Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj23
tydzień79
miesiąc580
wszystkie323882

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2010 arrow MW Senior 2010
MW Senior 2010 Drukuj

 

    
Mistrzostwa Województwa Seniorów
14.02.2010 Grudziądz
Mistrzostwa Województwa Kuj. Pom.- Eliminacje do Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Dąbrowski Michał Olimpia Grudziądz 91  
2. Krzyzanowski Michał Elektryk Toruń 85  
3-4 Bajer Kazimierz LUKS Chełmno 82  
  Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94  
5-6 Piotrowski Krzysztof Elektryk Toruń 69  
  Mackowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 84  
7 Kowal Artur UZTS Barcin 84  
9. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 94 92
10-17 Woskowicz Mateusz LUKS Chełmno 92 83
  Rybak Tomasz Kusy 81 83
  Masiak Tomasz Emdek Bydgoszcz 88 83
  Buczkowski Tomasz ULKS Kamień Kraj. 93 83
  Adamczyk Paweł Olimpia 95 83
  Lisowski Daniel LUKS Chełmno 94 83
  Wasilewski Adam Emdek 87 83
  Dzikowski Łukasz LUKS Chełmno 91 83
18-30 Piotrowski Paweł Elektryk 96 56
  Szmańda Marcin Krajna 92 56
  Nowakowski Maciej UZTS Barcin 83 56
  Samul Krystian Krajna Sępólno 93 56
  Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 56
  Przybylski Marcin AZS-UMK Toruń 86 56
  Celmer Tomasz Unia Choceń 72 56
  Urbański Mateusz LUKS Chełmno 93 56
  Januszewski Slawomir ULKS Kamień Kr. 75 56
  Wieczerzak Łukasz Emdek 89 56
  Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 56
  Renkel Edmund Niestowarzyszony 47 56
  Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 56
Gra Podwójna
1. Dąbrowski - Gołębiowski   Olimpia
2. Kowal - Nowakowski   UZTS Barcin
3. Bajer - Lisowski   LUKS Chełmno
4. Dzikowski Łuk.-Dzikowski Mat.   LUKS Chełmno
5-8 Woskowicz Mat. - Urbański   LUKS Chełmno
  Masiak - Rybak   Emdek-Kusy
  Krzyzanowski-Piotrowski   LUKS Chełmno
  Adamczyk-Maćkowiak   Olimpia
9-15 Januszewski - Buczkowski   ULKS Kamień
  Szmańda - Michalczewski   Krajna
  Szczuka - Piotrowski Paweł   LUKS Chełmno-Elektryk
  Samul-Celmer   Krajna - UKS 22
  Woskowicz Marc. - Dziamba   LUKS Chelmno
  Wasilewski-Wieczerzak   Emdek
  Renkel-Ostrowski   Niestow. - GLKS Gruta
Gra Mieszana
1. Dąbrowski - Kocoń Anika   Olimpia - LUKS Chełmno
2. Gołębiowski-Szulc   Olimpia - IKTS Noteć
3. Bajer-Dziadkowiec   LUKS Chelmno
4. Mackowiak-Olendzka   Olimpia - IKTS Noteć
5-8 Urbański Mat.-Palacz   LUKS-IKTS Noteć
  Woskowicz Mat. - Pakulska   LUKS Chełmno-Start Lubraniec
  Dzikowski Łuk. - Derkowska   LUKS Chełmno
  Dzikowski Mat.-Pietrzak   LUKS-IKTS Noteć
9-16 Michalczewski-Trzcińska   Krajna-UKS 22
  Piotrowski Krz.- Rogińska   Elektryk - Start
  Krzyżanowski - Kaszuba   Elektryk - IKTS Noteć
  Szmańda- Bobrowska   Krajna
  Kowal-Olszanowska   UZTS
  Masiak - Łuszczek   Emdek - IKTS Noteć
  Woskowicz Marcin - Wożnicka   Olimpia - IKTS Noteć
  Nowakowski - Nawrocka   UZTS Barcin
       
TOP 8
L.p Nazwisko Imię Klub Data ur. PKT
1. Gołębiowski Mateusz Olimpia Grudziądz 90 120
2. Dąbrowski Michał Olimpia Grudziądz 91 115
3. Bajer Kazimierz LUKS Chełmno 82 110
4. Krzyzanowski Michał Elektryk Toruń 85 105
5-8 Kowal Artur UZTS Barcin 84 98
  Mackowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 84 98
  Piotrowski Krzysztof Elektryk Toruń 69 98
  Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 98
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA