Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień51
miesiąc414
wszystkie329259

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2012 arrow MW Junior 2012
MW Junior 2012 Drukuj

 

     
Mistrzostwa Województwa Juniorów
28.04.2012 Inowrocław
L.p Nazwisko Imię Klub ur. PKT
1. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 1994 90
2. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 1994 85
3. Piotrowski Paweł Elektryk Max Broker Toruń 1996 81
4. Dziamba Robert LUKS Chełmno 1994 77
5-7 Otto Jakub Kusy Laskowice 1995 71
  Szczuka Kamil LUKS Chełmno 1996 71
  Lisiecki Mateusz UZTS Barcin 1994 71
Eliminacje do Półf. Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imię Klub Data ur. Pkt.
1-2 Otto Jakub Kusy Laskowice 1995 awans
  Dziamba Robert LUKS Chełmno 1994 awans
3-4 Szczuka Kamil LUKS Chełmno 1996  
  Lisiecki Mateusz UZTS Barcin 1994  
5-8 Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 1995 62
  Maruszak Piotr Elektryk Max Broker Toruń 1995 62
  Lisowski Daniel Emdek Bydgoszcz 1994 62
  Kurtyka Tomasz Elektryk Max Broker Toruń 1995 62
9-16 Flisiak Hubert Elektryk Max Broker Toruń 1996 57
  Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 1995 57
  Czysz Łukasz Emdek Bydgoszcz 1996 57
  Sieracki Damian Gwiazda Bydgoszcz 1995 57
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 1995 57
  Mojka Piotr ULKS Kamień 1994 57
  Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 1994 57
  Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 1995 57
17-24 Borlik Borys ULKS Kamień Kr. 1996 40
  Cholewczyński Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 1996 40
  Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 1994 40
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 1995 40
  Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 1995 40
  Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 1994 40
  Rybka Mateusz ULKS Kamień Kr. 1996 40
  Sadowski Jacek Kusy Laskowice 1994 40
25-26 Jankowiak Damian Gwiazda Bydgoszcz 1994 29
  Stypka Błażej Gwiazda Bydgoszcz

1996

29
Gra Podwójna
1. Dzikowski- Woskowicz Marc. LUKS Chełmno
2. Kurtyka - Muzal Elektryk - Olimpia
3. Dziamba - Szczuka LUKS Chełmno
4. Maruszak - Piotrowski Elektryk
5-8 Przybłka - Rajca Krajna - Sokół
  Mojka - Michalczewski ULKS Kamień Kraj.-Krajna
  Lisowski - Adamczyk Emdek - Olimpia
  Szempliński - Flisiak Olimpia - Elektryk
9-14 Otto-Sadowski Kusy Laskowice
  Komisarek - Czysz LUKS Chełmno - Emdek
  Borlik - Rybka ULKS Kamień Kraj.
  Stypka - Cholewczyński Gwiazda Bydgoszcz
  Kawczyński - Kawalerski Sokół Gniewkowo
  Sieracki - Jankowiak Gwiazda Bydgoszcz
Gra Mieszana
1. Pakulska - Woskowicz Marc. Start - LUKS Chełmno
2. Jędrzejewska Anna-Dziamba IKTS Noteć-LUKS Chełmno
3. Dziadkowiec - Szczuka LUKS Chełmno
4. Dzikowski - Palacz Luks Chełmno -IKTS Noteć
5-8 Rajca - Pietrzak Sokól Gniewkowo
  Piotrowski - Ciesielska Elektryk -Start Lubraniec
  Maruszak - Rogińska Elektryk -Start Lubraniec
  Lisiecki - Olszanowska UZTS Barcin
9-13 Otto - Suchomska Kusy Laskowice
  Przybyłka - Świerczyńska Krajna - Kusy
  Komisarek -Jędrzejewska K LUKS Chełmno-Pogon Mogilno
  Sadowski - Fiedurek Kusy Laskowice
  Michalczewski - Śliwa Krajna - Kusy
Drużynowo
1. LUKS Chełmno Mateusz Dzikowski Marcin Woskowicz Robert Dziamba Kamil Szczuka Mikołaj Komisarek
2. Olimpia Grudziądz Paweł Adamczyk Piotr Muzal Kamil Szempliński    
3. Elektryk Toruń Piotr Maruszak Hubert Flisiak Tomasz Kurtyka    
4. ULKS Kamień Kraj Piotr Mojka Borys Borlik Mateusz Rybka    
5. Krajna Sępólno Marcin Michalczewski Piotr Belter Wiktor Przybyłka    
6. Sokół Gniewkowo Rafał Rajca Radosław Kawczynski Dawid Kawalerski    
7. Gwiazda Bydgoszcz Damian Sieracki Cholewczyński Mateusz Stypka Filip    
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA