Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzie56
miesi帷470
wszystkie322407

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2011 arrow MW M這dzik 2011
MW M這dzik 2011 Drukuj
Indywidualne Mistrzostwa Województwa  M這dzików
                          2.04.2011 Che軛no
L.p Nazwisko Imi Klub ur Pkt
1. Weso這wski Filip Piast ζsin 1998 60
2. Chrubczy雟ki Kamil Emdek 1998 56
3. Gronowski Wojciech LUKS Che軛no 1998 53
4. W璠erlich Damian Elektryk 1998 51
5-8 Makowski Kacper Piast ζsin 1998 46
  Strychalski Filip Emdek 1998 46
  Piotrowski Miko豉j Gwiazda 1998 46
  Byczkowski Micha Emdek 1998 46
           Eliminacje do pó貨inaów Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imi Klub ur. Pkt.
1-2 Chrubczy雟ki Kamil Emdek 1998 awans
  Byczkowski Micha Emdek 1998 awans
3-4 Makowski Kacper Piast ζsin 1998  
  Piotrowski Miko豉j Emdek 1998  
5-8 Szyma雟ki Pawe Olimpia 2000 40
  Zawadzinski Pawe Emdek 1998 40
  Jackowiak Karol Emdek 2000 40
  Chojecki Jakub Elektryk 1998 40
9-16 Olszewski Marcin Emdek 2001 36
  Gotowalski Szymon Sokó 1999 36
  Kalaczy雟ki Szymon UZTS Barcin 1999 36
  Ka豉 Artur Krajna 1999 36
  Golusi雟ki Hubert Kusy 1998 36
  Jaszewski Pawe Piast ζsin 1999 36
  Drzycimski Karol Kusy 1999 36
  Konieczka Jonatan Kusy 1998 36
17-24 Thomas Jacek Krajna 2000 24
  Liwak Micha Gwiazda 1998 24
  Miloch Wojciech Kusy 1998 24
  Janowicz Kasper UKS 22 2000 24
  Malicki Tomasz Olimpia 2000 24
  Polewski Patryk Sokó 1999 24
  Kami雟ki Dominik Tajfun 妃i這wice 1998 24
  Pasternacki Miko豉j ULKS Kamie Kr. 1998 24
25-30 Kaczmarek Jaros豉w ULKS Kamie Kr. 1998 13
  Langa Dominik Tajfun 妃i這wice 1998 13
  Ko這dziejczak Sebastian Kusy 1999 13
  B豉chowicz Jan Kusy 1998 13
  Wi郾iewski Patryk Kusy 1998 13
  Winowiecki Przemys豉w Krajna 2000 13
Gra podwójna
1. Chrubczy雟ki - Piotrowski Emdek  
2. Gronowski-Byczkowski LUKS- Emdek  
3. Weso這wski - Makowski Piast ζsin  
4. W璠erlich-Chojecki Elektryk  
5-8 Liwak-Ka豉 Gwiazda-Krajna  
  Zawadzi雟ki - Strychalski Emdek-Tytan  
  Thomas-Jaszewski Krajna-Piast ζsin  
  Olszewski-Jackowiak Emdek  
9-16 Langa - B豉chowicz Tajfun-Kusy  
  Kaczmarek-Pasternacki ULKS Kamie Kr.  
  Konieczka - Golusi雟ki Kusy  
  Malicki-Szyma雟ki Olimpia  
  Drzycimski-Ko這dziejczak Kusy  
  Gotowalski-Polewski Sokó  
  Miloch-Wi郾iewski Kusy  
  Janowicz-Kami雟ki UKS 22-Tajfun  
17 Winowiecki-Kalaczy雟ki ULKS-UZTS  
 

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików



3.04.2011 Che軛no







1. Piast ζsin Weso這wski Filip Makowski Kacper Jaszewski Pawe
2. Emdek I Bydgoszcz Piotrowski Miko豉j Chrubczy雟ki Kamil
3. Elektryk Toru W璠erlich Damian Chojecki Jakub
4. Emdek II Bydgoszcz Byczkowski Micha Zawadzi雟ki Pawe
5-8 Sokó Gniewkowo Gotowalski Szymon Polewski Patryk

Tytan Bydgoszcz Strychalski Filip Brunke Jan Janaszkiewicz Jakub

Kusy I Laskowice Konieczka Jonatan Golusi雟ki Hubert

Krajna I S瘼ólno Thomas Jacek Ka豉 Artur
9-12 ULKS Kamie Kr. Kaczmarek Jaros豉w Pasternacki Miko豉j

Emdek III Bydgoszcz Jackowiak Karol Olszewski Marcin

Kusy II Laskowice Miloch Wojciech Wi郾iewski Patryk

Kusy III Laskowice Drzycimski Karol Ko這dziejczak Sebastian
13-16 UKS 22 I W這c豉wek Janowicz Kacper Morawski Jakub

UZTS Barcin Jackowski Miko豉j Kalaczy雟ki Szymon

Olimpia Grudzi康z Szyma雟ki Pawe Malicki Tomasz

Krajna II S瘼ólno Winowiecki Przemys豉w M這dzik Szymon Lema雟ki Stanis豉w
17 UKS 22 II W這c豉wek Matuszkiewicz Mateusz Leszczy雟ki Kacper
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA