Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj22
tydzie180
miesi帷501
wszystkie323803

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow III WTK M這dzik闚
III WTK M這dzik闚 11/12 Drukuj

 

     
III WTK M這dzików
26.02.2012 Grudzi康z
L.p Nazwisko Imi Klub ur. I
1. Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 50
2. Jaszewski Pawe Piast ζsin 1999 47
3. Malicki Tomasz Olimpia Grudzi康z 2000 44
4. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 42
5. Gotowalski Szymon Sokó Gniewkowo 1999 40
6. Thomas Jacek Krajna S瘼ólno 2000 39
7-8 Ka豉 Artur Krajna S瘼ólno 1999 37
  Czarniak Kacper UKS 22 W這c豉wek 1999 37
9-12 Janowicz Kasper UKS 22 W這c豉wek 2000 33
  Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 33
  Szyma雟ki Pawe Olimpia Grudzi康z 2000 33
  Drzycimski Karol Kusy Laskowice 1999 33
13-16 Ko這dziejczak Sebastian Kusy Laskowice 1999 28
  Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toru 2002 28
  Kalaczy雟ki Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 28
  Behrend Karol Olimpia Grudzi康z 2000 28
17-24 Morawski Jakub UKS 22 W這c豉wek 2000 20
  Szynka Jakub Gwiazda Bydgoszcz 1999 20
  Tobolski Krzysztof Olimpia Grudzi康z 2000 20
  Majchrzak Micha Tytan 65 Bydgoszcz 1999 20
  Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toru 2003 20
  Winowiecki Przemys豉w Krajna S瘼ólno 2000 20
  Jarz帳kowski Pawe Elektryk Maximus Broker Toru 2002 20
  Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 W這c豉wek 2001 20
25-32 Deja Dominik Olimpia Grudzi康z 2001 11
  奸usarek Jakub Piast Kruszwica 1999 11
  Werkowski Kamil Kusy Laskowice 1999 11
  Rakowski Stanis豉w Kusy Laskowice 1999 11
  Janaszkiewicz Jakub Tytan 65 Bydgoszcz 1999 11
  真rner Piotr Gwiazda Bydgoszcz 2000 11
  Tamo Rados豉w Elektryk Maximus Broker Toru 1999 11
  Kanabaj Damian Kusy Laskowice 2000 11
33-48 Górka Filip Emdek Bydgoszcz 2000 7
  Kwa郾ik Micha Sokó Gniewkowo 2003 7
  D帳rowski Szymon Piast Kruszwica 1999 7
  Koniarski Pawe Kusy Laskowice 2000 7
  Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 7
  Wo幡iak Bart這miej Start Lubraniec 2001 7
  Go鎍zewski Maciej Olimpia Grudzi康z 2001 7
  Mikulski Rados豉w Emdek Bydgoszcz 2001 7
  Janiewicz Mateusz Olimpia Grudzi康z 1999 7
  安ierczy雟ki Miko豉j Kusy Laskowice 1999 7
  Winklarz Mateusz Kusy Laskowice 1999 7
  Suchocki Sebastian Sokó Gniewkowo 2000 7
  Rosó Mi這sz Kusy Laskowice 2000 7
  Wydef Daniel Kusy Laskowice 2000 7
  Go鎍zewski Kacper Olimpia Grudzi康z 2001 7
  Adamczyk Daniel Olimpia Grudzi康z 2000 7
49-64 Kopczyk Dawid LUKS Che軛no 2002 4
  Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz 2001 4
  Szyma雟ki Jan Start Lubraniec 2002 4
  Adamczyk Krystian Olimpia Grudzi康z 2003 4
  Rumi雟ki Hubert Piast ζsin 2001 4
  Mróz Remigiusz LUKS Che軛no 2001 4
  S瘯 Artur Piast Kruszwica 1999 4
  Trzebiatowski Gracjan Kusy Laskowice 2000 4
  Lema雟ki Stanis豉w Krajna S瘼ólno 2003 4
  Chojnacki Piotr Start Lubraniec 2002 4
  Kubiak J璠rzej LUKS Che軛no 2003 4
  Nikiel Marcin Kusy Laskowice 2000 4
  Zakrzewski Bartosz Sokó Gniewkowo 2003 4
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz 2004 4
  Zaborowski Konrad LUKS Che軛no 2004 4
  Wi郾iewski Patryk Elektryk Maximus Broker Toru 2000 4
65-69 B豉瞠wicz Andrzej Piast Kruszwica 2000 3
  安itek Szymon Piast Kruszwica 2000 3
  Stecze Miko豉j LUKS Che軛no 2003 3
  Mistrzyk Jakub Sokó Gniewkowo 1999 3
  Wo幡iak Bartosz LUKS Che軛no 2002 3
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA