Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj23
tydzień79
miesiąc580
wszystkie323882

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2010 arrow MW Junior 2010
MW Junior 2010 Drukuj

 

    
Mistrzostwa Województwa Juniorów
09.05.2010 Inowrocław
L.p Nazwisko Imię Klub ur. PKT
1. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 1994 90
2. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 1994 85
3. Dziamba Robert LUKS Chełmno 1994 81
4, Urbański Mateusz LUKS Chełmno 1993 77
5-8 Dobiegała Michał Sokół Gniewkowo 1992 71
  Woskowicz Mateusz LUKS Chełmno 1992 71
  Lisowski Daniel LUKS Chełmno 1994 71
  Buczkowski Tomasz ULKS Kamień Kr. 1993 71
Eliminacje do Półf. Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imię Klub Data ur. Pkt.
1-2 Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 1994  
  Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 1994  
3 Woskowicz Mateusz LUKS Chełmno 1992  
4 Urbański Mateusz LUKS Chełmno 1993  
5-8 Dobiegała Michał Sokół Gniewkowo 1992  
  Dziamba Robert LUKS Chełmno 1994  
  Lisowski Daniel LUKS Chełmno 1994  
  Buczkowski Tomasz ULKS Kamień Kr. 1993  
9-16 Chojnacki Marcin Emdek Bydgoszcz 1993 57
  Rybak Jarosław Kusy Laskowice 1992 57
  Sadowski Jacek Kusy Laskowice 1994 57
  Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 1994 57
  Szmańda Marcin Krajna Sępólno 1992 57
  Konieczka Jakub Kusy Laskowice 1992 57
  Wiśniewski Rafał Elektryk Toruń 1993 57
  Wajnert Mateusz LKS Koronowo 1992 57
17-24 Bonin Dawid LKS Koronowo 1992 40
  Najtkowski Damian LKS Koronowo 1993 40
  Warda Krzysztof Tytan Bydgoszcz 1993 40
  Mathia Adrian Emdek Bydgoszcz 1993 40
  Bzdawka Krzysztof Krajna Sępólno 1992 40
  Środoń Tyberiusz Sokół Gniewkowo 1994 40
  Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 1994 40
  Pilarski Tomasz Kusy Laskowice 1994 40
25 Gawłowski Maciej UKS 22 1993 30

 

 

Gra Podwójna
1.

Urbański- Woskowicz Mateusz

LUKS Chełmno
2.

Dzikowski- Woskowicz Marcin

LUKS Chełmno
3. Dziamba- Lisowski LUKS Chełmno
4. Dobiegała - Wiśniewski Sokół - Elektryk
5-8 Środoń- Kawczyński Sokół Gniewkowo
  Buczkowski - Samul ULKS Kamień- Krajna
  Wajnert - Najtkowski LKS Koronowo
  Maciaszek - Szmańda Krajna Sępólno
9-12 Jankowski - Kuls Piast Kruszwica
  Bilski - Jezierski Tytan Bydgoszcz
  Majewski - Calów Piast Kruszwica
  Muzal - Szempliński Olimpia Grudziądz
Gra Mieszana
1. Kocoń - Dziamba LUKS Chełmno
2. Kaszuba - Woskowicz Mat. IKTS Noteć-LUKS Chełmno
3. Pakulska - Woskowicz Marc. Start - LUKS Chełmno
4. Pietrzak - Dzikowski IKTS Noteć-LUKS Chełmno
5-8 Jarzębinska- Buczkowski Krajna - ULKS Kamień Kr.
  Palacz - Urbański IKTS Noteć-LUKS Chełmno
  Woźnicka - Lisowski Start - LUKS Chełmno
  Janeczek - Maciaszek LUKS Chełmno - Krajna
9-13 Suchomska - Bilski Tytan Bydgoszcz

 

 

Drużynowo
1. LUKS I Chełmno Mateusz Dzikowski Mateusz Woskowicz Mateusz Urbański  
2. LUKS II Chełmno Daniel Lisowski Marcin Woskowicz Robert Dziamba  
3. Kusy Laskowice Jarosław Rybak Jakub Konieczka Jacek Sadowski Tomasz Pilarski
4. ULKS Kamień Kr. Tomasz Buczkowski Dariusz Zieliński Adrian Różycki  
5-8 Tytan Bydgoszcz Krzysztof Warda Damian Bilski Norbert Jezierski  
  Sokół Gniewkowo Michał Dobiegała Radosław Kawczynski Tyberiusz Środoń  
  Krajna Sępólno Marcin Szmańda Piotr Maciaszek Krystian Samul  
  LKS Koronowo Damian Najtkowski Mateusz Wajnert Dawid Bonin  
9. Piast Kruszwica Rafał Calów Sebastian Kuls Dawid Jankowski  
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA