Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów
Młodszych
|
|
|
|
13.04.2019
Gniewkowo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L.p
|
Nr lic.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Klub
|
ur.
|
Punkty
|
|
1.
|
7818
|
Majchrzak
|
Aleksander
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2004
|
75
|
awans z
listy kraj.
|
2.
|
1798
|
Staszczyk
|
Konrad
|
KS Gotyk
Toruń
|
2004
|
71
|
awans z
listy kraj.
|
3-4
|
6970
|
Mańkowski
|
Kamil
|
Piast
Kruszwica
|
2004
|
65
|
|
|
139
|
Błachnio
|
Piotr
|
Olimpia
Unia Grudziądz
|
2004
|
65
|
|
5-8
|
4489
|
Zakrzewski
|
Bartosz
|
Sokół
Gniewkowo
|
2004
|
59
|
|
|
6410
|
Zawacki
|
Jacek
|
Piast
Łasin
|
2005
|
59
|
|
|
7808
|
Bielunkiewicz
|
Filip
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2005
|
59
|
|
|
3681
|
Zgliński
|
Antoni
|
Energa KTS
Toruń
|
2004
|
59
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliminacje
do Mistrzostw Polski
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
3681
|
Zgliński
|
Antoni
|
Energa KTS
Toruń
|
2004
|
|
awans do
OOM
|
2.
|
139
|
Błachnio
|
Piotr
|
Olimpia
Unia Grudziądz
|
2004
|
|
awans do
OOM
|
3.
|
6410
|
Zawacki
|
Jacek
|
Piast
Łasin
|
2005
|
|
|
4.
|
7808
|
Bielunkiewicz
|
Filip
|
Emdek
Bydgoszcz
|
2005
|
|
|
5-6
|
6970
|
Mańkowski
|
Kamil
|
Piast
Kruszwica
|
2004
|
|
|
|
4489
|
Zakrzewski
|
Bartosz
|
Sokół
Gniewkowo
|
2004
|
|
|
7-8
|
6973
|
Piotrowski
|
Dawid
|
Piast
Kruszwica
|
2004
|
53
|
|
|
3680
|
Wypij
|
Radosław
|
Energa KTS
Toruń
|
2005
|
53
|
|
9-10
|
6694
|
Petrynowski
|
Wiktor
|
Olimpia
Unia Grudziądz
|
2005
|
49
|
|
|
2296
|
Jasiński
|
Łukasz
|
IKTS Noteć
Inowrocław
|
2005
|
49
|
|
11-12
|
6693
|
Petrynowski
|
Dawid
|
Olimpia
Unia Grudziądz
|
2004
|
43
|
|
|
5201
|
Czerwiński
|
Bartosz
|
Kusy
Laskowice
|
2005
|
43
|
|
13-14
|
5191
|
Ladwiniec
|
Julian
|
Kusy
Laskowice
|
2004
|
43
|
|
|
4692
|
Rybacki
|
Aleksander
|
Gwiazda
Bydgoszcz
|
2005
|
43
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Podwójna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Zawacki-Mańkowski
|
Piast
Łasin - Piast Kruszwica
|
|
|
|
|
2.
|
|
Majchrzak-Staszczyk
|
Emdek
Bydg-Gotyk Toruń
|
|
|
|
|
3-4
|
|
Bielunkiewicz-Zakrzewski
|
Emdek
Bydg-sokół Gniewkowo
|
|
|
|
|
|
|
Błachnio-Zgliński
|
Olimpia
Grudz-Energa KTS Tor
|
|
|
|
|
5-8
|
|
Wypij-Jasiński
|
Energa
KTS-IKTS Noteć Ino.
|
|
|
|
|
|
|
Rybacki-Piotrowski
|
Gwiazda
Bydg-Piast Kruszwica
|
|
|
|
|
|
|
Petrynowski-Petrynowski
|
Olimpia
Grudziądz
|
|
|
|
|
|
|
Czerwiński-Ladwiniec
|
Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gra
Mieszana
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
|
Majchrzak
- Piłat
|
Emdek-LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
2.
|
|
Bielunkiewicz-Kocoń
|
Emdek-LUKS
Chełmno
|
|
|
|
|
3-4
|
|
Błachnio-Smykowska
|
Olimpia-Kusy
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
Staszczyk
- Drąg
|
Gotyk
Toruń-LUKS Chełmno
|
|
|
|
|
5-6
|
|
Zgliński -
Wachowska
|
Energa KTS-BOSiR ULKS Barc
|
|
|
|
|
|
|
Zakrzewski-Kamrowska
|
Sokół
Gniewkowo-Kusy Laskow
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drużynowe
Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych
|
|
|
|
|
|
24.03.2019
Laskowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.
|
529
|
Emdek
Bydgoszcz
|
Majchrzak
Aleksander
|
Bielunkiewicz
Filip
|
|
awans z
listy kraj.
|
|
2.
|
022
|
Energa KTS
Toruń
|
Zgliński
Antoni
|
Kaczan
Stanisław
|
Wypij
Radosław
|
awans do
półf. OOM
|
3.
|
023
|
Olimpia Grudziądz
|
Błachnio
Piotr
|
Petrynowski
Dawid
|
|
awans do
półf. OOM
|
4.
|
370
|
Kusy
Laskowice
|
Czerwiński
Bartosz
|
Ladwiniec
Julian
|
|
|
|
|