyk Toru

       

5-8

 

Kowalska W - Kowalska J.

Orlik Kcynia

       

 

 

Krause - Osi雟ka

Emdek Bydgoszcz

       

 

 

Samulska - Klepacz

BOSiR ULKS-UKS TOP Solec Kuj.

       

 

 

璕owska - Ma貫cka

LUKS Ko豉czkowo

       

9-15

 

Krzy磬owska - Knapik

Krajna S瘼ólno

       

 

 

Kawecka - Winklarz

Kusy Laskowice

       

 

 

Siewierska-安ierczy雟ka

Kusy Laskowice

       

 

 

Hawe趾o Sara-Hawe趾o Nadia

LUKS Che軛no

       

 

 

Wi郾iewska Bogu

Kusy Laskowice

       

 

 

Pilarska - Jaworska

Kusy Laskowice-Energa KTS Toru

       

 

 

Hawe趾o Marta - Jagodzi雟ka

LUKS Che軛no

       
               
               
   

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek

       
   

3.03.2019 Che軛no

         
           

Pkt

 
 

1.

Gotyk Toru

Wycichowska Amelia

Maruszak Emilia

 

360

awans do MP z listy kraj.

 

2.

Emdek Bydgoszcz

Ho責a Karolina

Krause Agata

Osi雟ka Ma貪orzata

340

awans do MP z listy kraj.

 

3.

Energa KTS Toru

Kurzawska Maja

Jaworska Zofia

 

310

awans do pó貨. MP

 

4.

Kusy I Laskowice

Rujner Liliana

Pilarska Weronika

 

310

awans do pó貨. MP

 

5-8

LUKS Ko豉czkowo

Ma貫cka Natalia

璕owska Maja

 

245

 
 

 

IKTS Note Inowroc豉w

D帳rza Zuzanna

Gu幢ecka Katja

 

245

 
 

 

Krajna S瘼ólno

Lema雟ka Klara

Krzy磬owska Agata

Knapik Marta

245

 
 

 

LUKS Che軛no

Przybytkowska Wiktoria

Hawe趾o Sara

Hawe趾o Nadia

245

 
 

9-12

Kusy II Laskowice

Kawecka Maja

Winklarz Malwina

 

 

 
 

 

LUKS II Che軛no

Hawe趾o Marta

Jagodzi雟ka Magdalena

 

 

 
 

 

Kusy III Laskowice

Wi郾iewska Otylia

Bogu Klaudia

 

 

 
 

 

Kusy IV Laskowice

Siewierska Lena

安ierczy雟ka Agata

Niedzielska Weronika

170

 
               
   

Mecz zaliczony do pó貨. MP

         
   

Energa KTS Toru - Kusy I Laskowice 3-1

         
               
               
               
               
               
               

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz