Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj24
tydzień100
miesiąc434
wszystkie325776

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Juniorki po I WTK
Juniorki po I WTK 11/12 Drukuj

     

Po I WTK Juniorek

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

1.

Dziadkowiec

Martyna

LUKS Chełmno

1995

174

2.

Nawrocka

Klaudia

UZTS Barcin

1997

94

3.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

75

4.

Pakulska

Aleksandra

Start Lubraniec

1994

70

5.

Łuszczek

Iwona

IKTS Noteć Inowrocław

1995

66

6.

Olszanowska

Joanna

UZTS Barcin

1996

59

7.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

57

8.

Suchomska

Barbara

Kusy Laskowice

1995

55

9.

Jędrzejewska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

1996

53

10.

Janeczek

Katarzyna

LUKS Chełmno

1995

51

11-14

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

47

 

Rogińska

Paulina

Start Lubraniec

1996

47

 

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

47

 

Fiedurek

Agata

Kusy Laskowice

1996

47

15-18

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

39

 

Jarzębińska

Magdalena

Krajna Sępólno

1994

39

 

Wojtkowska

Zuzanna

Start Lubraniec

1998

39

 

Dziadkowiec

Aneta

LUKS Chełmno

1999

39

19-26

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

28

 

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

28

 

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

28

 

Świerczyńska

Aneta

Kusy Laskowice

1996

28

 

Kocoń

Sandra

LUKS Chełmno

2000

28

 

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

28

 

Śliwa

Martyna

Kusy Laskowice

1996

28

 

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

28

27-28

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

20

 

Ciesielska

Sylwia

Start Lubraniec

1995

20

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA