Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj22
tydzień0
miesiąc491
wszystkie325833

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2009 arrow MW Seniorka 2009
MW Seniorka 2009 Drukuj

 

Mistrzostwa Województwa Seniorek - Elim. do Mistrzostw Polski
22.02.2009  Kamień Kraj.
L.p Nazwisko Imię Klub Data ur. Pkt.
1. Derlich Małgorzata IKTS Noteć Inowrocław 1984 120
2. Kaszuba Agata IKTS Noteć Inowrocław 1992 115
3. Kocoń Anika LUKS Chełmno 1992 110
4. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995 105
5-8 Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 1995 98
  Pietrzak Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1993 98
  Szeligowska Barbara LUKS Chełmno 1993 98
  Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1995 98
9-16 Langiewicz Maria Tytan Bydgoszcz 1990 83
  Woźnicka Magdalena Start Lubraniec 1994 83
  Derkowska Monika LUKS Chełmno 1991 83
  Baranowska Beata Sokół Gniewkowo 1985 83
  Palacz Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1994 83
  Bukolt Beata Krajna Sepólno 1989 83
  Janeczek Joanna LUKS Chełmno 1992 83
  Gołębiowska Agnieszka LUKS Chełmno 1988 83
17-25 Schmidt Małgorzata UZTS Barcin 1991 56
  Jasińska Zuzanna IKTS Noteć Inowrocław 1997 56
  Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 56
  Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 56
  Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 56
  Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 56
  Celińska Katarzyna Tytan Bydgoszcz 1990 56
  Michalak Agnieszka IKTS Noteć Inowrocław 1997 56
  Trzcińska Paulina UKS 22 Włocławek 1983 56
Gra Podwójna
1. Kocoń Anika - Kaszuba   LUKS Chełmno - IKTS Noteć
2. Palacz - Pakulska   IKTS Noteć - Start Lubraniec
3. Derlich - Pietrzak   IKTS Noteć
4. Janeczek Joanna - Bukolt   LUKS Chełmno - Krajna Sępólno
5-8 Baranowska - Trzcińska   Sokół - UKS 22
  Janeczek Kat. - Dziadkowiec   LUKS Chełmno
  Ciemna - Jasińska   IKTS Noteć
  Gołębiowska - Derkowska   LUKS Chełmno
9-15 Schmidt - Woźnicka   IKTS - Start Lubraniec
  Rogińska - Szeligowska   Start Lubraniec - LUKS Chełmno
  Olszanowska - Nawrocka   UZTS Barcin
  Langiewicz - Celińska   Tytan
Gra Mieszana
1. Nowaliński - Kaszuba   Olimpia - IKTS Noteć
2. Gołębiowski-Gołębiowska   Olimpia - LUKS Chełmno
3. Dąbrowski - Kocoń Anika   Olimpia - LUKS Chełmno
4. Woskowicz Marcin - Derlich   Olimpia - IKTS Noteć
5-8 Dzikowski Mat.-Palacz   LUKS - IKTS Noteć
  Pietryka - Pietrzak   Olimpia - IKTS Noteć
  Mackowiak-Janeczek Kat.   Olimpia-LUKS Chelmno
  Polaszek- Derkowska   Elektryk
9-16 Woskowicz Mat. - Pakulska   LUKS Chełmno-Start Lubraniec
  Kowal-Woźnicka   UZTS-Start
  Piotrowski Krz.- Rogińska   Elektryk - Start
  Masiak - Bukolt    LUKS Chełmno - Krajna
  Michalczewski-Trzcińska   Krajna-UKS 22
  Dziamba - Janeczek Joanna   LUKS Chełmno
  Dzikowski Łuk. - Szeligowska   LUKS Chełmno
  Lisowski - Dziadkowiec   LUKS Chełmno
17-25 Szmańda- Celinska   Krajna-Tytan
  Maciaszek-Baranowska   Krajna-Sokół
  Bzdawka-Langiewicz   Krajna-Tytan
  Komisarek- Michalak   LUKS-IKTS Noteć
  Piotrowski Paweł- Jasinska   Elektryk-IKTS Noteć
  Nosek-Nawrocka   UZTS Barcin
  Nowakowski - Schmidt   UZTS Barcin
  Szczuka- Olszanowska   LUKS- UZTS
  Samul-Ciemna   Krajna- IKTS Noteć
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA