Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień20
miesiąc434
wszystkie322371

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Żaczka po II WTK
Żaczka po II WTK 11/12 Drukuj
     
Po II WTK Żaczek
Lp Nazwisko Imię Klub ur. I II Razem
1. Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 50 50 100
2. Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 44 47 91
3. Kała Julia Krajna Sępólno 2001 47 42 89
4. Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001 40 44 84
5. Duszyńska Dominika Tytan 65 Bydgoszcz 2001 42 36 78
6. Płachta Weronika LUKS Chełmno 2002 39 38 77
7. Wojciechowska Martyna Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 36 40 76
8. Kwiatkowska Marita IKTS Noteć Inowrocław 2003 33 39 72
9. Sikorska Zuzanna Tytan 65 Bydgoszcz 2002 38 34 72
10. Lichocka Antonina Tytan 65 Bydgoszcz 2001 33 35 68
11. Czapiewska Weronika ULKS Kamień Kr. 2001 33 32 65
12. Adamska Wiktoria Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28 28 56
13. Sikorska Julia Tytan 65 Bydgoszcz 2004 33 20 53
14. Winklarz Dominika UKS Kusy Laskowice 2001 20 31 51
15-16 Zaraś Natalia UKS Kusy Laskowice 2001 20 28 48
  Wardzińska Natalia UKS Kusy Laskowice 2001 20 28 48
17. Bujak Oliwia IKTS Noteć Inowrocław 2003 12 28 40
18-19 Wierzchucka Rozalia Krajna Sępólno 2005 20 20 40
  Kącka Julia UZTS Barcin 2003 20 20 40
20. Kaczmarek Weronika UZTS Barcin 2003 12 20 32
21-23 Panek Daria LUKS Chełmno 2002 28   28
  Olech Aleksandra Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 28   28
  Orłowska Małgorzata Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28   28
24-27 Szatkowska Aleksandra Tytan 65 Bydgoszcz 2004   20 20
  Rybacka Aleksandra ULKS Kamień Kr. 2003   20 20
  Krężel Sylwia UKS Kusy Laskowice 2001   20 20
  Kociemska Katarzyna Tytan 65 Bydgoszcz 2004   20 20
28-30 Krukowska Antonina LUKS Chełmno 2002 20   20
  Firlit Agnieszka Piast Łasin 2004 20   20
  Wierzchucka Zuzanna Krajna Sępólno 2001 20   20
31-33 Wojciechowska Maja UZTS Barcin 2005   12 12
  Kryczka Aleksandra Tytan 65 Bydgoszcz 2002   12 12
  Gralewska Maja Tytan 65 Bydgoszcz 2002   12 12
34. Makowska Wiktoria Piast Łasin 2004 12   12
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA