Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2010 arrow MW Kadet 2010
MW Kadet 2010 Drukuj

 

    
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych
16.05.2010 Laskowice
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Punkty
1. Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95 75
2. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 71
3. Otto Jakub Kusy Laskowice 95 67
4. Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 95 64
5-8 Maruszak Piotr Elektryk Toruń 95 59
  Kurtyka Tomasz Elektryk Toruń 95 59
  Piotrowski Paweł Elektryk Toruń 96 59
  Michalczewski Marcin Krajna Sępolno 95 59
Eliminacje do półfinałów OOM
24.04.2010 Chełmno
L.p Nazwisko Imię Klub ur Punkty
1-2 Piotrowski Paweł Elektryk 96  
  Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95  
3. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96  
4. Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 95  
5. Kurtyka Tomasz Elektryk Toruń 95  
6. Otto Jakub Kusy Laskowice 95  
7. Sieracki Damian Gwiazda Bydgoszcz 95 54
8. Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 95 52
9-16 Grabski Jakub Elektryk Toruń 95 47
  Słaby Paweł Kusy Laskowice 95 47
  Borlik Borys ULKS Kamień Kr. 96 47
  Paliwoda Szymon MLKS Solec Kuj. 96 47
  Wrotniak Krystian Olimpia Grudziądz 95 47
  Gruszczyk Jakub LUKS Chełmno 96 47
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępolno 95 47
  Flisiak Hubert Elektryk 96 47
17-24 Jędrzejczak Dawid Sokół Gniewkowo 95 31
  Kraska Marcin Sokół Gniewkowo 96 31
  Witczak Piotr Sokół Gniewkowo 96 31
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 95 31
  Piórkowski Krystian MLKS Solec Kuj. 95 31
  Rybka Mateusz ULKS Kamień Kr. 96 31
  Kruczek Damian Olimpia 96 31
Gra Podwójna
1. Słaby - Otto Kusy Laskowice  
2. Szczuka - Komisarek LUKS Chełmno  
3. Michalczewski-Maruszak Krajna - Elektryk  
4. Adamczyk - Przybyłka Olimpia - Krajna  
5-8 Borlik - Rybka ULKS Kamień Kr.  
  Kurtyka - Piotrowski Elektryk Toruń  
  Flisiak - Grabski Elektryk Toruń  
  Kawalerski - Rajca Sokół Gniewkowo  
Gra Mieszana
1. Szczuka - Janeczek Kat. LUKS Chełmno  
2. Komisarek - Dziadkowiec LUKS Chełmno  
3. Piotrowski - Olszanowska Elektryk - UZTS Barcin  
4. Maruszak - Łuszczek Elektryk - IKTS Noteć  
5-8 Kurtyka - Fiedurek Elektryk - Kusy  
  Michalczewski - Rogińska Krajna - Start lubraniec  
  Słaby - Suchomska Kusy Laskowice  
  Przybyłka - Jędrzejewska Krajna - IKTS Noteć  
9-11 Grabski - Śliwa Elektryk - Kusy  
  Rajca - Świerczyńska Sokół - Kusy  
  Flisiak - Otto Elektryk - Kusy  
Drużynowo
1. LUKS I Chełmno Szczuka Kamil Komisarek Mikołaj Gruszczyk Jakub
2. Kusy  Laskowice Słaby Paweł Otto Jakub  
3. Elektryk  I Toruń Maruszak Piotr Piotrowski Paweł Kurtyka Tomasz
4. Krajna Sępólno Michalczewski Marcin Przybyłka Wiktor  
5-8 ULKS Kamień Kr. Borlik Borys Rybka Mateusz  
  Olimpia Grudziądz Adamczyk Paweł Wrotniak Krystian Kruczek Damian
  Elektryk  II Toruń Grabski Jakub Flisiak Hubert  
  Sokół I Gniewkowo Kawalerski Dawid Rajca Rafał  
9-11 MLKS Solec Kuj. Paliwoda Szymon Piórkowski Krystian  
  Sokół II Gniewkowo Jędrzejczak Dawid Witczak Piotr  
  Tytan Bydgoszcz Opozda Damian Skoczylas  
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA