Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj22
tydzień120
miesiąc521
wszystkie334852

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2019 arrow MW Żak 2019
MW Żak 2019 Drukuj

 

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków

 
   

28.04.2019 Szubin

         
               

Lp.

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

3665

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

45

 

2.

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

42

 

3-4

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

39

 

 

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

39

 

5-8

3687

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

34

 

 

3659

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

34

 

 

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

34

 

 

3660

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

34

 
               
               
   

Eliminacje do Mistrzostw Polski Żaków

               

Lp.

 

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

3660

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

 

awans do MP

2.

3687

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

 

awans do MP

3.

3659

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

 

 

4.

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

 

 

5-6

4935

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

31

 

 

3624

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

31

 

7-8

1568

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

28

 

 

1802

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

28

 

9-16

4690

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

27

 

 

6675

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

27

 

 

4700

Koziński

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

27

 

 

3746

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kujawski

2009

27

 

 

5212

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

27

 

 

6680

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

27

 

 

4699

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

27

 

 

8914

Nieśmiałek

Aleksander

UKS ZS 27 Osowa Góra

2008

27

 

17-24

5196

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

18

 

 

10560

Żmudziński

Bartosz

Emdek Bydgoszcz

2008

18

 

 

3629

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

18

 

 

9253

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

18

 

 

5216

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

18

 

 

9250

Kołodziej

Szymon

LUKS Rynarzewo

2009

18

 

 

3686

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

18

 

 

5219

Wypych

Tomasz

Krajna Sępólno

2008

18

 

25-28

9252

Lis

Tomasz

LUKS Rynarzewo

2008

11

 

 

9257

Milanowski

Norbert

LUKS Rynarzewo

2009

11

 

 

6471

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2010

11

 

 

9249

Gawiński

Franciszek

LUKS Rynarzewo

2009

11

 
               
   

Gra podwójna

         
               

1.

 

Rękas Miłosz

Sawina

Energa KTS Toruń

     

2.

 

Rękas Maciej

Szymczak

Energa KTS Toruń-IKTS Noteć Inowrocław

     

3-4

 

Korzus

Słabkowski

Energa KTS Toruń-LZS Jastrzębie

     

 

 

Aderjahn

Jesse

Krajna Sępólno

     

5-8

 

Marjanek

Krzyżanowski

UKS TOP Solec Kujawski-Gotyk Toruń

     

 

 

Krukowski

Rudolf

LUKS Chełmno

     

 

 

Zaborowski

Czekała

Olimpia Grudziądz

     

 

 

Jurek

Dymiński

Gwiazda Bydgoszcz-Energa KTS Toruń

     

9-16

 

Lis

Żmudziński

LUKS Rynarzewo-Emdek Bydgoszcz

     

 

 

Kołodziej

Łukaszewski

LUKS Rynarzewo

     

 

 

Rybak

Stawarz

Kusy Laskowice

     

 

 

Koziński

Olechnowicz

Gwiazda Bydgoszcz

     

 

 

Wypych

Nieśmiałek

Krajna Sępólno-UKS ZS 27 Osowa Góra

     

 

 

Grabowski

Bołądź

Energa KTS Toruń

     

 

 

Milanowski

Gawiński

LUKS Rynarzewo

     

 

 

Biernacki

Dahm

Kusy Laskowice - Sokół Gniewkowo

     

 

 Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaków

 1.05.2019 Szubin

1.

371

MLKS Krajna Sępólno

Aderjahn Nikodem

Jesse Mateusz

Wypych Tomasz

awans do MP

2.

22

Energa KTS I Toruń

Sawina Maksymilian

Rękas Miłosz

 

 

3-4

22

Energa KTS II Toruń

Rękas Maciej

Korzus Julian

 

 

 

22

Energa KTS III Toruń

Bołądź Krzysztof

Pieszak Stanisław

 

 

5-6

370

LUKS Kusy Laskowice

Stawarz Ignacy

Rybak Maciej

Biernacki Wiktor

 

 

20

Gwiazda Bydgoszcz

Olechnowicz Maciej

Jurek Wojciech

Koziński Maciej

 

7-8

22

Energa KTS IV Toruń

Grabowski Maksymilian

Pieszak Adam

 

 

 

627

LUKS Orzeł Rynarzewo

Kołodziej Szymon

Łukaszewski Paweł

Lis Tomasz

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz